مینه سوتا بیکاری نیز با کاهش اندکی قبل از وقوع

تمام گفته دولت از دست 4,500 شغل در ماه فوریه با توجه به یک گزارش جدید. بخش خصوصی ریختن مورد 4,900 شغل در حالی که بخش دولتی به دست آورده 400.

این اعداد و ارقام اصلا حساب برای مشاغل از دست رفته به دلیل کسب و کار تعطیلی آن دستور داده شد در این ماه در تلاش برای آرام کردن مداوم coronavirus بیماری همه گیر. بیش از 300,000 مردم اعمال شده برای بیمه بیکاری ایالت برنامه پس مارس 16,

در بیانیه وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی مقامات انتظار نیست خاموش شدن اثر در نرخ بیکاری برای تبدیل شدن به روشن تا زمانی که آمار و ارقام برای ماه آوریل منتشر شد در ماه مه.

در طول سال و در فوریه, مینه سوتا, آیا اضافه کردن 2,315 شغل برای افزایش از 0.1%. بخش خصوصی از دست 1,618 در آن زمان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دولت را دولت و بخش ساخت و ساز هم اضافه مشاغل پس از ماه فوریه گذشته به عنوان اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی. چندین بخش را نشان داد نشانه هایی از دست دادن شغل از جمله ورود و معدن و تولید و تجارت, و حمل و نقل و آب و برق, اطلاعات, امور مالی و حرفه ای و کسب و کار خدمات آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

ساعتی پرداخت و در عین حال رشد بین ماه های ژانویه و فوریه با 34 سنت افزایش به $31.50. رشد دستمزد بود تا 5.2% از فوریه 2019.

اشتغال سالانه برگزار ثابت در شهرهای دوقلو منطقه و در بلومینگتون با توجه به عمل. این دلوت-برتر منطقه تا به حال کار منفی رشد در حدود 0.9 درصد بوده است.

بیش از سال رشد کار در ادامه به افزایش در منکیتو و نورث منکیتو منطقه در نرخ 2.1%. روچستر دیدم مثبت کار رشد نسبت به سال گذشته در ماه فوریه نیز پس از فرو بردن کمی که اندازه گیری در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>