مینه سوتا مرد تغییر مسیر از افسر پلیس به لباس صنعتگر

بازنشسته فوند دو لک رئیس پلیس شده است دوخت انجام تسبیح سازی و ساخت لباس شاهانه یا فاخر برای سال. این سقوط او ساخته شده است 16-توسط-14-پا استودیو واقع در پشت خود کلوکت خانه که در آن او ایجاد سفارشی روبان دامن, جلیقه, روابط, کمربند, کیف, و بیشتر برای تکه دوزی, کسب و کار, دور دریاچه سنت.

Herb Fineday, owner of Round Lake Traditions, uses a vest pattern to cut black velvet Wednesday, Feb. 5, in his studio. Fineday built the studio after deciding he would pursue his custom appliqué and clothing business full time. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

گیاه Fineday صاحب دور دریاچه سنت با استفاده از یک الگوی جلیقه به کاهش مخمل سیاه و سفید سه شنبه. 5 در استودیوی خود. Fineday ساخته شده در این استودیو پس از تصمیم گیری به دنبال او خود را سفارشی تکه دوزی و لباس کسب و کار تمام وقت است. (تایلر Schank / tschank@duluthnews.com)

استودیو

استودیو بود یک ضرورت است. زمانی که او خود را گسترش زیرزمین به دو اتاق خواب برای فرزندان خود او از دست او دوخت فضا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این استودیو در زمان 17 روز ساخت. ایستاده و داخل آن چوب و دیوار و کف نگاه تازه است.

نور خورشید ریخت و از سه جهت.

وجود آهن سه خیاطی اتو هیئت مدیره با دست نوشته اینچ نشانگر. در بالای کشو پر از مخمل lacey پارچه الاستیک و روبان نشستن قرقره موضوع در هر رنگ.

همراه با سیاه و سفید تصاویر از Fineday و دختر خود را به یک بسته نرم افزاری بزرگ از گلی آویزان بر روی دیوار. هر روز او با این نسخهها کار در استودیوی خود او لکه تجهیزات خود را با مریم گلی قبل از شروع.

این رنگ در گوشه ای که اشاره توجه شما.

روبان دامن و جلیقه مخملی با آلو, یاس بنفش, قرمز آبی. Crossbody کیسه در قهوهای مایل به زرد و زرد و بزرگ کنچو کمربند سیاه و قهوه ای است. همچنین برخی از پیراهن دوخته شده با طرح عقاب و یا florals.

او مواد اصلی وینیل الک و مغز-دباغی گوزن پنهان.

Fineday رسیده به یک کشو برای حذف دودی پنهان کردن از کیسه های پلاستیکی. آن را مانند بوی آتش و احساس صاف به لمس است. او به استفاده از آن در درام, تنباکو, بوکس, لوله های کیف و کفش, او گفت:.

Herb Fineday places fabric flowers onto black velvet to iron in place before appliquéing them Wednesday, Feb. 5. Fineday specializes in modern formalwear, ribbon skirts and shirts and pow-wow regalia as well as custom appliqué. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

گیاه Fineday مکان های گل های پارچه ای بر روی مخمل سیاه و سفید به آهن در محل قبل از appliquéing آنها چهار شنبه, فوریه. 5. Fineday متخصص, مدرن, formalwear, روبان دامن و پیراهن و pow-wow لباس شاهانه یا فاخر و همچنین سفارشی تکه دوزی. (تایلر Schank / tschank@duluthnews.com)

پس زمینه

Fineday شده در powwows از او یک کودک بود. “من همیشه نگاه پیچیده تسبیح سازی و طرح های,” او گفت:. او آموخته است که چگونه به دوختن تماشای مادر خود را — به او انجام شده است آن را برای 30 سال — و او ترجیح می دهد خود را در لباس شاهانه یا فاخر.

Fineday بود که همیشه علاقه مند به مداد کار تسبیح سازی و سوزاندن چوب.

او معلم هنر کیم Darst بود و نفوذ او را در حال توسعه مهارت های خود و معرفی او به رسانه های مختلف, او گفت:.

“از گرفتن بروید من می دانستم که او تا به حال طبیعی توانایی های هنری گفت:” Darst اشاره کرد آثار خود را در رئالیسم و مداد. “او یک نمونه مدل نقش.”

او بسیار خود انگیزه انعکاسی و شخص فروتن, او گفت:. و او بسیار با حمایت پدر و مادر خود را. Fineday گفت: کار او این است که عمیقا ریشه در خانواده و فرهنگی پرداخته است.

Metallic gold stitching adds a bit of sparkle to a ribbon skirt created by Herb Fineday. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

فلزی طلا دوخت می افزاید: کمی از درخشش روبان, دامن, ایجاد شده توسط گیاه Fineday. (تایلر Schank / tschank@duluthnews.com)

“بچه ها مثل اسفنج; آنها به تماشای هر حرکت خود را و چگونه شما خود را انجام,” او گفت:. آنها تقلید بنابراین شما مراقبت با آنچه شما انجام می دهند. پدر بزرگ من بود و خیلی دقیق او به پرداخت توجه به جزئیات Fineday گفت: پس از امروز او را حمل که به هنر خود را فقط به عنوان او در کار خود را در اجرای قانون است.

Fineday بازنشسته به عنوان فوند دو لک رئیس پلیس سال گذشته و در ماه ژوئن او آغاز دور دریاچه سنت به نام بعد از او در حیاط سفید زمین رزرو. “اینجا جایی است که فرهنگ و سنت می آید, از,” او گفت:. “همه طرح های گل همه آموزه از سنت های ما می آیند از دور دریاچه است.”

وجود دارد او در سنتی Ojibwe شیوه زندگی است. مادر بزرگ خود را انجام داد بسیاری از تسبیح; پدر بزرگ خود را به دام افتاده, خز, در طول زمستان. “اجداد من آنها احتمالا آن را به عنوان آثار هنری است. آنها را دیدم آن را به عنوان آماده سازی برای فصل آینده است. آنها می خواستند به زر و زیور اراستن خود را با چیزی زیبا,” او گفت:.

در سال 2008 Fineday شروع به انجام تکه دوزی سوزن دوزی تزئینی است که به شکل الگوهای پارچه. او ترجیح میدهد آن را به کارتن. ممکن است آن را سه یا چهار روز به مهره گل choker, اما او می تواند پایان یک تکه دوزی تکه از همان گل در یک روز.

هنر

در استودیو خود را Fineday با استفاده از یک برش روتاری در چه خواهد تبدیل به یک مخمل سیاه و سفید جلیقه. او ترسیم گل و برگ و گلبرگ از stencils او ترسیم و سپس برش چسب پارچه.

او کاهش تمام قطعات خود را چرا که اگر چه او می تواند کامل تر کار با Cricut ماشین او می خواهد هنر خود را به 100% دست ساز.

Former police chief of Fond du Lac Reservation Herb Fineday cuts a leaf pattern to appliqué on a custom vest Wednesday, Feb. 5. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

پلیس سابق رئیس فوند دو لک رزرو گیاه Fineday کاهش یک برگ الگوی تکه دوزی روی سفارشی جلیقه چهار شنبه, فوریه. 5. (تایلر Schank / tschank@duluthnews.com)

او خریداری یک کمربند رانده چرخ خیاطی صنعتی برای $2,200. او تا به حال به انجام برخی تغییرات اما Fineday گفت: آن را به خوبی به ارزش آن است. آن را به تولید بیش از 3000 بخیه از یک دقیقه. “من می توانید یکی از این جلیقه در یک روز, در حال حاضر,” او گفت:.

او همچنین دارای یک برادر و یک خواننده; هر یک در خدمت یک هدف و او پاک و روغن ابزار خود را یک بار در هفته.

او برای تنظیم تنش در ماشین های خود را بسته به پروژه های خود را. و: “من هرگز دوخته شده خود من،”

در سمت کسب و کار Fineday تا به حال مقدار زیادی از تجربه نگه داشتن بودجه و نوشتن کمک های مالی. هنوز Fineday گفت: با شروع دور دریاچه سنت بود “ترسناک است.”

“من تا به حال کمی از یک دوره گذار که در آن” من نه پلیس و نه بیشتر. من که هستم و چه هستم من انجام می دهند ؟ آیا من خودم را یک هنرمند, من خودم یک خیاط من خودم یک seamster? من یک خیاط.

“همسر من می گوید:” شما یک هنرمند.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان