مودی ‘بی احتیاطی’ تضعیف هند در سمت چپ آن آسیب پذیر: Rahul

دهلی نو جولای 17: پله تا خود را در حمله به دولت بیش از این لاک بن بست کنگره رهبر راهول گاندی در روز جمعه با صدور پیام های تصویری به اشتراک گذاری افکار خود را در ” چرا چین را انتخاب کنید به تهاجمی در حال حاضر و گفته است که نخست وزیر نارندرا مودی “بی احتیاطی” را تضعیف کشور و در سمت چپ آن آسیب پذیر است.
در این پیام ویدئویی ارسال شده در توییتر ضربه او در دولت گفت که بیش از شش سال گذشته هند شده است “آشفته و مختل” با توجه به آن در سیاست خارجی و اقتصاد است.
این پیام ویدئویی برای اولین بار از یک سری آغاز شده توسط گاندی برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را با مردم در مسائل مختلف پیش روی کشور است.
“از آنجا که 2014, ساعت ثابت اشتباهات و بی احتیاطی کرده اند و اساسا تضعیف هند و سمت چپ ما آسیب پذیر است. کلمات خالی نیست کافی است در جهان ژئوپولیتیک” او ادعا در یک صدای جیر جیر همراه با پیام تصویری.
گاندی گفت: یکی برای رفتن به فضاهای متعدد از جمله هند اقتصاد و روابط با همسایگان و کشورهای دیگر به درک چرا چینی ها را انتخاب کنید این زمان خاص به حرکت در برابر هند و نقض خط کنترل واقعی (لاک) و آنچه به آنها اعتماد به نفس به نوبه خود تا تهاجمی.
“امروز شما باید یک کشور که از لحاظ اقتصادی دچار مشکل در مشکل تا آنجا که به سیاست خارجی مربوط می شود; مشکل با همسایگان خود; و به همین دلیل چینی ها تصمیم گرفته اند که این احتمالا بهترین زمان برای عمل است و به همین دلیل آنها عمل کرده اند” او ادعا.
و اشاره کرد که کشورهای در حال محافظت شده توسط یک “تلاقی نیروها و سیستم های” او گفت: “یک کشور است و حفاظت شده توسط خارجی آن روابط محافظت از آن است که توسط آن محله توسط اقتصاد خود را با این احساس که مردم آن را و دید که مردم آن داشته باشد.”
گاندی است با حمله به نخست وزیر و دولت بیش از هند و چین درگیری های مرزی در لاداخ در گذشته نیز اتهام خود را “شکست” در دست زدن به این مسئله است.
ضربه زدن به پشت در گاندی BJP گفت که او در تلاش بود تا “تقسیم ملت” و “demoralise” این کشور نیروهای مسلح سوال توسط دست زدن به مرز وضعیت.
در هند سیاست خارجی گاندی گفت: کشور بود و روابط با کشورهای مختلف و از آن استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن یک همکاری استراتژیک با ایالات متحده است.
هند نیز تا به حال یک رابطه با روسیه و اروپا استفاده می کردند و به کمک آن مانور در جهان, او گفت:.
“امروز…ما باید یک ارتباط تعاملی با ایالات متحده است. ما مختل رابطه ما با روس ها. ما باید یک ارتباط تعاملی با اروپا” او ادعا.
او ادعا کرد که در این محله همه کشورهای دیگر از پاکستان مشغول به کار بود با هند و همکاری با آن در گذشته است.
گاندی ادعا کرد که امروز نپال عصبانی هستند, سریلانکا داده اند یک پورت به چینی, مالدیو آشفته است و بنابراین بوتان. “بنابراین ما باید مختل ما شرکای خارجی ما مختل محله ما” او ادعا.
در جبهه اقتصادی گفت: اقتصاد هند غرور و از آن استفاده می شود برای رفتن به بقیه جهان و به رخ کشیدن در مورد آن. “اما هند دیده می شود بدترین رشد اقتصادی در 50 سال است و هیچ پایانی در چشم” او گفت:.
وی از سوی مامورین که نرخ بیکاری به بالاترین سطح خود در 40-50 سال, او گفت:, “نقاط قوت ما را ناگهان تبدیل به نقاط ضعف ما.”
“ما گفت: دولت که نگاه کنید لطفا متوجه باشید که ما در حال تبدیل شدن به آسیب پذیر است. همه این چیزها به هم متصل آنها جدا نیست,” او گفت:.
کنگره می خواستم پول برای تزریق به اقتصاد و حفاظت برای کوچک و متوسط کسب و کار “اما آنها (دولت) حاضر به انجام آن است.” (PTI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>