مودی-مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری مذاکرات; تجارت, دفاع, امنیت در دستور کار

دهلی نو: نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برگزار می شود مذاکرات گسترده پوشش طیف کاملی از روابط دو کشور از جمله زمینه های کلیدی برای دفاع از امنیت و تجارت و سرمایه گذاری است.
در طول مذاکرات خود را در حیدرآباد خانه در اینجا رهبران دو کشور نیز انتظار می رود به تأمل در مسائل منطقه ای از جمله آمریکا پیشنهاد مذاکرات صلح با طالبان این وضعیت در هند و اقیانوس آرام تهدید تروریسم و اوضاع در منطقه خلیج فارس.
پس از مذاکرات دو طرف را مهر و موم دفاع معاملات به ارزش حدود 3 میلیارد تومان.
این Trumps که پرداخت ادای احترام به مهاتما گاندی در یادبود Rajghat اینجا وارد در احمدآباد حدود ظهر روز دوشنبه برای اولین بار پا را 36 ساعته هند مراجعه کنید.
رئیس جمهور ایالات متحده شرکت در بزرگترین ورزشگاه کریکت در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد و تشویق ده ها هزار نفر از مردم است.
از احمدآباد او و همراهانش در سفر به آگرا جایی که آنها برای بازدید از تاج محل. رئیس جمهور ایالات متحده وارد سرمایه های ملی در اطراف 7.30 در روز دوشنبه.
در سخنرانی خود در عظیم “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در Motera ورزشگاه در احمدآباد رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد که معاملات به فروش state-of-the-art هلیکوپتر های نظامی و دیگر تجهیزات به ارزش بیش از 3 میلیارد تومان خواهد بود مهر و موم شده بین دو کشور در روز سه شنبه.
این معاملات شامل خرید از 24 MH-60 رومئو هلیکوپتر توسط هند از ما در هزینه 2.6 میلیارد دلار. قرارداد دیگری برای به دست آوردن شش AH-64E آپاچی هلیکوپتر برای 800 میلیون تومان از ما نیز روی میز است. (سازمان)

مقاله قبلیمودی-مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار برای ما مهم ملی امنیت و اقتصاد جهانی: قانونگذاران

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>