6

جمعه, بازی

دنور در ایالت داکوتای شمالی, 7:37 بعد از ظهر CBSSN

میشیگان غربی در میامی, 6:05 بعد از ظهر

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

نیروی هوایی در کالج کلرادو, 8:35 بعد از ظهر

سهشنبه, بازی

دنور در ایالت داکوتای شمالی, 7:07 بعد از ظهر

میشیگان غربی در میامی, 6:05 بعد از ظهر

دوشنبه, بازی

دانشگاه کلرادو در نیروی هوایی, 6:05 بعد از ظهر (در ورزشگاه شاهین)

بزرگ ده

جمعه, بازی

میشیگان در ایالت میشیگان, 5 p. m. (BTN)

مینه سوتا در نوتردام 6 p. m. (NBCSN)

پن استیت در ویسکانسین 7 p. m.

سهشنبه, بازی

مینه سوتا در نوتردام 5 p. m.

پن استیت در ویسکانسین 7 p. m.

روز دوشنبه بازی

Michigan State در مقابل میشیگان 6:30 p. m. (در دیترویت)

WCHA

جمعه, بازی

بمیجی وزارت امور خارجه در شمال میشیگان, 6:07 بعد از ظهر

Michigan Tech در فلک دولت, 6:07 بعد از ظهر

آلاباما هانتسویل در دریاچه سوپریور, دولت, 6:07 بعد از ظهر

آلاسکا در انکوریج در ایالت آریزونا, 8:05 بعد از ظهر

بولینگ سبز در آلاسکا فیربنکس, 10:07 بعد از ظهر

سهشنبه, بازی

بمیجی دولت در میشیگان شمالی, 5:07 بعد از ظهر

Michigan Tech در فلک دولت, 5:07 بعد از ظهر

آلاباما هانتسویل در دریاچه سوپریور, دولت, 6:07 بعد از ظهر (در Sault Ste. ماری, Ont.)

آلاسکا در انکوریج در ایالت آریزونا, 8:05 بعد از ظهر

بولینگ سبز در آلاسکا فیربنکس, 10:07 بعد از ظهر

دو به دو, رتبه بندی

1. داکوتای شمالی 21-3-3

2. MSU-منکیتو 26-4-2

3. کرنل 17-2-4

4. دولوت مینه سوتا 17-9-2

5. دنور 17-6-5

6. بوستون کالج 16-8-1

7. UMass 18-9-2

8. Penn State 18-9-3

9. کلارکسون 20-6-2

10. آریزونا دولت 20-9-3

11. UMass Lowell 15-7-5

12. شمال شرقی 15-8-2

13. مین 15-9-4

14. کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا 17-9-2

15. Ohio State 16-10-4

16. مشیت 14-9-5

17. بمیجی دولت 16-8-4

18. Western Michigan 14-10-4

19. شمال میشیگان 16-10-4

20. Michigan State 14-13-1

21. دانشگاه هاروارد 11-7-4

22. مینه سوتا 13-11-4

23. نوتردام 12-11-5

24. نیوهمپشایر 15-11-2

25. میشیگان 13-12-3

USCHO رتبه بندی

1. داکوتای شمالی (48 برای اولین بار از محل رای) 21-3-3

2. کرنل (1) 17-2-4

3. MSU-منکیتو (1) 26-4-2

4. دولوت مینه سوتا 17-9-2

5. کلارکسون 20-6-2

6. دنور 17-6-5

7. بوستون کالج 16-8-1

8. UMass 18-9-2

9. Penn State 18-9-3

10. آریزونا دولت 20-9-3

11. UMass Lowell 15-7-5

12. شمال شرقی 15-8-2

13. Ohio State 16-10-4

14. مشیت 14-9-5

15. کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا 17-9-2

16. بمیجی دولت 16-8-4

17. مین 15-9-4

18. دانشگاه هاروارد 11-7-4

19. شمال میشیگان 16-10-4

20. قلب مقدس 18-8-2

6

شنبه نتایج

Minn. بخش 8A مسابقات

در تیف ریور فالز REA
روز شنبه در نیمه نهایی

Warroad 12, کروکستون 0

تیف ریور فالز 5,
EGF ارشد بالا 3

اولین دوره — 1. EGF کایلی Stauss (C. ماک) 15:00

دوره دوم — 2. EGF, Stauss (کیت جانسون کارا الیس) 4:30; 3. کننده آن, کتی نلسون (دانیلا Niebuhr) 7:30; 4. کننده آن, Jenae جانسون (Lexi Huot, Nelson) 7:40; 5. کننده آن, Khloe لوند 13:20; 6. کننده آن لوند 16:55

دوره سوم — 7. EGF, Jacelyn Brenden (Kendra امری Johnson) 2:00; 8. کننده آن, Huot (لوند Shelby Breiland) 3:56

دروازه بان موجب صرفه جویی در — کننده آن: گابریلا استیل 23; EGF: الی مک دونالد 27

پنج شنبه, فوریه. 13

قهرمانی Warroad مقابل تیف ریور فالز, 7 p. m.

همه-بخش 8A

تیم اول

به جلو — هانا Corneliusen, Geno Hendrickson و سیدنی Phaneuf, Warroad; کیت جانسون EGF ارشد بالا

Defensemen — Khloe لوند Thief River Falls; Karlie Meeker, Warroad

Goaltenders — الی مک دونالد EGF ارشد بالا; فضل Koshney, کروکستون

دوم تیم

به جلو — کایلی Stauss, EGF ارشد بالا; نورا پترسون کروکستون; شلبی Breiland Thief River Falls

Defensemen — Lexi Huot, Thief River Falls; Tahra جانسون Warroad

Goaltender — گابریلا استیل تیف ریور فالز

سر مربی سال-تیم معارف کروکستون

دستیار مربی سال-باب Huot, Thief River Falls

Minn. بخش 8AA مسابقات

روز شنبه در یک چهارم نهایی

بوفالو 2, سارتل-ساوک رپیدز 1

روسو 8, بمیجی 1

اولین دوره — 1. R ممفیس مرتنز (Kayla Santl ماریا Huglen) :47; 2. R سلین Stroot (مرتنز اولیویا Urness) 8:13; 3. R Urness 10:27; 4. B, Lexi لایتنر (Austyn توبی) 10:53; 5. R کیت Helgeson (Santl Anika Stoskopf) 11:00; 6. R Huglen 16:06

دوره دوم — 7. R Stoskopf 4:28

دوره سوم — 8. R Santl (Huglen) 8:03; 9. R Urness (Jordyn Bergstrom اما زیمرمن) 16:33

دروازه بان موجب صرفه جویی در — B: Nettie Kimble 37; R: Jada Pelowski 6

سهشنبه, فوریه. 11

نیمه نهایی — Buffalo (شماره 5 دانه) در روسو (شماره 1), 7 بعد از ظهر; اسکندریه (شماره 3) در برینرد-لیتل فالز (شماره 2), 7 p. m.

جمعه, فوریه. 14

قهرمانی 7 p. m. سایت TBD

6

شنبه نتایج

مورهد 4, برینرد 1

6

روز دوشنبه نتایج

قلب مقدس 57, شهرستان Kittson مرکزی 55

برنده-E-Mac 70, بیگلی 26

Red Lake, 98, Clearbrook-Gonvick 64

Mayville-پورتلند-CG 39, هاتون-Northwood 37

Larimore 42,
دریتن/دره-ادینبورگ 38

حاصل کار دو تیم: دریتن/V-E 13, Larimore 9

نمره در پایان تنظیم: Larimore 34, دریتن/V-E 34

Larimore — پیچک Daws 16 بید Morten 5, Haylee Klava 7, بث هولتر 12, Gracie کول 2

دریتن/دره-ادینبورگ — فضل Kertz 5, گاوچران زن, Pastorek 2, مگان لرتن 3, Emilee Reilly 8, Kasey Stegman 15, Madison Hermanson 5

ژنراتور-مرکزی دره 44,
فینلی-شارون/امید-صفحه 37

حاصل کار دو تیم: ژنراتور-CV 24, فینلی-شارون/H-P 19

فینلی-شارون/امید-صفحه — Phallyn Haugaard 1, Raegen Zerface 12, Marissa Mitchell 7, داربی Breckheimer 10, Kylee فلپس 1, Josie Flaten 6

ژنراتور-Central Valley — Korina هولته 3 تیفانی Kozojed 3, McKenna Bergstrom 2, Saige Forseth 8 سیدنی Brekken 6, Kaitlin پرچمدار 4 ابی Magnuson 18

کارینگتون 53,
تامپسون 47

حاصل کار دو تیم: تامپسون 24 کارینگتون 18

کارینگتون — Marah Schmitz 7, Kiera الی 20, Wwe Sasha Banks Grager 4 هانا هیگل 22

تامپسون — Kaia Sorby 9, لیبی Koerber 7, Kenzie هیوز 18, Cayla هربرت 2 لورن کانینگهام 9, جادا Welke 2

داکوتای دشت 56,
شمال مرز 27

حاصل کار دو تیم: Dakota دشت 28 شمال مرز 12

داکوتای دشت — Marit Ellingson 8, دکتر Kroke 2, هاردکور, حلق فردریک 15, Payton Lippert 2 کارلی Lippert 21 هالی امری 8

مرز شمال — Addi قهوه ای 1, Claire Dummer 4 لورن حامل 4, Jenna فریزر 6, Jaidyn Volk 7 اسکندریه Schill 5

لنگدن-Edmore-مونیخ 73,
Midway-Minto 28

حاصل کار دو تیم: Langdon-E-M 47 نیمه راه-Minto 11

لنگدن-Edmore-مونیخ — Lexis اولسون 10, Marlee Hetletved 1, Kaitlyn Scherr 18, گاوچران زن, Lowery 9 مورگان Freije 8 Callie Ronningen 16, Jaya, Henderson, 7, Tayler لورنز 2 کورا Badding 2

Midway-آلاسکا — الیزابت Schanilec 9, مارس Schmitz 8, Khaleela Korynta 3, تسا Mattson 7 اوری Moen 1 دنی Korynta 2, سوفی شوستر 2

سنت جان 70,
معتاد به اسب دوانی 67, OT

حاصل کار دو تیم: Cavalier 26 سنت جان 20

نمره در پایان تنظیم: 58, Cavalier 58

سنت جان — Kendra Prouty 22, Raycee نی 19 مگان بانک مرکزی انگلیس 2, Laney Keplin 4 ناتالی Decoteau 23

Cavalier — Charlee Krieg 21 یشم Kihne 21, Eden حامل 8, Rylen بورگس 8, Teagyn Fitzsimonds 2, Mady Nordstrom 2, Jezimay واتسون 3, Carmyn LeTexier 2

چهار بادها-Minnewaukan 75,
Dunseith 43

حاصل کار دو تیم: چهار بادها-Minn. 37, Dunseith 14

Dunseith — Brooke تاتل 2, Rozalind قوی 18, Jorja کوتاه 3, Brailyn دیویس 12, Gracie Peltier 2, Tatem دیویس 6

چهار بادها-Minnewaukan — Myona Dauphinais 13, Mallory ینکتون 5 ناتالیا Littleghost 2, Ezura رنگین کمان 12, Mahpiya جکسون 11, اولاد رياح Littleghost 16, Latasha Bellile 12 ساوانا رابرتسون 4

رولا 67, Midkota 62

حاصل کار دو تیم: رولا 39, Midkota 28

Midkota — برنا اندرسون 13 اما Kollman 14, Josie Johnson 2, تارا اتو 10 نیکول بکلی 5 شکارچی پترسون 18

رولا — Skylar آرنولد 9, Jaina Canapi 2, حرکات تند و سریع موز ویلکس 11 مورگان Leas 28 ایزابل میرس 13, سارا Kurtti 6

وارن-آلوارادو-اسلو 39,
شمال یخ 37

حاصل کار دو تیم: شمال یخ 18, Warren-A-O 13

وارن-آلوارادو-اسلو — Shelby دیورند 16, دهنی, مورتیمر 11, لیلی Bayne 6 کایلی هانسون 3, Gracie Anderson 2 امیلی Pederson 1

شمال یخ — Zoey Magner 14, Keylee دال 11 بروک Fredrickson 8 بروک اولسون 2, اشلی اولسون 2

Fosston 63,
اوج-فیشر 45

حاصل کار دو تیم: Fosston 33 اوج-فیشر 20

Fosston — Taylor Kroening 14, Teegan نوئل 2 ایمان Balstad 1, Kora نرلند 6, Kinsley Duppong 4, Katelyn Vesledahl 13, Jaime کارلین 7, Jenna Manecke 8 Callie Theis 8

اوج-فیشر — الا Reitmeier 10 ترینیتی اریکسون 2 آوا لارسون 3, دهنی, Magsam 20 Gracie Rouland 4 لیندزی Kurz 6

استفان-Argyle 66,
Goodridge-Grygla 49

حاصل کار دو تیم: Stephen-Argyle 38, Goodridge-Grygla 24

استفان-Argyle — Brooke Clausen 2, Marey Kazmierczak 9, گرتا Weberg 6 کیسی Osowski 6 رایلی Mooney 24, لی جانسون 8, Josie Rivard 9, استار Johnson 2

Goodridge-Grygla — امی Wiskow 8 چوپان Kuznia 9 ترینیتی Walseth 2, Caitlyn جاکوبسن 10 مدی کالن 4 هانا Wilebski 4, Hailey Knutson 4, Katelyn لارسون 4, Madison پالسون 4

N. D. کلاس B نظرسنجی

1. قوم و خویشی (12-محل رای) 17-0 و 189; 2. لنگدن-Edmore-مونیخ (8) 18-0, 188;; 3. ترنتون 19-0, 148; 4. گرفتن 16-3 و 111; 5. Kidder شهرستان 17-2, 96; 6. چهار بادها-Minnewaukan 15-3 و 91; 7. کارینگتون 16-2, 90; 8. Mohall-Lansford-شروود 18-1, 70; 9. راگبی 17-2, 68; 10. تامپسون 15-3, 39

دیگران دریافت آرا: LaMoure-Litchville-Marion, مرکزی, Cass, Grant County

6

روز دوشنبه نتایج

بیگلی 57 پیروزی-E-Mac 45

لاکوتا 68, فینلی-شارون/امید-صفحه 49

Dunseith 83, Bottineau 68

قلب مقدس 62,
بارور-Beltrami 58

حاصل کار دو تیم: بارور-Beltrami 27, قلب مقدس 24

قلب مقدس — سام Gapp 4, James Fontaine 6 آدم Sczepanski 3, کمال Votava 5, جان Fontaine 14 کوبه Tomkinson 30

بارور-Beltrami — Cort Christianson 19 تعقیب Sirjord 3, Addy McCollum 4, Rylin Petry 6, Caleb Swenby 6, Chayz نلسون 1 Grant Balstad 2 اورت Balstad 8, Grant, Wilson 9

لنگدن-Edmore-مونیخ 70,
معتاد به اسب دوانی 45

حاصل کار دو تیم: Langdon-E-M 28, Cavalier 17

Cavalier — Colton Ratchenski 10 برودی Cluchie 11, Colby Thorlakson 9 آندره حامل 15

لنگدن-Edmore-مونیخ — Jackson Delvo 19 سیمون Romfo 7 Grant Romfo 19 مارکوس Kingzett 3, Ordale Morstad 12, Blaine, پری 8, Jagger Worley 2

دوره گرد-Greenbush-MR 87,
کروکستون 35

حاصل کار دو تیم: BGMR از 50 کروکستون 17

دوره گرد-Greenbush-وسط رودخانه — آدم Benke 31, Kaden Opdahl 14 زک Blawat 10, Kasen Sorenson 10 Gage Creekmore 9, Jaden Kostrzewski 8 هارون Westling 5

کروکستون — Caden Osborn 18, Easton Tangquist 10, جک Garmen 5 واکر Winjum 2

Goodridge-Grygla 62,
استفان-Argyle 55

حاصل کار دو تیم: Stephen-Argyle 28, Goodridge-Grygla 55

استفان-Argyle — Brandon Kroll 13 Dawson Feuillerat 9, برودی Pietruszewski 3, Jason لیندگرن 9 ژاک McGlynn 3, Colten Pagnac 14, Kole Szczepanski 4

Goodridge-Grygla — Hudson McMillin 15, Jake Olson 4, نیک Groven 2 رایلی Manderud 6 اردن Coan 23 موسی Jensen 3, Ian Haugen 9

N. D. کلاس B نظرسنجی

1. راگبی (8 اولین محل رای) 15-1, 183 امتیاز; 2. چهار بادها-Minnewaukan (11) 14-1, 181; 3. سنت جان (1) 13-1, 164; 4. هاتون-Northwood 13-2 و 124; 5. Enderlin 14-1, 121; 6. Beulah 14-3, 79; 7. ریچلند 11-2, 64; 8. تامپسون 11-4, 52; 9. قوم و خویشی 12-3, 39; 10. ژنراتور-Central Valley, 11-4, 27

دیگران دریافت آرا: Shiloh مسیحی Dickinson ترینیتی جدید راکفورد-Sheyenne, Edgeley-کلوم-مونپلیه, New Salem-Almont بومن شهرستان آندروود

6

روز شنبه در نتیجه

دختر مرکزی 57,
رودخانه سرخ 7

106: Lee Billings (GFC) توسط برانند; 113: تایسون Gass (GFC) بیش از Alyx Diggs 0:18; 120: David Gallegos (GFC) بیش از کمدن Larsen Dec 4-1; 126: Jayden Haake (GFC) توسط برانند;132: جاش Isassi (GFC) بیش از حداکثر مک کارتی 1:44; 138: Cyncere هاسکینس (GFC) بیش از Kaden Rohloff Dec 9-5; 145: Chris ریورا (GFC) بیش از Anakin گرگوری 0:10; 152: Mike اریکسون (GFC) بیش از Jaden Fjestad 3:04; 160: اوان Bridgeford (GFC) بیش از صهیون Diggs Dec 5-0; 170: Alex Lassonde (GFC) بیش از تروی Stenehjem Dec 6-5; 182: Micaiah پترسون (GFRR) بیش از اوون زمینه MD 12-0; 195: Austin سر و کله زدن (GFC) بیش از Colton سخن-Peterka Dec 8-1; 220: میکا رایت (GFRR) بیش از کایل Rothenberger SV-1 12-10; 285: برودی دفو (GFC) توسط برانند.

N. D. منطقه 2
مسابقات دوگانه

در کارینگتون شنبه

قهرمانی

کارینگتون 43,
Pembina, شهرستان شمالی 32

152 — Demetrius Avela (PCN) برنده برانند; 160 — تیت Hoggarth (C) بیش از اشتون Vaughn 2:33; 170-مایکل کلیفتون (C) Grady Hornung :54; 182 — اتان Stegman (PCN) برنده برانند; 195 — کمال Retzlaff (C) بیش از گاوین Hornung 1:24; 220 — الی Bjornstad (PCN) بیش از Colton Buskness 12-8; 285 — آندره LeTexier (PCN) بیش از Austin Trelstad 1:21; 106 — ردیابی Hoggarth (C) بیش از لوگان ورنر 15-0; 113 — Treston Lura (C) بیش از ترور Hinkle 6-1; 120 — متی Duchscherer (C) بیش از کارسون قهوه ای 3:31; 126 — Kael Kovar (C) بیش از لوی Hinkle 1:14; 132 — Brecken Lura (C) بیش از Jayce هرگن 15-0; 138 — Preston Litton (PCN) جو Lindberg 18-2; 145 — تنر Urlaub (PCN) بیش از جاناتان Lura :35

مقام سوم

مرکزی, Cass, 60, Larimore 24

درست دوم

Pembina, شهرستان شمالی 63 مرکزی Cass 16

نیمه نهایی

Pembina, Co. شمالی, 75, Grafton 3

کارینگتون 60 مرکزی Cass 21

یک چهارم نهایی

Pembina, شهرستان شمالی 78, Mayville-پورتلند-CG 3

گرفتن 36, Hillsboro-Central Valley 30

مرکزی, Cass, 48, Larimore 16

کارینگتون 73 هاروی-چاه شهرستان 6

تسلی duals

ژنراتور-مرکزی دره 48, Mayville-پورتلند-CG 12

Larimore 42 هاروی-چاه شهرستان 36

مرکزی Cass 18, Hillsboro-Central Valley 18

Larimore 32, Grafton 18

N. D. منطقه 3
مسابقات دوگانه

قهرمانی

Velva 54, مینت اسقف Ryan 30

مقام سوم

شفق شمالی 39, Kenmare-Bowbells 33

نیمه نهایی

Velva 54 Des Lacs-برلینگتون 30

اسقف Ryan 42 شفق شمالی 31

یک چهارم نهایی

Velva 48 استنلی 26

DL-برلینگتون 46 ویلیامز شهرستان 30

شفق شمالی 48, Kenmare-Bowbells 24

اسقف Ryan 60 راگبی 18

تسلی duals

ویلیامز شهرستان 52 استنلی 24

Kenmare-Bowbells 48 راگبی 6

شفق شمالی 48 ویلیامز شهرستان 30

Kenmare-Bowbells 45, DL-برلینگتون 33

MAHACA دکتر Busian ببر
دعوتی

در Morris, Minn., شنبه

مجموع تیم

منطقه مرکزی غرب 166, Kerkhoven-Murdock-Sunburg 163, MAHACA 145.5, Fosston-بیگلی 141, St. Francis 137, Pipestone منطقه 90.5 Pelican رپیدز 89, Ortonville 46 Breckenridge, 41, Lynn 40

Fosston-بیگلی بالا-5 ماشین آلات برای تولید

106 — 5. آیدن ولف; 113 — 3. کیگان Senger; 120 — 3. ژاک Thompson; 152 — Carter Sorenson; 160 — 1. Dane Schoenborn; 170 — 3. هنری Burrack; 182 — 2. یعقوب Lomen; 285 — 1. اکسل Munter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de