Molino, شبکه 2, مینه سوتا, فراز پورتلند در بازکن

پورتلند-کوین Molino به ثمر رساند دو گل و اتان Finlay تا به حال یک جفت از کمک به رهبری در بازدید از مینه سوتا, ایالات 3-1 پیروزی بر Portland Timbers در MLS بازکن برای هر دو تیم در روز یکشنبه, شب, آوریل 1.

لوئیس Amarilla نیز به ثمر رساند چه ثابت شده است که این بازی برنده هدف مینه سوتا در حالی که دروازه بان تایلر میلر کمک کرد که منجر لس آنجلس FC به حامیان’ سپر در سال 2019 دو موجب صرفه جویی در اولین بازی خود را برای Loons.

دیگو والری به ثمر رساند و یک ضربه پنالتی برای پورتلند. استیو کلارک به پایان رسید با یک ذخیره برای چوب.

این Loons در زمان 1-0 شود در دقیقه 51 در Molino را 24th هدف شغلی. نمره آمد و در پایان دو بر یک شکست که دیدم Finlay را عبور عبور از جناح راست برای رابین لاد. کلارک خفه شده آن را در لبه سمت چپ از جعبه اما Molino سکسی توپ از کلارک درک و سپس آن را به ضرب گلوله مستقیم به net.

پورتلند آن را پنج دقیقه بعد والری را پنالتی 19 خود را در 24 حرفه ای تلاش. هدف راه اندازی شد که سوتا آیک Opara های حاکم MLS مدافع سال, افتاد فیلیپه مرا در گوشه سمت راست از جعبه برای یک ناپاک.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اما 20 دقیقه بعد مینه سوتا در زمان کنترل با دو گل در طول دو دقیقه. Amarilla کردم اولین بار در 76th دقیقه زمانی که او در راس Finlay را از عبور از سمت راست از جعبه زیر کلارک.

Molino سپس بریده شده خود را در بند 78 دقیقه است. Finlay flicked نیم-شلیک بیش از سر خود را به unguarded Molino در مرکز جعبه که در آن او یک موقع یک راست پا شلیک گذشته کلارک.

پورتلند به پایان رسید با یک 7-2 لبه عکس در طول یک بدون گل نیمه اول که ویژه فقط یک شات در هدف ضعیف چپ پا تلاش Yimmi Chara از مرکز از جعبه در 30 دقیقه است که میلر به راحتی متوقف شود.

چوب’ بهترین فرصت در آمد به ثمر رساند در دقیقه چهارم زمانی که هافبک Cristhian Paredes حال تلاش فقط در خارج از وسط 6-حیاط جعبه است که او از کار اخراج گذشته حق پست.

مینه سوتا را بهترین فرصت در آمد و 33 دقیقه در گوشه ای که Amarilla راست-footed تلاش از سمت راست 6-حیاط جعبه رفت بالای یک باز سمت راست هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>