MSHSL بیشتر به تعویق انداختن sports بهار فصل

BROOKLYN CENTER, Minn. — ایالتی مینه سوتا دبیرستان لیگ اعلام کرد روز شنبه ادامه تعلیق تمام مشارکت در بهار فعالیت در تمام مدارس عضو تا زمان بسته شدن مدرسه اعلامیه برداشته شده است.

این تصمیم در هماهنگی با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را تمدید تعطیلی مدارس از طریق مارس 4, معنی اولین تاریخ برای بهار ورزش شده است تحت فشار قرار دادند به مارس 5. Walz صادر “در خانه ماندن” منظور موثر 11:59 p. m. روز شنبه, آوریل 27 از طریق 5 p. m. روز شنبه, مارس 10, به سرعت گسترش coronavirus در مینه سوتا است.

“در انتظار بازگشایی مدارس توسط فرماندار بازگشت به مشارکت پروتکل خواهد بود تعیین و ابلاغ توسط MSHSL هیئت مدیره و MSHSL کارکنان” به MSHSL گفت: در یک نسخه. “هیچ تصمیم گیری در مورد لغو بهار فعالیت های ساخته شده در این زمان است.”

“در تراز با رهبری دولت و فرماندار ما حمایت از اقدامات برای محدود کردن تجمعات و به ماندن در خانه به عنوان کارگردانی” MSHSL مدیر اجرایی اریش Martens گفت: در انتشار. “… ادامه تعلیق هنرهای زیبا و فعالیت های ورزشی درون مدارس عضو یک مثال از مسئولیت ما را به سلامت و ایمنی دانش آموزان ما در مدارس و جوامع است.”

لیگ گفت: اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد آن را به عنوان در دسترس می شود و به تصمیم گیری ساخته شده است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این MSHSL قبلا در ماه مارس اعلام کرد که 13 بهار رقابت های ورزشی می تواند آغاز خواهد شد مارس 6. باقی مانده زمستان مسابقات ورزشی نیز لغو شده در مارس 13.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>