MLS تیم دیدن روشنایی ضعیف تابیدن نور در پایان از مذاکره تونل

همه چیز بسیار متفاوت در کانادا, لیگ برتر, که در آن نوپای سازمان برقرار 25 درصد دستمزد برش و مسابقات پیشنهاد بدون هیچ گونه ورودی از بازیکنان

در یک لیگ یک بحران به نظر می رسد بازداشتند.

در یکی دیگر از بحران به نظر می رسد پر از شکوفه — در حال حاضر است.

لیگ برتر فوتبال و بازیکنان آن’ association رفت و برگشت به چانه زنی جدول سهشنبه پس از لیگ را تهدید به قفل کردن بازیکنان این آخر هفته اما حمایت کردن در یک تندرو موضع که آنها را دیدم و اعلام روز سه شنبه آخرین مهلت برای بازیکنان به قبول شرایط جدید.

در کانادا, لیگ برتر, گزارش می دهد که بازیکنان ناراضی بودند بیش از تحولات جدید است که قبلا دیدم پیشنهاد دستمزد deferrals به نوبه خود به کاهش دستمزد بودند رفت و برگشت در هر دو طرف.

اما به نظر می رسد ممکن است فوتبال حرفه ای بازی در آمریکای شمالی تابستان آغاز می شود.

MLS بازیکنان در ارتباط است و قرار است در لیگ آخرین پیشنهاد به رأی گیری با نتایج مورد انتظار در اوایل روز شنبه. تصویب این رای به معنای گرد رابین سبک مسابقات در اورلاندو را به عنوان انتظار می رود با تیم پرواز به فلوریدا برای شروع یک هفته دو اردوگاه در اطراف ژوئن 24.

ورزشی و ESPN جف کارلایل باید هر دو به طور گسترده گزارش تحولات در طول 48 ساعت گذشته با اشاره به لغو تحریم ها ، که به تازگی نوشته شده است “نیروی majeure” بند که گره خورده بود به حضور و غیاب. بند را از لیگ حق را به حالت تعلیق در پرداخت به بازیکنان اگر بازی متوقف شد با توجه به هر تعداد از دلایل مانند جهانی همه گیر.

که تقاضا شد بنا به گزارش ها کاهش یافته است این لیگ با این زبان در حال حاضر بیشتر مشابه در طبیعت است که از NBA است. همه MLS بازیکنان تحریم آموزش دو روز گذشته تا شرایط توافق شد.

MLS بازیکنان پیشنهاد 7½ درصد کاهش پرداخت که در آن لیگ نیز بنا به گزارش ها پذیرفته شده است.

یکی دیگر از مسائل عمده بود درآمد های از آینده پخش معاملات با بازیکنان زنجان به جمع آوری یک مقیاس کشویی درصد از پول بالاتر از $100M در سال های آینده.

کارلایل گزارش لیگ پیشنهاد کرده بود یک 12½ درصد سهم در سال 2023 در حالی که اتحادیه در پاسخ با پیشنهاد 17 درصد از 25 درصد به توافق در عین حال-به-می شود-تصویب توافق دسته جمعی از اوایل این سال است.

این مسابقات در فلوریدا خواهد بود که بازی در ESPN پیچیده در اورلاندو و می بینیم که هر تیم حداقل از پنج بازی که تعداد نسبت به آن به طور منظم فصل جدول رده بندی. امید است در خانه بازی خواهد سر بعد از این سال یک بار محدودیت های محلی اطراف COVID-19 پروتکل های آرام هستند با این امید از بازی در جایی بین 15-20 بیشتر منطبق است.

بازیکنان خواهد بود میزبانی در هتل های مختلف است که جمعیت و فراگیر دیزنی زمینه هر چند درجه متفاوتی از کیفیت تبدیل به یک موضوع از بهت و حیرت برای برخی از بازیکنان.

فقط شمال از مقابل گوشه ای از ایالات متحده, CPL است تلاش برای راه اندازی خود را hub-شهرستان مسابقات مدل ویکتوریا اقیانوس آرام FC میزبانی بقیه لیگ که در آن هر تیمی که هر بازی یک بار دیگر.

قبل از آن اتفاق می افتد لیگ به سرکوب افزایش نگرانی از آن بازیکن ،

لیگ قبلا آغاز 25 درصد دستمزد تعویق برای بازیکنان به علاوه یک برش برای جلو, اتاق کار کارکنان — اما این تعویق خواهد شد در حال حاضر دائم و 25 درصد کاهش در فوتبال امروز میزبان Duane رولینز.

CPL ساخته شده تصمیم گیری اولیه بدون بازیکن ورودی و یا مشاوره با حرفه ای فوتبالیست انجمن کانادا که بازیکنان رای به نمایندگی از آنها به عنوان رسمی خود چانه زنی عوامل در اوایل بهار. آخرین توسعه دوباره آمد و بدون هر گونه ارتباط منجر به موجی منفی در رسانه های اجتماعی ،

در علاوه بر این به 25 درصد برش اضافی و پنج درصد جمع آوری خواهد شد اما پرداخت از طریق پاداش در مسابقات رولینز گزارش شده است. لیگ است که با هدف برای حداقل هفت round-robin بازی ها احتمالا بیشتر با یک حذفی دور برای حداکثر 11 منطبق است.

CPL تا به حال تیم های برقراری ارتباط با بازیکنان خود در روز سه شنبه با PFACan انتظار برای ارزیابی بازیکنان خواسته در جلسات روز سه شنبه شب. بازیکنان انجمنهای تکرار کاهش یافته تا زمانی که آنها تا به حال یک فرصت برای صحبت با بازیکنان اما نمی موافقت با راه انداز بوده است که قبلا گزارش شده است.

آنها در حال انتظار برای رسیدگی به وضعیت چهار شنبه هنگامی که تمام بازیکنان باید تا به حال شانس به ارائه ورودی خود را.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>