مینه سوتا و ویسکانسین پیوستن به هفت دولت ائتلاف برای بازگشایی میانه اقتصاد; Dakotas اقامت در خارج

انعکاس مشابه منطقه ای چند حالته ائتلاف در شرق و غرب سواحل مینه سوتا را به لیبریا تیم Walz با همکاری فرمانداران از ویسکانسین و میشیگان و ایلینوی, ایندیانا و اوهایو و کنتاکی به منطقه ای استراتژی یک راه ایمن به بازگشایی بخش از اقتصاد پس از COVID-19 همه گیر تعطیل کسب و کار و صدها نفر از هزاران نفر بیکار در منطقه است.

در یک روز شنبه, مارس 16 اخبار انتشار فرمانداران گفت: آنها در حال کار به تعادل حفاظت از بهداشت عمومی با کاهش بحران اقتصادی ناشی از ایالت خاموش شدن ناگهانی و اخراج های دسته جمعی.

“در اینجا در میانه ما را موظف به تعهد ما به مردم ما و جامعه” فرمانداران گفت: در روز پنجشنبه انتشار. “ما می دانیم که اقتصاد ما در حال همه متکی به یکدیگر و ما باید با هم کار کنند با خیال راحت به بازگشایی آنها پس زحمتکش مردم می تواند بازگشت به کار و کسب و کار می تواند به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.”

فرمانداران گفت: “خود را اولویت شماره یک” را به عنوان آنها در تلاش برای گرفتن اقتصاد منطقه دوباره روی پای خود است و حفاظت از ساکنان’ ایمنی و بهداشت. در مینه سوتا به تنهایی 1,912 ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و 94 فوت کرده اند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما تصمیم گیری مبتنی بر حقایق علمی و توصیه های کارشناسان در مراقبت های بهداشتی, کسب و کار, کار و آموزش و پرورش” گفتند.

گروهی از فرمانداران تشکیل شده است از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. مینه سوتا همسایگان آیووا و داکوتای جنوبی و داکوتای شمالی هستند نه بخشی از این همکاری است.

در یک روز شنبه بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی داکوتای شمالی کالیفرنیا ، داگ بورگوم گفت Walz او را ترک صوتی اواخر دوشنبه شب درخواست اگر او می خواهم می خواهم برای پیوستن به او شده است در گفتگو با Walz کارکنان از. اما او همچنین گفت که او شده است در مذاکرات با دیگر همسایه دشت متحده از داکوتای جنوبی, آیووا و نبراسکا و وایومینگ در مورد پتانسیل ائتلاف — که او گفت: خواهد بود “بیشتر مربوط به ما” از ایالت مینه سوتا ،

“جهت که کل گروه گسترش تمام راه را در گذشته دریاچه های بزرگ” بورگوم گفت. “منحنی که در میشیگان بسیار متفاوت از یکی که در اینجا. (…) در نظر ما چگونه فکر می کنم در مورد بازگشایی این (متحده) است که واقعا مهم ترین آنهایی که در آن شما کردم مرزها.”

یک سخنگوی داکوتای جنوبی کالیفرنیا ، Kristi Noem نیست به طور مستقیم پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا او نمی پیوستن به مینه سوتا ائتلاف و نه سوال در مورد پتانسیل های مختلف جفت با دیگر کشورهای همسایه مانند بورگوم بحث شده است.

“داکوتای جنوبی است بسته اقتصاد ما” سخنگوی ایان خشم گفت: از طریق ایمیل. “ما آن را ترک کرد تا به اهالی داکوتای جنوبی به ورزش مسئولیت شخصی خود را به نگه داشتن خود عزیزان و شهروندان خود را امن است.”

Walz برای ورود به ائتلاف می آید پس از او طولانی خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 4. پس Walz در ابتدا دستور داد غیر ضروری کسب و کار به طور موقت شاتر در ماه مارس اقدام به کاهش گسترش ویروس و “پهن کردن منحنی” تقریبا 452,000 Minnesotans باید کاربردی برای مزایای بیکاری.

با توجه به وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی حدود 14 درصد از مینه سوتا را واجد شرایط نیروی کار است که بدون کار در حال حاضر بیش از 90 درصد از این ماه بیمه بیکاری متقاضیان هرگز برای اعمال UI قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>