مینه سوتا علائم بزرگترین 1-بعد پرش در COVID-19 موارد طولانی مدت امکانات مراقبت از اطلاعات در حال حاضر در دسترس

وزارت بهداشت همچنین گزارش دو بیشتر مرگ و میر در مجموع 24. کسانی که فوت کرده اند باید در بازه زمانی بین 58 – و 100-year-old نفر با متوسط سن 86.

رایج ترین شکل از عفونت است که از طریق جامعه انتقال در 32 درصد و به دنبال آن شناخته شده قرار گرفتن در معرض COVID-19 در 22٪.

از آنجا که بسیاری از عفونت است که ترسیم به جامعه انتقال MDH را بیماری های عفونی, مدیر بخش کریس Ehresmann گفت که دلیلی برای باور کردن واقعی تعداد از مردم با COVID-19 در این دولت بسیار بالاتر از آنچه گزارش شده از طریق آزمایشگاه مبتنی بر تست.

“به همین دلیل ما در حال کار بسیار سخت به تشویق مردم به فاصله اجتماعی, اقامت در خانه مینه سوتا همه این چیزها در نظر گرفته شده برای کاهش انتقال بیماری بنابراین ما سیستم مراقبت های بهداشتی می توانید آماده” Ehresmann گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یکی از ویژگی های جدید در وزارت بهداشت را COVID-19 وضعیت صفحه فهرست نام تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت در کشور با شیوع بیماری که Ehresmann به عنوان یک “سطح بی سابقه ای از داده ها” برای آژانس دولتی برای ارائه.

آن تنها نیاز به یک نفر برای تست مثبت برای این وضعیت در نظر گرفته شود یک شیوع Ehresmann گفت و آن شخص می تواند یک ساکن کارمند یا کسی که تا به حال به سادگی با بازدید از این مرکز قبل از تست مثبت مانند یک پیمانکار است.

“این نیست مانند گرفتن زغال سنگ در جوراب زنانه ساقه بلند خود را در کریسمس” Ehresmann گفت: با اشاره به امکانات ذکر شده است. “این در نظر گرفته شده است نشان می دهد که این امکانات به هیچ وجه نه درست خود را اقامت. این است که به سادگی در حال شفاف است. ما می دانیم (COVID-19) در گردش است که در جامعه ما در حال حاضر به دنبال 48 ساعت قبل از علامت شروع بالقوه قرار گرفتن در معرض . . . این جمعیت آسیب پذیر هستند و ما نمی توانیم شانس.”

وزارت بهداشت و درمان را فراهم می کند نیست تعداد افرادی که آزمایش مثبت در هر یک از تسهیلات هر چند Ehresmann آیا گزارش که از شنبه, 13 از مرگ و میر در مینه سوتا شده اند در ارتباط با جمع مراقبت در نه امکانات مختلف.

در حال حاضر 47 امکانات باید موارد 31 یکی از کسانی که تنها یک مورد هفت باید دو مورد و نه بیش از دو مورد. از مجموع 85 تایید موارد مرتبط با جمع امکانات مراقبت 59 از آنها ساکن هستند موارد است.

کنترل عفونت کارشناسان کار با هر یک از تسهیلات به منظور افزایش آن پیشگیری از عفونت استراتژی Ehresmann گفت. وزارت بهداشت نیز کمک می کند تا با ارائه تسهیلات کارکنان با شخصی مناسب تجهیزات حفاظت از آنها نیاز است.

“ما قادر به دریافت کنید که برای آنها یک بار وجود دارد یک مورد اما چالش وجود دارد که” Ehresmann گفت. “قطعا وجود دارد چالش های نیروی انسانی به عنوان ما توصیه محرومیت از کارکنان پس از آن واقعا به چالش کشیدن وضعیت که ما در حال کار با این امکانات ،

پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز جمعه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر توصیه که آمریکایی ها پوشیدن “غیر پزشکی پارچه” ماسک در مکان های عمومی, Ehresmann ارائه شده چند نکته از روشن شدن از جمله این که برای افرادی که بیمار هستند, یک ماسک است نه بهانه ای برای آنها را به ترک و انزوا

“ماسک واقعا فقط یک ثانویه حفاظت از مرتب کردن بر اساس یک کمربند و بند شلوار رویکرد” Ehresmann گفت که اصلی روش هنوز هم شامل شستن دست ها-پوشش سرفه های اجتماعی فاصله و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

افرادی که تصمیم به پوشیدن ماسک همچنین باید مراقب باشید در مورد چگونه قرار داده و ماسک و همچنین جایی که آنها قرار داده و آن را زمانی که آنها آن را خاموش.

“ما می خواهیم به می گویند دوباره و دوباره نمی خرید و یا سایش فولاد و یا N95 ماسک” Ehresmann گفت. “این لوازم هستند نیاز به مراقبت های بهداشتی و امکانات باید مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

همانطور که از شنبه, 440 از افرادی که آزمایش مثبت دیگر نیازی به جدا شده است. نود و پنج نفر در بیمارستان بستری هستند و 42 از کسانی که در یک واحد مراقبت های ویژه. کسانی که در بیمارستان بستری شده است باید در بازه زمانی بین سنین 6 و 95 سال است. متوسط سن در حال حاضر 64.

بیش از 25000 آزمایشات انجام شده در دولت در بخش بهداشت و درمان را به بهداشت عمومی آزمایشگاه و خارجی آزمایشگاه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>