MLS طرح: ‘بازی بازی به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند’ پس از coronavirus تحول

لیگ برتر فوتبال کمیسر دان گاربر متمرکز شده است بازی “بازی به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند” یک بار دستورالعمل های بهداشتی اجازه می دهد برای بازگشت ورزشکاران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“طرح ما این است که بازی به بازی به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند” Garber گفت: صبح روز سه شنبه در ESPN “بلند شو.” “ما در مشورت با تیم ما و دیگران سعی کنید به کشف کردن آنچه ما باید انجام دهید به عقب بر گردیم به سرعت به عنوان ما می توانیم اطمینان حاصل کرد که ما اولویت ایمنی ما طرفداران کارکنان و بدیهی است که بازیکنان ما است.”

Garber اشاره کرد شاید در خلاق بودن با این برنامه. MLS به حالت تعلیق در آن فصل پس از هفته دوم و تاخیر در بازگشت بازیکنان به زمینه های آموزش.

“ما به دنبال در ‘می تواند ما را در این بازی پشت درهای بسته? می تواند ما را در منطقه بازی؟'” او گفت:.

Garber اضافه شده لیگ ممکن است طرح کاری “سرگرم کننده و هیجان انگیز” در طول این تعویق افتادن دوره که ممکن است “بسیار متفاوت است.”

“هنگامی که ما راحت است که ما می توانیم بازیکنان ما با سه تا چهار هفته آموزش که ما هدایت است که ما می توانیم جمعیت را به ما استادیوم پس از آن ما خواهد شد و سپس شروع به بازتولید فصل ما,” او گفت:. “قصد ما این است که بازی به بازی به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند.

“اگر این بدان معناست که حرکت ما به طور منظم فصل بعد به ماه نوامبر در حال حرکت MLS Cup به اواسط دسامبر ما اعتماد به نفس ما می توانید به این فرمت. طرح ما این است که هنوز هم واحد-حذف و فرمت (پلی آف).”

روز چهارشنبه لیگ اعلام کرد که تمدید کرده اند تیم آموزش توقف برای یک هفته دیگر از طریق آوریل 3.

این دومین پسوند هر چند این بار بازیکنان که قبلا گفته باقی می ماند در بازار های مربوطه خود را می تواند مجاز به ترک. لیگ اضافه شده آن را نقد و بررسی “فردی درخواست بازیکنان برای نقل مکان به دیگری در بازار خودرو با در نظر گرفتن کلیت یک بازیکن وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>