من استفاده می شود به خواب زمان, بنابراین من می تواند گرفتار در کار من. من به یاد داشته باشید در دبیرستان اگر من تا به حال یک پروژه بزرگ با توجه و نبود رفتن به آن را در زمان به پایان رسید, من می خواهم یک روز در خانه بمانند و کار در تمام طول روز و شب تا به اصطلاح کاغذ انجام شد. معمولا آن را کار می کرد و من احساس گناه در واقع از دست رفته مدرسه من می خواهم جام جم برای دریافت backlogged کار به پایان رسید.

مانند بسیاری از, من اساسا توقیف در خانه من برای دو ماه. نه فقط یک روز و یا آخر هفته طولانی اما دو ماه! من فرض با این مقدار اختیاری زمان, من می خواهم به همه گیر در مطالعه گزارش ها و پروژه ها. متاسفانه من متوجه هستم ناکارآمد با زمان من در خانه است. به جای اینکه گرفتار حتی جلوتر من احساس می کنم که من در واقع کمی پشت که من باید.

من به نام مردم من می دانم به آنها را بپرسید که چگونه آنها مراتب با هم از کار. آنچه که من آموخته و مرا شگفت زده کرد. بسیاری از مردم من با صحبت شد در یک شبیه قایق…یا کمی پشت یا محزون می خوانی با پشت کار و پروژه های. من فکر می کنم من درک می کنم که چرا ، آن را فراتر از نیوتن قانون اول حرکت: یک شی در حالت استراحت باقی می ماند در حالت استراحت و یک شی در حال حرکت باقی می ماند در حال حرکت با همان سرعت و در همان جهت مگر پس از عمل توسط یک نیروی نامتعادل.

من را دریافت نمی اشتباه نیوتن قانون حرکت است که قطعا در ترکیب است. اما حتی بیشتر از فیزیک روانی است. بسیاری از ما شنیده و روانی ماکسیم: مبارزه یا پرواز. ما در حال ترس و یا دچار آسیب های روانی و بدوی بخشی از مغز ما به ما می گوید به هر دو ایستاده و مبارزه و یا heck از طفره رفتن. اما بخش سوم به حالت زنده ماندن مبارزه یا پرواز است, یخ.

من ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است آن را تصدیق اما تماشای اخبار به دور بودن از دوستان و عزیزان و نگرانی در مورد آینده جهان ما تا به حال برخی از تاثیر روانی. این که آیا آن را کامل دمیده PTSD یا نه من نمی دانم. آنچه من از آمدن به تحقق است COVID-19 و تاثیر آن بر روی این سیاره است لگد من را به بقا به عنوان مخالف به دلیل حالت.

هنگامی که هر یک از ما احساس تهدید مغز ما لگد به حالت زنده ماندن — که قابل درک است. اگر از خطر عبور نمی کند ، تروما ممکن است فرآوری شده در نئوکورتکس یا بخشی از مغز است که به دلیل اراده و بالاتر مهارت های حل مسئله. در عوض ما ماندن در حالت بقا و تروما دریافت نمی کند فرآوری; آن ما را در گیر مبارزه, پرواز, یا یخ.

من تا به حال شانس به روند coronavirus پس از آن به نظر می رسد حمله به دنیای من من ملت عزیزان من هر روز. آن را سخت به چشم انداز زمانی که من احساس می کنم مورد حمله قرار گرفت. به اعتقاد من گیر بودن در بقا بدوی حالت باعث می شود آن همه سخت تر برای گرفتن کار انجام می شود و سرمایه گذاری در آینده است.

میچل روزن است درمانگر دارای مجوز با شیوه های تاج و Temecula.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im