مینه سوتا به پیشنهاد کوچک biz وام جدید اورژانس برنامه

ST. پل — مینه سوتا پول وام به کسب و کارهای کوچک و صدمه coronavirus مربوط به تعطیلی طریق یک برنامه اعلام کرد دوشنبه, مارس 23.

کسب و کار است که واجد شرایط برای این برنامه می تواند قرض داده بین 2500 $و $35,000 در 0 ٪ نرخ بهره. نیمی از هر وام خواهد بود و بخشایش.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz ایجاد برنامه های اجرایی به منظور دوشنبه و در یک بیانیه گفت: آن است که به منظور جبران خسارات وارده توسط کسب و کار او دستور داد به هفته گذشته است. کافه و رستوران و آرایشگاه و سایر موسسات تعطیل شده اند پس در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 عفونی بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

بسیاری از دولت خرده فروشان بسته درهای خود را به طور داوطلبانه.

وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی خواهد شد و نظارت بر برنامه است که Walz اختصاص داده و حدود 30 میلیون دلار در دولت های ویژه درآمد بودجه. تخمین می زند که اضافی $28 میلیون دلار در کسب و کار امداد رسانی را می توان شنود گذاشته باشند به طریق گردان وجوه وام آن سفارش نیز اجازه می دهد تا محلی مینه سوتا دولت ها و وام دهندگان دیگر به موضوع است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جمعه را سفارش می آید در مدت کوتاهی پس از ایالات متحده کسب و کار کوچک دولت اعلام کرد که وام های اضطراری و فوری در مینه سوتا و کشورهای همسایه. کسب و کار است که قرض فدرال وام اضطراری, اما قادر نخواهد بود که خود را به دولت وام اضطراری ببخشند.

در بیانیه روز شنبه, Walz و عمل کمیسر استیو گرو اذعان کرد مشکلات ناشی از آن خاموش است باعث و گفت: گام های دیگر گرفته می شود نیاز به به فروکش کردن آن.

“کسب و کارهای کوچک ستون فقرات جوامع ما و در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما به دنبال راه حل های خلاق مانند سند است … برای کمک به آنها آب و این فوق العاده دشوار است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>