مینه سوتا قبیله ای مقامات بازگشت پیشنهادی آموزش و پرورش اصلاح

اعضای دولت هند در امور شورای آشکارا ابراز موافقت خود را با پیشنهاد اصلاح قانون اساسی در جلسه خود در مرکز شهر سنت پل در روز سه شنبه, فوریه. 18. اگر تصویب آنها گفت: اصلاح خواهد دلالت طولانی سر رسیده و گامی در جهت بهبود آموزش و پرورش برای دولت بومی جوانان آمریکایی.

“من اعتقاد دارم هر کس در اینجا این است که برای حمایت از این 100%” گفت: کاهش سو هندی جامعه قبیله ای رئیس شورای barta یک عضو از امور شورای اجرایی هیئت مدیره.

دولت سابق دیوان عدالت آلن صفحه و بانک فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari پیشنهاد اصلاحیه ماه گذشته به عنوان یک راه برای پل برخی از مینه سوتا پیشرفت تحصیلی شکاف. در تبادل متمم به شورا در روز سه شنبه دو گفت: دولت در قانون اساسی فعلی دستور برای یک “کافی” آموزش و پرورش اساسا اجازه می دهد تا کمتر مرفه مدارس به پژمرده شدن.

“مناسب نظام آموزشی است که در واقع خوب است برای برخی از دانش آموزان و وحشتناک برای دیگر دانش آموزان” Kashkari گفت. “اگر شما به آن نگاه مینه سوتا در نظام آموزش و پرورش عدم بومی کودکان است. در تعداد زیادی از آن است که عدم بومی کودکان است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به گفته یکی از مینیاپولیس تغذیه گزارش بومی دانشجویان در مینه سوتا تمایل به کسب درآمد پایین تر استاندارد نمرات آزمون تحصیلات تکمیلی کمتر و کمتر آماده برای کالج در مقایسه با برخی از همسالان خود. دانش آموزان از رنگ و دانش آموزان از خانواده های کم درآمد به طور مشابه تحت تاثیر قرار.

Red Lake ملت و قبیله ای دبیر شورای سام قوی نیز یک عضو از دولت هند در امور شورای اجرایی هیئت مدیره گفت: مدارس عمومی خود را رزرو رنج می برند از گردابی نرخ فارغ التحصیلی. آن بهبود یافته در سال های اخیر, او گفت:, اما تنها از یک رای کمتر از 10 درصد به حدود 20 درصد است.

هر چند حمایت از پیشنهاد قوی هشدار داد که دولتی مدارس می تواند دشوار است برای قبیله ای در دولت به کار با.

صفحه ای که تاسیس یک بورس تحصیلی پایه است که پشتیبانی از جوان Minnesotans از رنگ گفت: دولت دستاوردهای شکاف “در بهترین نامعقول” و قرار دادن موفقیت نسل های آینده در خطر است. به تصویب متمم او گفت که می تواند اثر داشته باشد نه بر خلاف آن از دادگاه عالی ایالات متحده تصمیم در Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش که زده تبعیض نژادی در مدارس دولتی خلاف قانون اساسی.

در حالی که “براون وعده شده است به طور کامل ملاقات” صفحه گفت: “من می توانم به شما بگویم که ما در یک به طور چشمگیری متفاوت امروز نسبت به زمانی که قهوه ای تصمیم گرفته شد.”

صفحه Kashkari خواست اعضای شورا به پیشنهاد, که هنوز راه طولانی پیش از آن. آن نیاز به تصویب اکثریت در هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی و پس از آن باید به تایید شده در صندوق های رای توسط مینه سوتا رای دهندگان.

در این طرح گوشه در حال مقامات از طیف وسیعی از سازمان های دولتی کشور, سازمان های غیر انتفاعی و تجارت شدند. اما آن را نمی کند عدم برای منتقدان.

آموزش و پرورش در ایالت مینه سوتا به عنوان مثال دولت بزرگترین معلمان اتحادیه اروپا با آن مخالف بر این اساس است که می تواند اجازه می دهد کوپن مدارس و دعوایی پدر و مادر به سیفون وجوه از سیستم مدرسه.

قانونگذاران ایالتی در دوشنبه, فوریه. 17 شد noncommittal در مورد این پیشنهاد چشم انداز در مجلس اما اذعان نابرابری در مینه سوتا در سیستم آموزش و پرورش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme