دوشنبه محلی clipboard

تاک به نام دیپلم آگهی: سابق UND دستیار مربی فوتبال و زمان UND دانشکده هنر و علوم توسعه افسر تیم Belmore شده استخدام به عنوان دستیار مدیر ورزشی دو و میدانی عمده هدیه. در موقعیت Belmore را از نزدیک کار با UND دو و میدانی به منظور ارتقاء و حمایت از تلاش های جمع آوری اعانه.

“من هیجان زده به کار از طرف UND دانشجو-ورزشکاران گفت:” Belmore. “من می دانم که شور و شوق است که UND فارغ التحصیلان باید برای خود مادر آلما خود و تیم های ورزشی و من مشتاقانه منتظر به کار با اهدا کنندگان و UND دو و میدانی رهبران به تولید و قهرمانان در کلاس درس و در رقابت است.”

Belmore شد یک دستیار مربی تیم فوتبال در UND از سال 2000 تا 2012. او سپس مربی در دانشگاه جیمز تاون و دانشگاه مری. در سال 2017, او در زمان یک موقعیت مالی با دانشگاه مری. او پیوست UND Alumni Association & Foundation (UNDAAF) به عنوان مدیر توسعه برای دانشکده هنر و علوم در ژانویه 2019.

“تیم بزرگ مناسب برای این موقعیت گفت:” مایک Mannausau, UNDAAF معاون رئیس جمهور از توسعه است. “ما نیاز به کسی که شروع می شود هر روز فکر کردن در مورد آنچه که بهترین است برای دانشجو-ورزشکاران و سپس دانش و رانندگی برای کسانی که رویاهای یک واقعیت است. تیم را در زمینه مربیگری شور و شوق خود را برای UND دو و میدانی و تجربه خود را به عنوان موثر جمع آوری کمک به من اعتماد به نفس کامل است که روز بزرگ رو برای UND دو و میدانی.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Belmore می پیوندد Coltyn Sanderson, که همچنین یک دستیار مدیر ورزشی دو و میدانی عمده هدیه در UND Alumni Association & Foundation. این دو را به تمرکز بر روی اولویت های مانند گسترش فرصت های بورس تحصیلی برای دانشجویان ورزشکار و پیدا کردن کمک های مالی خصوصی برای فاز دوم عملکرد بالا ،

Belmore آغاز خواهد شد وظایف جدید خود را در تاریخ 16 مارس.

چهار از منطقه به نام همه امور خارجه: چهار منطقه از بازیکنان نام برده شده به داکوتای شمالی در دبیرستان دخترانه همه امور خارجه تیم. چنگال بزرگ’ Kaylee بیکر و شیاطین دریاچه Elle, سیاه, Kaylie Klemetsrud و مولی سیاه انتخاب شدند.

بیکر یک دانشجوی سال اول goaltender حال 8-2-1 رکورد با یک .925 صرفه جویی در صد و یک 2.17 اهداف-برابر متوسط است.

مولی سیاه تاریخ goaltender شد 15-10-1 در هدف با .938 صرفه جویی در صد و یک 1.76 اهداف-برابر متوسط است. Elle, سیاه, ارشد به جلو رهبری Firebirds با 22 کمک و 31 امتیاز. Klemetsrud ارشد defenseman حال یک تیم پیشرو 18 اهداف و یک نقطه در پشت Elle سیاه و سفید با 30 امتیاز

Mayville برنده NSAA عنوان: Mayville دولت برنده سوم آن-مستقیم و ستاره شمال ورزشی انجمن عنوان یکشنبه پس از شکست والدورف دانشگاه 65-62 در واترتاون (S. D.) مدنی عرصه است.

Mayville دولت در حال حاضر دریافت NSAA پیشنهاد خودکار به NAIA بخش دوم مسابقات.

Waldorf, مربی سابق UND بازیکن Nigel Jenkins ساخته شده آن را جالب در دقیقه آخر.

رزمندگان ازمایش کرده 63-54 با 30 ثانیه باقی مانده است. ملوین مارتین آمار سه اشاره گر با 20 ثانیه برای رفتن. یک Mayville دولتی گردش مالی منجر به یک نمره از گابریل Munoz به قطع منجر به شش با 10 ثانیه به سمت چپ.. Munoz آمار سه اشاره گر در زنگ برای نمره نهایی.

رنه Melendez رهبری ستاره های دنباله دار با 17 امتیاز. چهار بازیکن به پایان رسید در دو چهره برای Mayville از جمله Jalen ولورد با 15 امتیاز و پنج ریباند.

Mayville آمد به این مسابقات به عنوان شماره 2 دانه. والدورف بود شماره 5 دانه.

Mayville حداکثر کوپر بود MVP مسابقات.

ستاره های دنباله دار را NSAA: Claire Blascziek 3-اشاره گر با چهار ثانیه های باقی مانده برداشته Mayville دولت گذشته ویتربو 74-70 در ستاره شمال ورزشی انجمن مسابقات بازی یکشنبه است.

در یک ماهه ستاره های دنباله دار قرار دادن با هم یک 11-2 اجرای گرفتن 69-60 برتری 2:02 باقی مانده است. هاوکز در پاسخ با چهار مستقیم سطل با Allie Wojtysiak شات با 10 ثانیه به سمت چپ به ویتربو منجر شود.

پس از یک وقفه Blascziek زدم پایین بازی-برنده 3-اشاره گر برای ستاره های دنباله دار. بود که به دنبال یک Hawks’ گردش آب بندی قهرمانی ستاره های دنباله دار.

Blascziek به پایان رسید و با 15 امتیاز برای Mayville دولت (25-5). اردن Zust شمارش یک تیم بالا 19 امتیاز و 11 پرتاب ریباند کردن نیمکت در حالی که Kylee Heurung ارسال شده در 17 امتیاز و 11 پرتاب ریباند.

Mayville در حال حاضر پیشرفت به NAIA بخش دوم مسابقه ملی در شهرستان Sioux, Iowa.

Northland را بدست آورده و ملی اسکله: Northland CTC برنده NJCAA بخش سوم منطقه 13B عنوان یکشنبه با 76-52 برنده بیش از هیبینگ جامعه ،

پیروزی پیشگامان پیشرفت به NJCAA DIII ملی در مسابقات راکفورد بیمار., مارس 12-14.

Carly Mekash led, Northland با 33 امتیاز در حالی که میسی Skyberg اضافه شده 17 به عنوان پیشگامان avenged دست به هیبینگ در فصل گذشته بازی برای رسیدن به مسابقات ملی.

Mekash نامگذاری شد مسابقات MVP در حالی که Northland را thom بود به نام منطقه 13B مربی سال است.

جونز افتخار: North Dakota دوم پارچ Jannay جونز اجلاس لیگ پارچ از هفته است.

جونز به پایان رسید این آخر هفته با یک 2-0 رکورد حول کامل-بازی پیروزی در مسابقات در برابر قهوه ای و سن دیگو در سن دیگو ، این Yuma Ariz., بومی, اجازه هفت بازدید و سه به دست آورده اجرا می شود در حالی که قابل توجه یک جفت در پیروزی بیش از قهوه ای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>