مینه سوتا دیوان عالی کشور را بشنود PolyMet سد و معدن مجوز مورد

در ژانویه تصمیم مینه سوتا دادگاه تجدید نظر فرستاده PolyMet را سد ایمنی اجازه و مجوز به معدن اعطا شده توسط وزارت منابع طبیعی مینه سوتا, بازگشت به DNR. دادگاه همچنین دستور داد که آژانس برای برگزاری یک رقابت مورد شنوایی است که نیاز به یک قاضی اداری به بررسی شواهد اضافی و شهادت در این پروژه با توجه به اینکه برای چاپ مجدد مجوز.

PolyMet و DNR هر ثبت دادخواست و درخواست از دادگاه عالی برای بررسی که تصمیم گیری و استدلال تصمیم رفتگان از تفسیر خود از قانون بود و پیامدهای گسترده برای تنظیم سابقه.

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه مسلم هر دو دادخواست.

“ما با خوشحالی موافقت دادگاه برای بررسی این مورد که به طور طبیعی از اهمیت زیادی برای PolyMet اما همچنین به طور بالقوه گسترده اثرات در هر کسب و کار به دنبال مجوز از دولت” PolyMet رئیس جمهور و مدیر عامل جان گیلاس در انتشار اخبار گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

DNR بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ژانویه آن تصمیم دادگاه تجدید نظر گفت: گروه های زیست محیطی مینه سوتا مرکز برای حمایت از محیط زیست و WaterLegacy در حال حاضر شناسایی “متعدد واقعی مسائل” که می توانست توجیه یک رقابت مورد شنوایی قبل از DNR صدور آن مجوزها:

  • آیا یک بالادست ساخت و ساز از باطله حوضه سد نا امن است.
  • آیا باطله حوضه استفاده از بنتونیت خط را در واقع کار می کنند.
  • آیا یک جایگزین بهتر برای برنامه ریزی شده در “مرطوب بسته شدن” باطله حوضه.
  • آیا تضمین مالی به منظور اصلاح این سایت که PolyMet می بندد یا به عنوان برنامه ریزی شده و یا به طور غیر منتظره کافی است.
  • آیا Glencore, PolyMet را اکثریت سهامداران باید به اضافه PolyMet مربوط به صدور مجوز برای معدن.

دادگاه همچنین گفت: DNR موفق به تعیین قطعی مدت برای مجوز به معدن.

پائولا Maccabee, WaterLegacy مشاور و مدیر وکالت گفت: Minnesotans سزاوار بحث و مجادله در مورد شنوایی.

“مینه سوتا دادگاه تجدید نظر’ حاکم واژگون PolyMet را مجوز شد صدا مستدل و قانع کننده” Maccabee در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به دفاع از تصمیم دادگاه است.”

PolyMet است که با هدف ایجاد مینه سوتا اولین مس-نیکل معدن با باز گودال معدن پردازش تسهیلات و باطله سد در نزدیکی Hoyt دریاچه ها و بابیت در سابق LTV جراحی معدن شرکت. سایت.

اما چهره های متعددی از چالش های قانونی.

روز دوشنبه دادگاه تجدید نظر فرستاده PolyMet هوایی اجازه بازگشت به آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا برای نقد و بررسی و گفت: این سازمان اشتباه بود نه به در نظر گرفتن یک گزارش است که می گوید این شرکت امیدوار است قرارداد بسیار بزرگتر عملیات.

به طور جداگانه PolyMet ملی آلاينده تخلیه حذف سیستم یا NPDES اجازه که تنظیم آب تخلیه شده از فعالیت های صنعتی همچنان در انتظار پس از یک ماه اوت سفارش توسط مینه سوتا دادگاه تجدید نظر پس از آن آشکار شد که MPCA درخواست سازمان حفاظت محیط زیست خودداری از اظهار نظر در PolyMet پیش نویس آب مجوز تا نظر عمومی دوره به پایان رسید.

مخالفان استدلال می کنند که پروژه می تواند ارسال آلوده رواناب به سنت لوئیس آبخيز رودخانه و دریاچه سوپریور در حالی که هواداران می گویند این پروژه ارائه خواهد شد بیش از 300 شغل در محدوده آهن و حرکت اقتصاد منطقه دور از سنگ آهن وابستگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>