مینه سوتا را COVID-19 مورد افزایش 27, 15 بیماران بستری

در مجموع می آید پس از مقامات دوشنبه گزارش داد بزرگترین روز افزایش موارد امروز موجب بیش از 900 تست های پردازش شده روز قبل. در مجموع 5,812 تست های فرآوری شده در کشور است.

تعداد Minnesotans بستری به دلیل بیماری رشد از 12 روز دوشنبه 15 روز سه شنبه با توجه به گروه. در مجموع 21 بيمار بستری شده اند به دلیل COVID-19. و 88 بیمارانی که تست کردم مثبت برای بیماری های دیگر باید در انزوا.

مقامات بهداشتی دولت و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز دوشنبه گفت: تعدادی از افراد آلوده با COVID-19 در مینه سوتا است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر از آنچه که مورد تایید شده در مجموع نشان می دهد. و Walz گفت: به عنوان بسیاری از 40 درصد به 80 درصد از Minnesotans می تواند قرارداد آن را بیشتر با علائم جزئی.

در تلاش برای خم منحنی از نصب موارد Walz و دیگران گرفته اند گام برای کاهش پتانسیل گسترش از جمله بسته شدن مدارس برای بسیاری از دانش آموزان به طور موقت پایان دادن به ناهار خوردن در گزینه در رستوران ها و بسته شدن میله سالن ورزشگاه و دیگر کسب و کار است که اجازه می دهد تا برای جماعت تعداد زیادی از مردم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فرماندار روز دوشنبه گفت که او خانههای گلی خالی یک پناهگاه در محل منظور که نیاز به آن در “غیر ضروری” زمینه به در خانه باقی می ماند مگر اینکه آنها در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی و داروخانه یا ورزش خارج است.

Walz در تماس با خبرنگاران گفت: دولت در تلاش بود برای ارزیابی مدل های کامپیوتر است که می تواند پروژه گسترش جاری اجتماعی محدودیت های اعمال شده توسط دولت و زیر ممکن است پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه مدل. مقامات بهداشتی دولت و Walz روز سه شنبه راه اندازی شد به آدرس گسترش و مراحل بیشتر به منظور محدود کردن گسترش در ساعت 2 بعد از ظهر

روز دوشنبه Walz صادر اجرایی دستور توقف اخراج دادرسی از محل مصرف تا پس از COVID-19 زمان صلح و وضعیت اضطراری در ایالت مینه سوتا فروکش کرده است. این بدان معناست که کسانی که می تواند به استطاعت باید ادامه پرداخت اجاره اما صاحبخانه ها و موسسات مالی نمی قادر خواهد بود برای شروع به اخراج اگر صاحب خانه یا مستاجر قادر به پرداخت.

و در جدا اجرایی سفارشات Walz نیز مجاز وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی برای ایجاد یک کسب و کار کوچک وام اضطراری برای کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر به نام برای پایان دادن به غیر اورژانس دامپزشکی جراحی و خواسته های غیر بیمارستان گروه گزارش به دولت و اهدا و یا حفظ کلیدی تجهیزات پزشکی.

فرماندار همچنین پیشنهاد $356 میلیون دلار بودجه اضافی برای مراقبت از کودکان در مراکز خانواده از نظر مالی از طریق خانواده مینه سوتا برنامه سرمایه گذاری (MFIP), جانبازان, مواد غذایی, قفسه, وام کسب و کار کوچک و Minnesotans بدون خانه. که نمی تواند حرکت رو به جلو بدون تصویب قانونی و با مینه سوتا مقننه در یک زنگ تفریح رهبران را مجبور به تماس خود را بازگشت به آن را تا. چنین سفارش کرده بود تحویل شده است که از صبح روز سه شنبه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید بعد از آن در روز برای به روز رسانی.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>