مینه سوتا سوابق 18 مرگ از coronavirus

ST. پل — یکی دیگر از Minnesotan مرده است از coronavirus آوردن ایالت شمار کشته ها به 18. هیچ جزئیات شدند و بلافاصله موجود در شهرستان محل اقامت خود و یا سن از مرحوم.

تایید موارد افزایش 53 در دولت نیز در روز پنج شنبه, آوریل 2 با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت آوردن جدید ایالت مجموع به 742 شناسایی موارد در کمتر از 30 روز پس از دولت ثبت اولین مورد در تاریخ 6 مارس. همچنین در پنج شنبه, Koochiching شهرستان در دور شمال مینه سوتا گزارش اولین مورد است.

مقامات بهداشت احتیاط این گزارش در مورد تعداد و محل قابل توجهی undercount و کوروناویروس در گردش است به طور گسترده ای در سراسر کشور.

خصوصی و آزمایشگاه های تست شده بیش از 2,100 Minnesotans دیروز در حالی که دولت مورد آزمایش قرار 476 نفر است.

در بدتر شدن قابل توجه فشار در سیستم بهداشت و درمان تعداد Minnesotans در حال حاضر تحت درمان در بخش مراقبت ويژه تنظیم برای coronavirus پرید 11 به 38 نفر در حالی که این تعداد در بیمارستان بستری و در مجموع افزایش 19 به 75 نفر است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

حاوی تعدادی درمان در ICU تنظیم است که به عنوان یک انتقادی متریک در کاهش گسترش بیماری است. دولت در حال حاضر دارای بیش ICU با ظرفیت حدود 250 تخت است اما مشغول تلاش برای گسترش این منابع با اورژانس منابع بر اساس repurposed مراقبت از تنظیمات.

این داستان به روز خواهد شد.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

مدرسه و مهدکودک تدریس خصوصی در خانه: 651-297-1304 یا 800-657-3504.

MDH COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>