مینه سوتا گوشت خوک تسهیلات بسته پس از COVID-19 شیوع

به روز شده اند وجود دارد حداقل 20 تایید موارد COVID-19 به JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون به گفته مقامات بهداشت و UFCW محلی 663 اتحادیه به نمایندگی از کارگران در کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در جنوب غربی ایالت مینه سوتا.

“ما را ندارد و این تصمیم به آرامی گفت:” باب کربس رئیس جمهور JBS ایالات متحده آمریکا گوشت خوک در یک شرکت صادر شده و آزادی مطبوعات. “ما می دانیم JBS Worthington, مهم است به محلی گراز تولید کنندگان در ایالات متحده عرضه مواد غذایی و بسیاری از کسب و کار است که پشتیبانی از تسهیلات هر و هر روز.”

در وورتهینگتون گوشت خوک تسهیلات را باد کردن عملیات بیش از دو روز آینده با کاهش کارکنان برای اطمینان از محصول موجود در این مرکز می توان به پشتیبانی تامین مواد غذایی. در همکاری با ایالت مینه سوتا و اشراف شهرستان شرکت خواهد کرد توصیه آن Worthington, اعضای تیم به دنبال مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش تا زمان بازگشت به کار است.

این شرکت گفت که آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن اعضای تیم در طول بسته شدن کارخانه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“همانطور که همه ما اطلاعات بیشتر در مورد coronavirus روشن است که این بیماری به مراتب بیشتر و گسترده در سراسر ایالات متحده و در شهرستان ما بیش از برآوردهای رسمی نشان می دهد بر اساس محدود تست” کربس گفت.

“ما را به انجام اقدامات تهاجمی برای حفظ coronavirus از ما گیاه و حفظ این مهم زیرساخت های تاسیسات عملیاتی. امید ما این است که رژیم صهیونیستی. Walz تلاش برای اجرای گسترده تر جامعه تست کمک خواهد کرد که همه ما را در درک بهتر اقدامات ما باید همه را به متوقف کردن توانایی های بالقوه خود را گسترش. ما باید با هم کار کنند برای شکست دادن این دشمن مشترک.”

Coronavirus است نه انتقال از طریق مواد غذایی پس از مصرف کنندگان لازم نیست به نگرانی در مورد JBS کارکنان به طور بالقوه انتقال بیماری به JBS محصولات.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که Minnesotans امن و مقرون به صرفه و قابل دسترس تامین مواد غذایی” کمیسیون کشاورزی تهم پترسن گفت.

مینه سوتا کمیسیون بهداشت Jan مالکوم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که روز شنبه هنگامی که یک منطقه خاص را نشان می دهد سنبله در موارد COVID-19, بیماری, محققان, مصاحبه بیمارانی که آزمایش مثبت به سعی کنید به شناسایی که در آن آنها ممکن است قرارداد این ویروس و چه کس دیگری ممکن است در تماس با آن است.

به عنوان MDH انجام شد این مصاحبه در اشراف شهرستان در هفته گذشته “ما نسبتا به سرعت کشف یک پیوند قوی به JBS گیاه” مالکوم گفت.

ردیابی این ویروس از طریق JBS نیروی کار آسان نبوده است او ادامه داد. بیش از 40 زبان در حال صحبت در وورتهینگتون تسهیلات و تعداد قابل توجهی از کارکنان نسبتا گذرا از نظر مسکن است. برخی حتی نمی باید یک تلفن او اضافه شده است.

از اولین 41 coronavirus مصاحبه بیماران در Nobles County, 33 شد JBS کارکنان و شش بود اعضای خانواده از JBS کارکنان.

در حالی که تصمیم به نزدیک آمد و از مدیریت شرکت های بزرگ در JBS ایالات متحده آمریکا و نه از دولت تحريم Walz تصریح کرد: در طول پنج شنبه COVID-19 جلسه توجیهی که دولت این است که نگه داشتن چشم در این کارخانه وضعیت و کار با مدیریت برای کمک به تسهیلات بازگشایی با خیال راحت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ایالت مینه سوتا نیست تعطیل JBS,” Walz گفت. “شرکت مدیریت نیست تعطیل JBS. ویروس تعطیل JBS.”

Walz اشاره کرد که اگر چه JBS در زمان تعدادی از اقدامات ایمنی در محله های نزدیک و حجم بالایی از مردم آن را عملا اجتناب ناپذیر است که coronavirus خواهد به سرعت گسترش از طریق JBS صفوف.

JBS ایالات متحده آمریکا بیش از 60 گوشت و مرغ و غذاهای آماده و امکانات در سراسر ایالات متحده است. در وورتهینگتون گوشت خوک تولید تسهیلات سوم JBS ایالات متحده آمریکا کارخانه به طور موقت نزدیک به پیوستن به Souderton Pa. تولید گوشت گاو تسهیلات که بازگشایی در روز شنبه, مارس 20, گریلی Colo., تولید گوشت گاو تسهیلات که باقی می ماند بسته شده است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>