مینه سوتا سوابق دوم مرگ و میر در دولت از coronavirus

ST. پل — مینه سوتا ثبت کرده است دوم آن مرگ ناشی از کروناویروس در روز پنج شنبه, مارس 26. فردی بود که ساکن شهرستان رمزی در خود 80s.

“ما در همدردی با خانواده و دوستان از فرد متوفی” مینه سوتا وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: “و ما همچنان به کار سخت برای جلوگیری از اضافی بیماری و مرگ و میر در مینه سوتا است. همه Minnesotans می تواند کمک به ما در این کار با پیروی از دولتی راهنمایی به ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله و سخت کوش در مورد شستن دست و پوشش سرفه و عطسه.”

دولت ضبط شده اضافی 59 موارد در پنجشنبه جدید به ارمغان بیاورد مجموع 346. این مورد تایید شده تعداد به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود undercounted.

تست پرید نزدیک به 1500 در آزمون در روز پنج شنبه. خصوصی labs انجام 991 آزمون و دولت انجام شده 484 آزمون. 12,950 Minnesotans تست شده اند تا کنون.

Kandiyohi, Sibley و و Wilkin شهرستانهای تمام موارد ثبت شده برای اولین بار. Olmsted شهرستان شروع به پریدن کرد و هشت مورد در یک روز.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این است که در حال توسعه داستان.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

MDH COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: (651) 201-3920.

مدرسه و مهدکودک تدریس خصوصی در خانه: (651) 297-1304 یا (800) 657-3504.

MDH COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>