Minnesotan می شود جایزه برای قهرمانی پس از صرفه جویی انسان در ماهیگیری یخ تصادف

هانسون و پیزان کشیده Engelhart از نزدیک به انجماد آب در دسامبر. 6, 2018, پس از او سوار چهار چرخ به یک سوراخ در یخ در یخ, سفر ماهیگیری.

“من نمی دانم که چگونه آنها در مورد من” هانسون گفت کارنگی قهرمان صندوق کمیسیون تاسیس شد توسط اندرو کارنگی به رسمیت شناختن اعمال قهرمانی. “من برای آن اعمال می شود و یا هر چیزی. همه ناگهانی من یک زن و شوهر پیام های تلفن از, Pennsylvania. من به او صحبت کرد و برای 45 دقیقه و او گوش به من کل داستان و در زمان پایین اطلاعات من. بود که چهار یا پنج ماه پیش است. و سپس من نامه ای را از آنها گفت که من و 17 نفر دیگر کردم این جایزه است.”

کارنگی جایزه همراه با 5500 دلار پاداش نقدی و هانسون گفت که او تصمیم گرفته نشده آنچه او می خواهد برای انجام با آن. او می خواهم برای دریافت یک موتور سیکلت جدید اما او ممکن است نگه دارید در حال حاضر.

“من احتمالا باید مسئول با آن به دلیل (coronavirus) pandemic,” او گفت:. “این احتمالا یک ایده بد به چسبیدن به برخی از پول است که در حال حاضر است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پیزان نیز تماس گرفته کارنگی قهرمان صندوق اما هرگز نام آنها را به عقب. هانسون گفت که او شک و تردید در مورد اعتبار تماس بگیرید.

“جیک بود فقط به عنوان مهم به عنوان من بود” هانسون گفت. “اگر آن را به حال شده است برای ما نمی خواهد که بدست از آب است.”

هانسون و پیزان بودند از دیدن دوست خود تراویس’ خانه یخ بر روی دیوار در نزدیکی دریاچه فرگس فالز در پایان در خصوص بیهوده و بعد از یخ و ماهیگیری است. حدود 10 p. m. آنها را دیدم تراویس’ دایی Engelhart رانندگی چهار چرخ به سمت یک سوراخ در یخ که تا به حال نگه داشته شده است باز با وجود درجه حرارت هوا بودن 10 درجه زیر صفر, توسط هزاران نفر از غازها تجمع در دریاچه.

هانسون ارقام Engelhart را فراموش کرده در مورد سوراخ و نمی تواند آن را ببینید در تاریکی.

Engelhart ضربه زدن به سوراخ پرواز کرد و به آب است. هانسون و پیزان زد به کمک و گفت: تراویس به 911 تماس بگیرید و خانه یخ به عنوان گرم به عنوان امکان پذیر است و هانسون شروع به پریدن کرد به آب است.

“من مطمئن هستم که اگر من حق تصمیم گیری که در آن, آب, اما من حدس می زنم من می خواهم و نه می میرند تلاش نسبت به انجام هیچ چیز نیست” گفت: Hanson یک اصلاحات افسر در فرگس فالز و عراق جانباز. “من فکر می کنم او ممکن است شنا در جهت اشتباه در تاریکی چون او راه را در آب. اما در مورد نیمه راه من بود واقعا سوال من تصمیم. آن را مانند داشتن یک بستنی سردرد تقریبا تمام وقت است.”

پس از هانسون رو به Engelhart او شنا کرد و هر دو آنها را به عقب به لبه یخ که در آن پیزان کشیده و آنها را خارج از آب است. Engelhart نبود تنفس به طوری که آنها تجویز ماساژ قفسه سینه, و او شروع به سرفه و تنفس دوباره.

در فرگس فالز آتش نشانی نشان داد تا در حوض طولانی نیست پس از آنها از آب خارج کرد و در زمان Engelhart به بیمارستان.

“من نمی رفتن به بیمارستان به خاطر من خیره مینه سوتا کهنه” هانسون گفت.

هانسون گفت: او به صحبت Engelhart یک زن و شوهر از بار پس از حادثه و او ساخته شده است که بهبودی کامل.

در زمستان سال گذشته ماجراجویی متوقف نمی ماهیگیران از خارج بر روی یخ در این سال هر چند هانسون گفت: وجود برخی از رزرو.

“که اولین سفر کردن بر روی یخ در این فصل به من کمی عصبی هستم, اما من یک عراق دامپزشک و آن طول می کشد کمی بیشتر از آن به من خزش,” او گفت:. “ما شده است و از جیک و ماهیگیری در این سال بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>