تغییرات در ملی طرح بازنشستگی مالی غیرقابل دفاع: وزارت دارایی

دهلی نو: وزارت مالیه به حکومت پیشنهاد توسط یک فدراسیون از دولت مرکزی و دولت کارکنان به دنبال اصلاح در ملی طرح بازنشستگی گفت: آن جسم است که سرمایه گذاری در یک مشخصاتش شیوه برای اطمینان از بازده مطلوب و پیشنهاد کرد که تغییرات خواهد بود از نظر مالی قابل دفاع است.

پاسخ می آید پس از یک دادخواست به دفتر نخست وزیر (PMO) توسط Manjeet Singh پاتل جمهور دهلی واحد از جنبش ملی برای طرح بازنشستگی (NMOPS) به دنبال احیای پیر طرح بازنشستگی حساب نامشخص می گرداند علاوه بر بالا بردن مسائل دیگر.

پاتل خواستار اصلاح در ملی طرح بازنشستگی (NPS) به طوری که بخش زیادی از کمک صندوق که در حال حاضر سرمایه گذاری در بازار موجود می توان ساخته شده به دولت به مکمل مبارزه خود را در برابر COVID-19.

“با توجه به عدم اطمینان از بازگشت در NPS آن است اظهار داشت که هر چند NPS بازار است, مرتبط, سرمایه گذاری انباشته از جسم ساخته شده در یک مشخصاتش شیوه بنابراین حصول اطمینان از مطلوب بازده” وزارت مالیه گفت: در یک سفارش یک کپی از آن به اشتراک گذاشته شده با پاتل.

بیشتر سرمایه گذاری تحت NPS بسیار خوبی متنوع وزارت گفت که در پاسخ به این اشاره به آن توسط وزارت پرسنل نارضایتی عمومی و حقوق بازنشستگی به دنبال آن دیدگاه.

“در واقع دارایی های تحت مدیریت (اوم) از دولت مرکزی (Rs 1.45 لاخ کرور) و دولت (Rs 2.20 لاخ کرور) طرح سرمایه گذاری شده است از طریق صندوق های بازنشستگی در سراسر اوراق بهادار (حدود 50 درصد) اوراق قرضه شرکت های بزرگ (حدود 36 درصد) و تنها حدود 10 درصد است در سهام و بقیه در بازار پول ابزار” آن گفت:, و اضافه کرد که این طرح را فراهم کرده است بازده حدود 9. 5per درصد پس از آغاز به کار.

همچنین دفتر سرمایه گذاری به طور مداوم نظارت توسط دفتر اعتماد در سطح و تنظیم توسط صندوق بازنشستگی نظارتی و توسعه خودگردان (PFRDA) تحت PFRDA Act 2013, وزارت, گفت:, و اضافه کرد که سرمایه گذاری دستورالعمل نیز مورد بررسی از زمان به زمان به عنوان در غالب شرایط بازار است.

با بیان اینکه در حال حاضر بازار سهام است که فرار از آن گفت: “نوسانات در بازار سهام می شود تساوی در دراز مدت برای یک مدت بسیار طولانی محصول مانند حقوق بازنشستگی با vesting دوره در حدود 30-40 سال است.”

آن گفت: NPS در نظر گرفته است سیاست های تصمیم گیری از دولت مرکزی برای کارکنان خود و توازن ارائه سن درآمد امنیتی به کارکنان با مدیریت بار مالی دولت در حساب های بازنشستگی و دیگر رشد و نمو نیاز دارد.

در پاسخ به یک پیشنهاد ساخته شده توسط Patel که NPS جسم معادل کارکنان سهم ممکن است منتقل شده به دولت و خزانه داری اعلام کرد و به طور کلی صندوق اندیش (GPF) وزارت دارایی در گفت و اضافه کرد که آن را “نه از نظر قانونی قابل دفاع از نظر PFRDA Act 2013 و PFRDA (خروج و خروج) مقررات 2015, مشخص شده توسط PFRDA به عنوان آنها امروز ایستاده”.

“بیشتر این درخواست نیز از نظر مالی قابل دفاع به عنوان مبلغ یکجا برداشت/اتلاف سرمایه از چنین مقدار عظیمی از Rs 1.80 لاخ کرور به طور ناگهانی را به مقدار خارج از بارگذاری در مورد 90,000 تومان کرور از اوراق بهادار دولتی و دولت توسعه وام مورد 65,000 تومان کرور اوراق قرضه شرکت های بزرگ و 18,000 تومان کرور سهام که باید تاثیر فاجعه بار مالی و بازارهای اوراق بهادار و باید بسیار جدی نامطلوب مالی مفاهیم” منظور گفت.

لذا گفت: پیشنهادات ساخته شده در نمایندگی ها از نظر مالی قابل دفاع است و ممکن است معکوس برای اقتصاد NPS مشترک و هدف دولت کاهش هزینه های بی فایده و تهی دست با مسئولیت.

از ژانویه سال 2004 مرکز و دولت باید اجرا سهم بازار مبتنی بر سیستم بازنشستگی برای کارمندان خود از جمله آنهایی که در مستقل سازمان گفت پاتل که نشان دهنده NMOPS, یک سازمان غیر انتفاعی با بیش از 13 لاخ دولت مرکزی و دولت به کارکنان به عنوان اعضای آن است.

NMOPS درخواست کرده است که دولت مرکزی و دولت باید با مصوبات مربوطه برای تغییر این دفتر که در آن هر دو کارکنان و کارفرما کمک مبلغ مشخصی از پول در خطوط قدیمی طرح بازنشستگی پاتل گفت.

این طرح اجازه می دهد تا سهم از یک مقدار مشخص از پایه حقوق و دستمزد کارکنان به دولت خزانه با اعلام آن به عنوان کلی صندوق اندیش (GPF).

این GPF خواهد بود که در بسیاری از کرور روپیه پس از آن می تواند مورد استفاده توسط دولت مرکزی و دولت به مکمل مبارزه خود را در برابر COVID 19 به عنوان مقدار خواهد بود با مربوطه خزانه که خود را تحت کنترل و عاری از خطر بازار سهام گفت: Patel, که با این نسخهها کار با دولت دهلی نو.

در درخواست خود را پاتل گفت: PFRDA اتحاد تومان 3.41 لاخ کرور دارایی های تحت مدیریت در قالب کمک از دولت مرکزی و دولت و کارکنان خود را به عنوان در ژانویه 31.

در اطراف وجود دارد 67.76 لاخ مشترکین از NPS 20.82 لاخ در دولت مرکزی و 46.93 لاخ در دولت دولت پاتل گفت: به نقل از PFRDA داده است.

برای سال های بسیاری از NPS است که مورد انتقاد برخی از انجمن ها از دولت مرکزی و دولت, کارمندان و بسیاری از تظاهرات برگزار شده است توسط آنها خواستار مرمت تضمین شده تر سیستم بازنشستگی برای سن های اجتماعی, اقتصادی, امنیت, او گفت:.

NMOPS تشکیل شده به مخالفت با NPS سیستم در حال کار به طور فعال در بیش از 16 متحده و اتحادیه مناطق از جمله دهلی نو, اوتار پرادش, Bihar, Rajasthan, هاریانا پنجاب هیماچال پرادش Madhya Pradesh, Maharashtra, کرالا و آندرا پرادش, در میان دیگران. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>