پول امن دولت اطمینان Yes مشتریان بانک

دهلی نو Mar 6: مضطرب و عصبانی مشتریان از بحران-آمار بله بانک فشار می آوردند نمرات شاخه و خود پرداز atm در سراسر کشور امروز به برداشت سپرده های خود را حتی به عنوان وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به آنها اطمینان داد که وجوه خود را امن هستند و دولت نمی خواهد اجازه دهید هر موسسه مالی سقوط و بانک مرکزی هند پرده برداری از طرح تغییر ساختار ،

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
یک روز پس از RBI دربسته خروج سپرده ها از بله بانک در 50,000 تومان به ازای هر حساب به مدت یک ماه مشتریان این بانک trooped به شاخه های خود را امروز به خروج سپرده. اما بسیاری از نا امید شد به عنوان آنها یافت می شود آن را دشوار است برای گرفتن پول به عنوان شاخه موفق به پرداخت و خود پرداز atm در بسیاری از موارد خالی شد یا نه عملکرد.
در یک کنفرانس خبری در اواخر بعد از ظهر این امور تلاش برای اطمینان سپرده گذاران گفت که خروج درپوش موقت است و این مشکل می تواند حل و فصل شود “بسیار به سرعت و یک بازسازی از بانک اتفاق خواهد افتاد.”
وزیر مطمئن است که او “نمی خواهد اجازه می دهد برای هر موسسه به سقوط کردن یک صخره”.
احیای طرح به اتمام خواهد رسید ظرف مدت 30 روز, او گفت:.
Sitharaman گفت که یک بار RBI را بازسازی بله بانک تکمیل شده جدید هیئت مدیره خواهد بود در محل قرار داده.
سپرده ها و بدهی های خود ادامه خواهد داد و بی پیرایه و اشتغال و حقوق خواهد بود مطمئن برای حداقل یک سال, او گفت:.
RBI گفت: بانک دولتی هند ابراز تمایل به سرمایه گذاری در بله بانک. SBI خواهد به دست آوردن 49 درصد سهام این بانک در قیمت کمتر از 12,000 تومان کرور روپیه (حدود).
و با توجه به پیش نویس RBI بازسازی طرح Yes بانک مجاز سرمایه باید ایستاده تغییر به 5,000 تومان کرور روپیه از زمان Rs 600 کرور. تعداد سهام افزایش خواهد یافت به 2,400 کرور از زمان 255 کرور (ارزش اسمی تومان 2/- هر) گرد به 4,800 تومان کرور.
SBI باید به توافق برسند به سرمایه گذاری در سهام بازسازی بانک چنین که پس از تزریق آن را نگه می دارد 49 درصد است. سرمایه تزریق خواهد شد و در کمتر از 10 تومان به ازای هر سهم (ارزش اسمی تومان 2, حق بیمه, Rs 8). SBI نباید کاهش برگزاری آن در زیر 26 درصد به مدت سه سال از تاریخ سرمایه تزریق.
طرح حفظ تمام زمان قرارداد اعمال اوراق قرضه موافقت نامه های قدرت از وکیل کمک های مالی از نمایندگی قانونی و دیگر ابزار هر آنچه در طبیعت است.
این طرح پیشنهاد ادامه از خدمات کارکنان فعلی در همان شرایط برای حداقل یک سال.
در یکی دیگر از توسعه در طول روز ملی بورس قرار دادن محدودیت در وام سهام در دسته بندی های مختلف.
دسته بندی های زیر قرار داده شده محدودیت شامل بدهی اوراق بهادار وام دادن و وام گرفتن ارز مشتقات مشتقات کالا و معاملات سلف و گزینه های NSE گفت.
“با توجه به توسعه های اخیر در بله بانک این تصمیم گرفته شده است که هیچ تازه یا تجدید تضمین بانکی و سپرده ثابت رسید صادر شده توسط این بانک محدود پذیرفته می شود ،
موجود سود ارائه شده به اعضای سوی بانک تضمین و سپرده ثابت رسید صادر شده توسط Yes بانک در حمایت از NSE پاکسازی با مسئولیت محدود نیز باید کاهش می یابد, بورس گفت.
در جدا, دایره, NSE گفت: “موقعیت های مالی از بله بانک دستخوش کاهش مداوم تا حد زیادی به دلیل ناتوانی این بانک برای افزایش سرمایه به آدرس بالقوه وام و زیان حاصل نکند تحریک نیایش پیوند پیمان توسط سرمایه گذاران و خروج سپرده”.
این بانک همچنین با تجربه جدی در مسائل حکومت و شیوه ها در سال های اخیر که منجر به کاهش مداوم از بانک آن را گفت. (UNI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>