Morken: چرا آن زمان برای گفتگو در مورد بعد مینه سوتا سلاح گرم بازکن برای گوزن

آن را در اطراف محور زمان مینه سوتا سلاح گرم برای فصل whitetails. چرا زود ؟ چرا ما نمی توانیم حرکت آن را به عقب ؟ جای تعجب نیست که آن را اغلب به ارمغان آورد تا با کسی که تیر و کمان شکار و دریافت پوش بک از کسی که در تفنگ-شکار جامعه است.

در افشای کامل, من عاشق شکار تعظیم و من به ارمغان آورد و این موضوع در طول یک گروه کوچک بحث در Jan. 22 جلسه عمومی در اسکندریه در جمعیت گوزن اهداف است. من پیشنهاد ساخت سالانه بازکن دومین شنبه ماه نوامبر هر سال به جای معمول تر اولین دوشنبه در ماه نوامبر. من برداشت است که تاریخ خاص به دلیل آن باید قابل حصول است. حرکت, درب بازکن, بسیار بیشتر به نوامبر به نظر می رسد غیر واقعی با اوایل بازکن تا ریشه دوانده به عنوان بخشی از سلاح گرم در ایالت مینه سوتا شکار سنت است.

پیشنهاد من بود که ملاقات با یک نفر که نماینده هر دو شکار و کشاورزی جامعه با یک آشنا پاسخ: “شما هرگز تفنگ شکارچیان به همراه آن است.”

من فکر کردم در مورد بیانیه ای که بسیاری در هفته های اخیر و من تعجب اگر او درست است. اگر او به همین دلیل است که در این مورد ؟ من فکر می کنم این امکان وجود دارد که حرکت سلاح گرم فصل پشت می تواند منجر به برخی از مزایای برای تفنگ شکارچیان و شاید تعادل کلی گله گوزن در حالی که کمک به DNR بیشتر به طور موثر مدیریت در راستای اهداف جمعیت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در طول ژانویه که جلسه DNR بزرگ-بازی برنامه رهبر بارب کلر ذکر شد که شکارچی برداشت از گوزن است DNR اولیه راه مدیریت جمعیت است. تعداد گوزن کشته در دولت شد و در سال 2018 از سال 2017 و رسیده و حتی پایین تر اعداد در 2019 فصل است. که با وجود مقدار زیادی از سه گوزن اجازه مناطق و نامحدود anterless مناطق در برخی از CWD مناطق.

پس چرا برداشت کاهش یافته است? این احتمال وجود دارد تعدادی از عوامل. برخی از اشاره به تعداد کمتر از شکارچیان و شاید می کند که برخی از اثر.

به طور منظم اسلحه مجوز فروش برای ساکنان آیا قطره از 368,407 در سال 2017 به 360,873 در سال 2018 است. اما در یک نگاه کلی تفنگ مجوز فروش در سراسر تمام راه از جمله جایزه مجوزها و جوانان مجوز نشان می دهد که مجموع مجوز به فروش می رسد به رشد 548,430 در سال 2018 در مقایسه با 533,418 سال قبل. شکار گوزن توسط یک اولویت برای بسیاری از Minnesotans.

یکی دیگر از تئوری است که شکارچیان به سادگی نمی خواهد شلیک کند. که قطعا درست است برای برخی از. شاخ به نظر می رسد به عنوان مهم به عنوان همیشه وجود دارد موارد که در آن شکارچیان عبور می کند از تیراندازی با کمان به طور منظم اسلحه به muzzleloader فصل به طوری که آنها همیشه باید از یک تگ استفاده کنید. سپس آنها را تا پایان با تگ که در جیب خود.

در بخش هایی از دولت که در آن سازمان حفاظت محیط زیست برداشت باید یک نقطه تاکید. ما زندگی می کنند در یکی از این مناطق در اطراف بسیاری از اسکندریه.

روشن است که این پیام DNR است که شنیدن و دیدن از مردم به اندازه کافی. DNR آهویی جمعیت اهداف آن توصیه می شود هفته گذشته به کاهش گوزن تعداد 50 درصد در طول 10 سال آینده در محلی اجازه مناطق 213, 214, 215, 276 و 277.

این منطقه از دولت است مانند یک مخلوط متنوع از زیستگاه و محصول زمین در برابر پوشش امنیت تا حد زیادی به کار با گوزن توانایی به رشد است.

محصولات ارائه این گوزن حیاتی منبع غذایی. آنها همچنین آنها را به ارائه یک پناهگاه امن از تفنگ شکارچیان یک بار فشار را افزایش می دهد. ایستاده ذرت بود و در همه جا در درایو من از اسکندریه به عقاب خم در اواخر فصل شکار این فصل به عنوان کشاورزان مبارزه شرایط مرطوب در سال های اخیر در کاشت و برداشت فصل است.

بسیاری از کشاورزان در Jan. 22 جلسه در اسکندریه بسیاری از آنها نیز شکار شد هل دادن برای مقررات مختلف برای کمک به کاهش گوزن اعداد. کسب یک باک مجوز و ایجاد باک سهمیه آورده بودند. کلر ذکر شد برای من هفته گذشته که اوایل antlerless-فصل فقط می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مدیریت اعداد و سعی کنید برای دریافت باک-به-سازمان حفاظت محیط زیست نسبت بیشتر در تعادل است.

همه این ممکن است در افق اگر شکارچی نگرش به سازمان حفاظت محیط زیست برداشت تغییر نیست. من نمی دانم که هر گونه مقررات را تغییر دهید در حال رفتن به یک اثر بزرگ در کاهش تعداد اگر گوزن صدها هکتار ذرت برای مخفی کردن در یک بار عکس شروع به پرواز در طول یک فصل تفنگ.

من شکار کف رودخانه در مینه سوتا, مزرعه کشور برای 25 سال و 10 سال گذشته یا بیشتر شده اند یک تجربه متفاوت است. سیستم های رودخانه که من می توانم در اب راه رفتن در سراسر در طول پاییز در حال حاضر نیاز به یک قایق به دست و پا زدن بیش از. تقریبا هر سال این سوال وجود دارد که آیا ذرت خواهد شد توسط بازکن.

مینه سوتا گرم است 2.9 درجه بین 1895 و 2017. ما همچنین وتر. با توجه به DNR آب و هوا صفحه: هر صفحه 10 ترکیب گرم و مرطوب سال در رکورد رخ داده بین سال های 1998 و 2017.

Heavy rain حوادث شایع تر است در حال حاضر در مینه سوتا از هر زمان در تاریخ ثبت شده. شرایط متفاوت است اما پیش بینی شده است که این روند ادامه خواهد داد و از طریق قرن 21 است.

است بعد از تاریخ برداشت محصولات کشاورزی در مینه سوتا, مزرعه کشور جدید هنجار ؟ اگر چنین نمی بسیاری از شکارچیان و DNR وظیفه مدیریت گوزن جمعیت بالقوه بهره مندی از کمی بعد سلاح گرم فصل ؟ شاید چند جوان دیگران ممکن است زنده ماندن بیش از حد اگر فصل سقوط نمی کند درست در وسط اولیه به دنبال مرحله از شیار هر سقوط.

صدها هکتار از ذرت گرفته شد در اطراف رودخانه پایین من شکار در جنوب غربی ایالت مینه سوتا این پاییز گذشته بین اولین و دومین شنبه از ماه نوامبر است. کشاورزان می توانند به کار سریع زمانی که شرایط همکاری کنند. یک هفته یا دو دارای پتانسیل برای ایجاد یک تفاوت.

شاید وقت آن است که برای یک گفتگوی جدی در مورد چگونگی حرکت اسلحه های نجومی در مینه سوتا می تواند مزایای کلی به جای فکر این را به عنوان یک آمریکا-علیه-آنها سناریو بین کمانداران و تفنگ شکارچیان.

اریک Morken است که یک خبرنگار برای انعکاس مطبوعات در اسکندریه Minn.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>