مینه سوتا گزارش پلیس خروش در مبارزه با مواد مخدر

شناخته شده به عنوان جرم و جنایت خشونت آمیز اجرای تیم نیروهای وظیفه در زمان نگه دارید از حدود 1,700 پوند مت در سال 2019 افزایش 48 درصد از سال قبل است. مقامات گفتند که این فیلم 12 سال متوالی است که مت تشنج در مجموع افزایش یافته است.

نیروهای وظیفه که بودجه در سطوح ایالتی و فدرال ساخته شده حدود 200 محققان از بیش از 120 مینه سوتا ایمنی عمومی سازمان. آنها وجود داشته باشد عمدتا به بررسی مواد مخدر-و-باند-مربوط به جرایم خشونت آمیز.

به جز ماری جوانا مقدار سایر مواد مخدر کشف و ضبط توسط نیروهای وظیفه نیز افزایش یافته است سال گذشته است. پس از چند سال کاهش کوکائین مصادره وظیفه نیروهای ضبط 106 کیلو مواد مخدر در سال 2019.

هروئین مصادره بیش از دو برابر سال گذشته در مجموع 55 پوند با توجه به گزارش. مقدار شاهدانه کنسانتره مانند حشیش و ماری جوانا موم نیز شروع به پریدن کرد از حدود 160 پوند در سال 2018 به 259 پوند است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

تعداد بیمار-بدست تجویز قرص های ضبط شده توسط نیروهای وظیفه به نوسان در سال های اخیر و آمد به کل از 30,475 در سال 2019. حدود 16,500 قرص های گرفته شده توسط پلیس در سال 2018 است. آوارگان ایالت باند و دارو هماهنگ برایان Marquart گفت: بسیاری از قرص های بهبود جعلی بودند.

بر خلاف ماری جوانا از 1300 پوند بود که گرفته شده توسط نیروی کار در سال گذشته در انتخابات گفت: اکثر داروهای ساخته شده راه خود را به مینه سوتا از خارج از ایالات متحده

“بسیاری از این مواد مخدر سرچشمه گرفته از جنوب مرز” گفت: Marquart.

در مقابل, آوارگان مقامات گفت: اکثر گلدان بهبود در مینه سوتا نشات گرفته از کشورهای که در آن ماری جوانا قانونی است به مصرف.

Marquart گفت: پلیس می تواند شناسایی منبع از مواد مخدر با استفاده از ترکیبی از فدرال هوش و مصاحبه با مظنون جنایی. نیروی کار تحقیقات می تواند موجب توسط پولیس شکایت او گفت:, و رشد شامل استفاده از محرمانه خبرچینان و مخفی افسران.

برای بیشتر قسمت ها در انتخابات گفت: نیروهای وظیفه پس از “سطح بالا” فروشندگان مواد مخدر و تامین کنندگان. Marquart گفت: کاهش تعداد بازداشت شده توسط نیروهای وظیفه نشان می دهد که آنها به ماندن درست به این هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme