مینه سوتا پنل به دنبال بررسی صدور حکم راهنما کمیسیون قدرت نیاز به سنا تایید

ST. پل — قضایی مجلس سنا و امنیت عمومی کمیته پنج شنبه, فوریه. 18 پیشرفته یک پیشنهاد به نیاز کاربران از مینه سوتا از صدور دستورالعمل های کمیسیون به تایید مجلس سنا دولت در یک 6-3 رای دادن.

سناتور. وارن Limmer R-افرا گراو آورده پیشنهاد کرد و گفت که پس از این کمیسیون در اوایل سال جاری رای به کلاه مشروط جملات برای بسیاری از جرائم در پنج سال او احساس نیاز به پیاده سازی یکی دیگر از بررسی در هیئت مدیره قدرت. اعضای پانل منصوب توسط فرماندار یا مینه سوتا رئیس دیوان عالی عدالت.

و تحت Limmer لایحه اعضا نیز باید به تایید سنا به خدمت در پانل.

“در حال حاضر که (کمیسیون) حرکت بیشتر و بیشتر به طور منظم به نظر می رسد که آنها در حال ساخت در سیاست است که باید در این بدن در قوه مقننه ما باید حداقل تایید اعضای دستورالعمل صدور حکم کمیسیون و اجازه سناتورها تصویب است که در آن کمیسیون” Limmer گفت.

مخالفان در این کمیته نگرانی در مورد تایید فرایند به طور بالقوه سیاسی کمیسیون اما در نهایت این لایحه به تصویب رسید.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این اقدام را باید تایید شده توسط جمهوریخواه و دموکرات مجلس نمایندگان قبل از آن می تواند تبدیل به قانون است. و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در هفته گذشته گفت: این اقدام خواهد بود مرده در هنگام ورود اگر آن را می سازد آن را به میز خود را.

“این لایحه این است که هرگز اتفاق خواهد افتاد” Walz به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme