مینه سوتا زنان طرفدار تیم هاکی با صبر و حوصله منتظر یک فصل برای شروع … یا پایان

این بود که هیچ تفاوتی در ماه گذشته پس از وایت کپس به پایان رسید یک عمل در TRIA پیست از چند روز قبل از آنها قرار بود به بازی بوستون غرور برای Isobel جام و قهرمانی ملی هاکی زنان لیگ.

او به خانه حدود 8:15 بعد از ظهر در تاریخ 11 مارس و شروع به رفتن را از طریق چک لیست های روانی دانستن او و هم تیمی های او تا به حال یک پرواز از شهرهای دوقلو صبح روز بعد.

پس از آن اخبار در مورد یوتا جاز مرکز رودی Gobert شکست: او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و در عرض چند دقیقه NBA تا به حال به طور موثر به حالت تعلیق 2019-20 فصل است.

چند ساعت بعد NWHL به دنبال کت و شلوار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من فکر می کنم در حدود 9:30 p. m. ما کلمه ای رسمی که در آنها به تعویق انداختن” گفت: Thunstrom که به ثمر رساند یک لیگ برتر-رکورد 24 اهداف این فصل در مسیر به های MVP افتخارات. “پس از آن بود سورئال. شما برو از عجله به بسته همه چیز به نداشتن بسته در همه. من به یاد داشته باشید که شب را برای بقیه زندگی من است.”

که شب یکباره همه چیز را رو به جلو به عنوان بقیه از کشور به سرعت شروع به درک چقدر جدی COVID-19 بحران در طرح بزرگ از چیزهایی.

به نظر می رسید مانند اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار جدید تقریبا یک شبه و نه طولانی پس از آن کشورهای مختلف در سراسر کشور آغاز شده و به تصویب stay-at-home سفارشات برای کمک به سرعت گسترش یافته است.

در ضمن Whitecaps مانند هر کس دیگری شده اند در یک حالت برزخ نگه داشتن امید که آنها را وادار به بازی برای Isobel جام در برخی از نقطه.

“این احساس تقریبا مثل فصل اتفاق نمی افتد چون هیچ بسته شدن” Thunstrom گفت. “ما امید داریم که در برخی از نقطه.”

مشخصات فنی NWHL نشده لغو این فصل و این که چیزی کهنه defenseman Winny Brodt-قهوه ای است که نگه داشتن در میان دریایی از ناشناختهها.

“که همه ما می توانید انجام دهید در این مرحله گفت:” Brodt-قهوه ای است که به طور ناگهانی تبدیل شدن به یک معلم مهد کودک در طول زمان خود را در خانه. “این فقط خسته کننده چون ما نمی دانیم که چه مدت این است که به گذشته. آن است که برای رفتن به یک ماه ؟ آن است که رفتن به شش ماه ؟ آن است که برای رفتن به یک سال ؟ نمی دانستند که ترسناک ترین بخش برای ما است.”

به مسائل بدتر هیچ کس اسکیت در حال حاضر تمرینات محدود شده است به هر بازیکن می توانید خود را در خانه های مربوطه. با توجه به همکاری مربی رندا Engelhardt, که در خود و برای خود است برای رفتن به یک راه اندازی مجدد به چالش کشیدن در هر ظرفیت.

“آن را از روی حیله و تزویر زمان عاقلانه از آنجا که ما نیاز به بازیکنان فرصتی برای بازگشت به بازی به شکل” Engelhardt گفت. “بسیاری از لایه ها را به عدم قطعیت است.”

خسته کننده ترین برای دفاع از Isobel قهرمان جام Whitecaps این است که آنها احساس آنها تا به حال شانس رفتن به عقب با NWHL قهرمانی.

پس از یک شروع کند به این فصل آنها 9-1-0 در نهایی خود را در 10 بازی قبل از به تعویق افتادن از جمله چشمگیر 1-0 اضافه برنده بیش از شهری Riveters برای پیشبرد به بازی های قهرمانی است.

بوستون بود که تیم برتر در 24 بازی فصل به طور منظم در پایان 23-1-0. مینه سوتا دوم شد و در پنج تیم لیگ با رکورد 17-5-2.

“ما بازی می کردند و ما بهترین زمانی که آن را اهمیت بیشتر” Engelhardt گفت. “ما خودمان را در یک موقعیت خوب در بازی های حذفی و گرفتن قوی تر و قوی تر با هر بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>