مینه سوتا مرد چاقو به مرگ شات 15 بار

DETROIT LAKES, Minn. — در طول یک استدلال شب دوشنبه, مارس 30 Derek Sweere گفته در زمان تاشو چاقو و چاقو هم اتاقی خود براندون اسنایدر در هر دو چشم او را به قتل. سپس او ضربه اسنایدر 15 بار.

این جزئیات ظهور چهار شنبه, آوریل 1 در شکایت کیفری علیه Derek جان Sweere, 40, از Perham. Sweere شد به اتهام قتل درجه دوم و در اختیار داشتن اسلحه گرم در اسنایدر مرگ با توجه به شکایت به دادگاه ایالت مینه سوتا در Otter Tail County است.

با توجه به شکایت Sweere چاقو اسنایدر با یک چاقو تاشو در چشم چپ او حدود 2 اینچ عمیق و پس از آن از طریق چشم راست او. Sweere پلیس گفت که اسنایدر در حال حاضر مرده بود قبل از او و سپس او را به ضرب گلوله 15 بار با یک .22-کالیبر تفنگ که Sweere ادعا کرد که او تا به حال لود چند روز قبل با توجه به شکایت. Sweere سپس شوت اسنایدر یک بار دیگر با 270-کالیبر تفنگ.

اسنایدر بود مرده در صحنه توسط EMT پرسنل با توجه به شکایت. اسنایدر و Sweere شد هم اتاقی در خانه در 600 بلوک از خیابان اول جنوبی که در آن اسنایدر مرده پیدا شد.

Sweere دستگیر شد و بدون حادثه در حدود ساعت 10:05 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 30 با توجه به شکایت. او را به Perham اداره پلیس که در آن او سوال شد توسط مقامات.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Sweere پلیس گفت که این حادثه که منجر به اسنایدر مرگ آغاز یک رویارویی در راه پله ها از دو مرد را به اشتراک گذاشته اقامت در Perham.

مبارزه آغاز شده و با اسلحه با اسلحه بودن Sweere را کالیبر .22 مدل 60 مارلین بود که او متوجه شد گم شده و قبل از آن که شب است. با توجه به شکایت Sweere پلیس گفت که اسنایدر حاضر به تسلیم اسلحه باعث Sweere به او پانچ.

Sweere ادعا کرد که اسنایدر بود گفت: “شما دوست من تو دوست من من قصد دارم به شما را بکشند.” Sweere پیچیده سپس خود را در اطراف اسنایدر, پاهای, سکس با توجه به شکایت بنابراین اسنایدر نمی تواند دور از Sweere.

با توجه به شکایت پس از تیراندازی اشنايدر Sweere روشن چراغ در خانه را باز کرد و پرده ها را قبل از تماس با Perham اداره پلیس به گزارش یک اختلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>