مورنو ساکنان دره تجمع در اعتراض به مرگ جورج فلوید

بیش از دو دوجین مورنو ساکنان دره برگزار کوتاه رالی شب جمعه, ژوئن 1, اعتراض به مرگ مرد مینیاپولیس جورج فلوید و دیگر قتل توسط پلیس از دیگر سیاه و لاتین مردم است.

“ما در حال نا امید و خسته شده بودند از آن است. ما کاملا تغذیه” Moreno Valley عضو شورای شهر کارلا Thornton گفت: کوچک جمعیت مونتاژ در جشن پارک.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس پلیس دستگیر و دستبند او را به ظن عبور تقلبی $20 bill اغذیه فروشی. افسر درک چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از 8 ساعت در حالی که فلوید اعتراض کردند که او نمی تواند نفس بکشد و در نهایت از دست داده آگاهی. چوین شده است اخراج از اداره پلیس و در 29 مه بود به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

روز دوشنبه تجمع بود و روز دوم در یک ردیف است که مورنو ساکنان دره جمع شده بودند به صحبت کردن در مورد فلوید مرگ است. در سهشنبه, مارس 31 حدود 200 نفر در راهپیمایی پایین بعد خیابان به Moreno Valley City Hall شعار “نه عدالت بدون صلح” و در اعتراض به خشونت پلیس.

بخشی از مشکل Thornton گفت: عدم اقلیت در قدرت در کنار رودخانه شهرستان است.

“ما نمی توانیم دیگر به یک صندلی در پشت میز” گفت: Thornton, شهر اولین آفریقایی-آمریکایی councilwoman.

جشن پارک تجمع به طول انجامید که در کمتر از 30 دقیقه آغاز شد و به پایان رسید با نماز. نیز وجود دارد و نه دقیقه سکوت به یاد بیش از هشت دقیقه چوین زانو در Floyd گردن.

این تجمع تا به حال یک زمان سخت در حد آن: Riverside County, اعلام 6 بعد از ظهر حکومت نظامی برای کل شهرستان در روز دوشنبه با اشاره به تعطیلات آخر هفته از “شورش و غارت است.” تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور این آخر هفته. در طول ساعات روز تظاهرات بودند تا حد زیادی غیر خشونت آمیز. اما در جنوب کالیفرنیا و جاهای دیگر چیزهایی که خشونت تبدیل شد پس از تاریک. این Waterman بازار در سن برناردینو غارت کردند روز یکشنبه به همت دره بازار.

در روز دوشنبه تظاهرات مسالمت آمیز در Moreno Valley که رویکرد نامیده می شد یک اشتباه است.

“ما در اینجا به محکوم کردن آنها گفت:” تجمع برگزار براندون Mosely یک سالمند در خانه از سرنوشت نجات مرکز در Moreno Valley. “ما اینجا هستیم تا به می گویند که یک راه بهتر وجود دارد.”

خشم در مورد مرگ فلوید و دیگر سیاه و سفید نفر توسط ماموران پلیس باید مهار خود را برای پاسخگویی و تغییر است. تجمع سازمان قصد انجام درست آن جمعه با راهپیمایی از پارک جامعه به Moreno Valley City Hall به تماس برای شفافیت بیشتر و نظارت بر تحقیقات به پلیس سوء.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>