وام دهنده وام مسکن LoanDepot به برگزاری مجازی کار عادلانه 3,000 دهانه

اورنج کانتی مبتنی بر قرض دهنده LoanDepot برگزار خواهد شد مجازی کار نمایشگاه روز شنبه, مارس 23 برای کمک به پر کردن یک 3,000 کارگر گسترش است.

با نرخ وام مسکن و وام, افزایش فعالیت این شرکت می گوید به آن نیاز دارد کمک ملاقات با آنچه از آن انتظار خواهد بود با عجله از وام گیرندگان. آنلاین کار نمایشگاه برگزار خواهد شد در شرکت LinkedIn کانال در 3 بعدازظهر..

LoanDepot ساخته شده 45 میلیارد دلار در وام در سال گذشته رتبه بندی به عنوان کشور دوم-غیر بزرگترین بانک وام دهنده وام مسکن.

استخدام بخشی از دریاچه, جنگل-بر اساس شرکت تکامل بیشتر آنلاین-متمرکز قرض دهنده در یک صنعت شناخته شده برای انبوهی از کاغذ بازی.

این شرکت می گوید که دانش کاسته انتقال آن به تبدیل شدن به یک کنترل از راه دور محل کار به عنوان این بیماری همه گیر را شکست. LoanDepot می گوید آن زمان 7,000 کارکنان هستند همه در حال حاضر کار از راه دور. این فناوری همچنین اجازه می دهد تا به صورت مجازی شیوه های استخدام.

“ما در یک هنجار جدید — اما آن را یک هنجار است که ما برای آماده” گفت: شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آنتونی Hsieh. “تیم ما ایجاد کرده است یک فرایند که در آن داوطلبان می توانند درخواست های هیئت مدیره و قطار در یک کامپیوتر مجازی در راه است.”

Hsieh می گوید: این شرکت با استفاده از تکنولوژی به اطمینان حاصل شود که کارکنان در خانه هنوز هم می تواند متصل شده و قادر به انجام عملکردهای مهمی برای کسب و کار سلامت و رشد “مانند منابع و استخدام داوطلبان جدید فوق العاده خوبی است.”

نه هر غیر سنتی وام دهنده در حال رشد است. Impac وام مسکن ارواین به طور موقت تعطیل عملیات اعطای وام و furloughed 333 کارگران با توجه به آشفتگی بازار به رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>