مختار Abbas Naqvi باید از مرکز ایستادن بر حاج 2020: Anees احمد

ناگپور: سابق وزیر کابینه دکتر Anees احمد در روز پنج شنبه ارائه نمایندگی به مختار Abbas Naqvi, کابینه وزیر امور اقلیت برای روشن شدن این مرکز را ایستاده بر حاج 2020.

دکتر احمد گفت که در این دیدگاه جهانی همه گیر از Covid-19 دولت لغو تمام پروازهای بین المللی تا فاز 3 و خروج از مستند است که انتظار می رود در ماه اوت سال 2020 است.

پرواز مقدس زیارتی حج شد و برنامه ریزی شده از ماه ژوئن و حاج برنامه ریزی شده است در آخرین هفته از ماه جولای سال 2020 است. تحت چنین شرایطی شانس از مردم هند از رفتن حاج بسیار نازک او اشاره کرد.

او در ادامه گفت که زائران بود و پر خود را بر روی خط برنامه از طریق حاج کمیته هند در ماه اکتبر 2019 خود را. همه زائران انتخاب شده توسط حاج کمیته هند پرداخت تومان 2 لاخ هر یک به حاج کمیته هند به عنوان یک هزینه حج.

دکتر احمد ادعایی که در یک برآورد کلی در مورد 1.25 لاخ زائران سپرده اند Rs 2 لاخ هر کدام با حاج کمیته هند با مجموع حدود 2,400 تومان کرور.

از ایالت ماهاراشترا به تنهایی با داشتن یک سهمیه 12,000 کل از 39,000 مردم اعمال کرده بود, او گفت:. همه این افراد در حال حاضر در انتظار دولت مرکزی ‘s تصمیم تصریح کرد: دکتر احمد. وی با اشاره به این وزیر که حاج بودن یکی از پنج رکن اسلام, مسلمان, زائر صرف تمام عمر خود را به صرفه جویی برای این زیارت.

زیارت حاج 40 روز امر و همه برای آماده سازی خودش برای همان. با عدم اطمینان در مورد زیارت است پوشیدن مردم هم در سردرگمی است. او فروتن درخواست تجدید نظر به Naqvi برای روشن شدن اتحادیه دولت ایستاده در مورد این سال حاج زائران و در صورتی که دولت تصمیم می گیرد و نه به ارسال زائران در این سال پس از آن حاج کمیته هند باید بازگشت پول از مردم سپرده با آنها.

همچنین کسانی که انتخاب شده در قرعه کشی حاج کمیته در این سال باید به طور خودکار انتخاب شده برای سال آینده را زیارت دکتر احمد به دنبال. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>