مینه سوتا پرستاران سر به نیویورک برای کمک به تسکین کارکنان مبارزه با کروناویروس

“من ناراحت شد چیزهایی که من خواندن” گفت: اردن Kaaze, 29, از وودبری. او و دوستان او کرا مورد علاقه, 37, از فارمینگتون و Shereen Parsakalleh و 30 سنت پل هم مشغول به کار در بخش مراقبت ويژه در مناطق بیمارستان.

آنها تا به حال شده است به تماشای رسانه های اجتماعی پست ها و انجمن ها از شهر نیویورک که در آن بیش از 7000 نفر کشته شده اند از COVID-19.

“آنها (پرستاران) را پایان فروم گفت: اگر شما قادر هستید سالم و تجربه داشته لطفا بیا به ما کمک کند. ما نه خوب” Kaaze گفت.

هر سه شروع به فکر کردن در مورد رفتن به نیویورک, اما آنها مطمئن نیستید در مورد رفتن به تنهایی. یکی از ابراز احساسات خود به دیگران تنها برای پیدا کردن همه آنها را در همان صفحه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما مانند کار besties بنابراین این بهترین سناریو” Parsakalleh گفت. “این است که احتمالا رفتن به برخی از سخت ترین سال های زندگی حرفه ای من. اما دانستن که من besties وجود دارد باعث می شود آن را بسیار بهتر است.”

زنان اعمال می شود به Aya, بهداشت و درمان, سفر آژانس پرستاری برای دیدن اگر نیاز بود به عنوان بزرگ به عنوان آنها می خواهم شنوایی شده.

“ما اعمال می شود که صبح شده بود و کار ارائه می دهد که” Kaaze گفت. این سه با هم می تواند کار را در همان بیمارستان به عنوان به خوبی.

آیا پر کرده است بیش از 4000 بحران مشاغل مرتبط با COVID-19.

“تقاضا از بحران شغل در نیویورک بی سابقه است گفت:” سوفیا موریس معاون رئیس جمهور از تایید مدیریت در Aya. “ما دیده ایم ما شغل برای نیویورک بیش از چهار برابر در ماه گذشته است.”

این ارائه می دهد ساخته شده همه چیز واقعی است. در حال حاضر آنها تا به حال به تصمیم می گیرید اگر آنها واقعا می خواستم برای قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته و ترک عزیزان خود را برای دو ماه.

هر سه ماجراجو هستند و توسط طبیعت است. مورد علاقه dabbles قدرتمند در مسابقات Kaaze حرفه ای MMA fighter و Parsakalleh دوست دارد به سفر. قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته به انجام کاری چالش برانگیز و مفید بود یک بدون brainer Parsakalleh گفت.

خانواده خود را به غیر از چند عصبی پدر و مادر خود را به آنها برکت و رحمت است. مورد علاقه تنها با یک کودک — a 15-year-old son.

یک چیز وجود دارد که هیچ یک از آنها می خواستم برای انجام.

“ما می تواند برگ از غیبت. ما مجبور به استعفا برای انجام این کار” مورد علاقه گفت.

که یک گام بزرگ برای اولین بار از چندین خطرات آنها می توان به در نظر گرفتن اگر آنها ادامه داد.

“بخش سخت است sidelining ما با ما استعفای” گفت: Kaaze که مشغول به کار در مناطق برای مدت پنج سال. “اما او به طور کامل حمایت شده است.”

گفتند: در مقایسه با شهر نیویورک, شهرهای دوقلو هستند و در شکل خوب با ICU طبقه با داشتن دو پرستار به بیمار و چندین پرستاران furloughed به دلیل غیر اورژانس جراحی لغو شده است. پرستاران در انجمن آنها را تماشا صحبت در مورد مراقبت از بيمار در زمان خود.

زنان اجاره یک آپارتمان در نزدیکی کیمل غرفه بیمارستان در NYU Langone سیستم بهداشت و مشغول به کار خواهد شد پنج تا 12 ساعت شیفت یک هفته در ICU شناور ،

قبل از خروج آنها از قرار دادن درخواست در رسانه های اجتماعی برای تجهیزات حفاظت شخصی را با آنها و تشویق شدند با پاسخ.

“که بخشی که واقعا باد از من دور” Kaaze گفت. “من شروع به گرفتن پیام از مردم من هرگز قبل از ملاقات کرد. غریبه کامل آغاز شده حذف PPE در آستان من.”

هر سه گفتند: کمی عصبی در مورد تمام گمنام اما در غیر این صورت هیجان زده می شود قادر به کمک است.

“من می خواهم بچه های من و نوههایشان به می دانم که من بود به اندازه کافی شجاع برای رفتن به بدترین نقطه و ایجاد تفاوت” Kaaze گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>