مینت عبادی شمالی-جنوبی باعث می شود اولین نیمه نهایی از سال 2006

ششم-کشت Majettes طرح میتوانست سوم-دانه فارگو شمالی-جنوبی 3-1 در دولت یک چهارم نهایی در روز پنج شنبه, فوریه. 27 در اتحادیه کشاورزان بیمه مرکز. پیشروی آنها به صورت بیسمارک در روز جمعه.

“این اولین بار است که از سال 2006 مینت شده از دور اول و در آنها بوده است و هر سال پس از,” Majettes co-سر مربی Makayla Sandvold گفت. “بنابراین ما میمون ما است.”

مینت آن تعداد دفعات مشاهده عکس و دروازه بان کهربا Borkhuis کردم داغ در زمان مناسب برای سوق دادن Majettes. شمال-جنوب از شات مینت 25-9 اما شکست دفن سه نفر از آنها نه عکس در هدف.

“شمال-جنوب با بازی فوق العاده دفاع” مینت co-سر مربی کریستوفر Stokke گفت. “ما می دانستیم که در آینده که عکس خواهد بود بنابراین ما می دانستیم که همه چیز را که قرار بود به شبکه تا به حال به کیفیت و آنها بودند.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شمال-جنوب را جوزی جهنم گل تنهاست هدف 47 ثانیه به بازی اما Borkhuis بسته آنها را برای آینده 50 دقیقه, 13 ثانیه است. او ساخته شده 24 صرفه جویی از جمله 15 در دوره دوم.

“ما نمی تواند انجام داده اند که بدون او” Stokke گفت. “کهربا, بازی های برگزار شده است فوق العاده در تمام طول سال و او تا به حال بهترین بازی امروز.”

حدود یک دقیقه بعد از جهنم به N-S اولیه آن منجر Majettes تساوی درست با هدف ابی Tallman کمک توسط الهام آگور و اومالی Eslinger. Tallman تا به حال امتیاز در هر سه اهداف tallying دو گل و یک کمک. او تا به حال یک کمک در رفتن به آینده با هدف 6:20 به در اولین بار.

Tallman محور یک پاس به Taylyn مقابله در دایره حق و دفن آن گذشته دروازه بان در نزدیکی پست.

“ما موعظه ما را به نگه داشتن احساسات ما در بررسی و هرگز بیش از حد بالا و هرگز بیش از حد کم” Stokke گفت. “بنابراین ما آمد و کردم که هدف اول و سپس یکی دیگر.”

این Majettes ویژه تیم شد و در دوره سوم به عنوان آنها را به ثمر رساند قدرت-بازی بازی هدف و آتش N-S قدرت بازی می کند. Tallman به ثمر رساند قدرت-هدف بازی 6:39 باقی مانده در سوم برای رسیدن به مینت منجر شود. او یک پاس از Eslinger در حافظه و دفن آن در شبکه است.

شمال-جنوب رفت و در یک بازی قدرت یک دقیقه بعد اما Majettes کشته شدن آن برگزار شد و بر روی آنها منجر شود.

“ما مجازات کشتن بود در سومین دوره” Sandvold گفت. “ما تا به حال مسدود کردن دختران عکس, بازی فیزیکی. ما در آن به آن را برد.”

اول: 1, NS, جهنم, 0:47. 1, M Tallman (آگور Eslinger) 1:55. 2 Cope (Tallman) 10:40.

دوم: هیچ به ثمر رساند.

سوم: 3, M Tallman (Eslinger) 10:21 ص.

موجب صرفه جویی در: NS, Kinney 0-3-4-7. M Borkhuis 6-15-3-24

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>