مینه سوتا مقننه برای رای دادن در بیمارستان لایحه بودجه; جزئیات اندکی پیش از رای

اطلاعات بیشتر در مورد بیمارستان کمک های مالی اندازه گیری شد و هنوز هم در مذاکرات دوشنبه شب اما قانونی رهبران گفت: آنها اعتماد به نفس است که بودجه لایحه تصویب هر دو مجلس بعد در روز. بیمارستان ها درخواست 100 میلیون دلار برای کمک به جبران هزینه از هزینه برای درمان موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بعد در روز گفت که او می خواهم برای دیدن یک طرح بودجه نزدیک به 150 میلیون دلار برای محدود کردن این بیماری را گسترش. مینه سوتا آمریکا راه اندازی شد به این پیشنهاد حدود 10:45 p. m. دوشنبه شب پیش از یک انتظار رای طبقه. در همین حال مجلس نمایندگان تعیین شد به ملاقات در 11:30 p. m. قبل از حرکت به حزبی قفقاز به بحث در مورد این طرح که تا به حال ساخته شده به عنوان 10:45 p. m. دوشنبه.

دولت بهداشت و درمان کمیته صندلی هنوز هم در حال کار برای تعیین اینکه آیا بودجه خواهد بود ارائه شده به عنوان وام و کمک های مالی و اینکه آیا 100 میلیون دلار درخواست خواهد بود در دسترس رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake و مجلس ملیسا Hortman D-بروکلین پارک به خبرنگاران گفت: در صبح روز دوشنبه.

رهبران در روز دوشنبه همچنین اعلام کرد که آنها می خواهم به حرکت به یک “در تماس” وضعیت برای ماه بعد پس از تصویب بودجه برای مینه سوتا بیمارستان که بدان معنی است که آنها را حرکت بسیار از کار خود را به دور از کنگره برای محدود کردن اجتماعات بزرگ از مردم و پتانسیل گسترش ویروس حداقل تا مارس 14.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“با رفتن به در تماس وضعیت ما در حال توقف کار می کنند اما ما در حال گرفتن زمان ما باید به طور کامل درک همه حقایق به عنوان آنها به سرعت در حال تغییر” Hortman گفت.

اما آنها را ذخیره توانایی خود را برای کار از راه دور یا به تماس خود را به آدرس بودجه اضطراری و سیاست باید از آنها نیاز به منابع بیشتر به کسل کننده ضربه از COVID-19 اقتصادی تاثیر در مینه سوتا در آن زمان.

Hortman, خانه, رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج Gazelka و رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, D -, Woodbury روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که قانونگذاران خواهد شیفت کار خود را به teleconferences افزایش اجتماعی فاصله و تمیز کردن در کنگره و تلاش برای محدود کردن اجتماعات بزرگ. بلافاصله پس از آنها شروع نورد طبیعی جدید در کنگره پیچیده است.

Members of the Minnesota House of Representatives on Monday, March 16, 2020, staggered their seating on the floor to limit potential spread of the coronavirus and other germs. Dana Ferguson / Forum News Service

اعضای مینه سوتا در مجلس نمایندگان در دوشنبه 16 مارس سال 2020 مبهوت خود صندلی در طبقه به حد بالقوه گسترش coronavirus و دیگر میکروب ها. دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری

قانونگذاران خواستار آغاز شد در جلسات حزبی به جای جلسه در فرد شنبه 6 فوت از هم جدا در خانه طبقه و شروع به محدود کردن ملاقات با موکلین در حال حرکت به تماس ها و ایمیل های. رهبران گفت: آنها از ورود به “قلمرو ناشناخته” بودند و برنامه ریزی اقدامات خود را زیر راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و مینه سوتا وزارت بهداشت.

“مراحل ما لازم است اگر ما در حال رفتن به خم منحنی عفونت نرخ” Gazelka گفت.

COVID-19 است که این بیماری ناشی از کروناویروس و از دوشنبه, 54 نفر تست مثبت در دولت 1,893 افراد آزمایش شده است. در حالی که بسیاری از کسانی که گزارش شده است که آنها تا به حال سفر و یا در معرض شده است به کسی که به تازگی از سفر به احتمال زیاد باعث عفونت حداقل سه نفر از کسانی که موارد گزارش روز شنبه گفت: آنها می خواهم توسعه این بیماری از طریق جامعه و انتقال آن به معنی علت قرار گرفتن در معرض مبهم بود.

زنده: مینه سوتا قانونی رهبران بحث عملیات در پاسخ به کروناویروس

مقامات وزارت امور خارجه روز دوشنبه اعلام کردند که با تماس بگیرید, برای بسته شدن میله در دولت و محدود کردن رستوران ها به خارج و منظقه وانت گزینه های. یک روز قبل از آنها گفت: K-12 مدرسه در کشور را نزدیک در چهار شنبه, مارس 18 در آخرین و دانش آموزان آغاز خواهد شد و هشت روز آموزشی در آموزش از راه دور. رژیم صهیونیستی. تیم Walz در اجرایی خود را جهت ارائه یک استثنا برای کودکان مدرسه ابتدایی که پدر و مادر در مراقبت های بهداشتی و یا به عنوان اولین پاسخ دهندگان.

مدارس باز خواهد بود برای مراقبت از دانش آموزان آن ادامه خواهد داد و ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان است که واجد شرایط برای رایگان و کاهش قیمت ناهار. مقامات آموزش و پرورش گفت: خدمات بهداشت روانی نیز در دسترس باقی می ماند در مدارس.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>