به اتفاق آرا تصویب از مینه سوتا خانه امنیت عمومی و عدالت کیفری کمیته اصلاحات در روز سه شنبه, فوریه. 18, خانه, فایل 2983 نیاز به اجرای قانون برای تست هر تجاوز کیت تنها استثنا بودن اگر آن را “محدود” به معنی بازمانده را به رضایت به آن تست. این لایحه همچنین نیاز به آزمایشگاه جرم و جنایت دولت به فروشگاه تست نشده تجاوز کیت در یک محل مرکزی برای بیش از دو سال پس از جمع آوری و ضبط داده ها از کیت در یک پایگاه داده مرکزی.

با گزارش های اخیر صدها نفر از backlogged, تست نشده تجاوز کیت در حال کشف در مینیاپولیس این لایحه نخست نویسنده دولت Rep., Marion, o’neill, R-افرا, دریاچه گفت: در پنج شنبه, فوریه. 18, کنفرانس خبری که این لایحه می فرستد این پیام است که “در نهایت قربانیان را عدالت” پس از نه اینکه همیشه جدی گرفته توسط اجرای قانون است.

“من بیشتر حفاری به این بیشتر می شنوم که به عنوان نوع فراگیر نفوذ از طریق کل سیستم است که آنها جدی گرفته شود” اونیل گفت. “که فرهنگ کاملا نیاز به تغییر است. ما در اینجا جمعی (…) گفت: آن زمان برای متوقف کردن. ما آماده برای حرکت به جلو و تست کیت.”

با بیش از 400 منحصر به فرد سازمان های اجرای قانون در دولت اونیل گفت: این لایحه را نیز به سازمان اجازه می دهد برای انتخاب کنید تا در الگوها و تکرار مجرمان در سراسر کشور است که ممکن است در غیر این صورت از بین رفته غیر قابل تشخیص است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

و اگر یک بازمانده نمی خواهید کیت خود را به آزمایش می شود حق دور این لایحه به آنها زمان نیاز به آزمایشگاه جرم و جنایت دولت به فروشگاه تست کیت برای 30 ماه. پایگاه داده تشکیل شده از طریق HF 2983 اجازه می دهد بازماندگان به unrestrict کیت خود را برای تست و نگه دارید تا با کیت وضعیت.

Artika غلتکی, مدیر اجرایی, مینه سوتا, ائتلاف در برابر تجاوز جنسی گفت: این لایحه مقررات در ذخیره سازی و اجازه می دهد بازماندگان برای پیگیری پرونده خود را برای کمک به از بین بردن پتانسیل تعصبات و اجرای قانون پاسخگو و شفاف و سازگار — با هدف نهایی افزایش بازماندگان ” ایمان در سیستم.

“هر زمان یک قربانی می توانید پیگیری آنچه در جریان است با خود, کیت, آن اجازه می دهد تا آنها را یک فرصت برای توانمند شوند و همچنین به درک که سیستم است که در واقع در حال حرکت رو به جلو,” او گفت:. “وجود رمز و راز در مورد چه خبر است.”

این لایحه هنوز مالی توجه داشته باشید, اما اونیل گفت: یکی باید ظرف یک یا دو روز. بیشتر تست و ذخیره سازی به معنی دولت نیاز به اضافه کردن بیشتر کارکنان در آن crime lab. این لایحه در حال ساخت راه خود را به خانه راه و وسیله کمیته.

دوبله شنبه بازمانده حمایت عمومی کمیته ایمنی گذشت سه اضافی صورتحساب مورد تجاوز جنسی تحقیق و قربانیان خدمات: خانه فایل 3218 نیاز به اتهام سوء رفتار جنسی توسط افسران صلح بررسی شود, خانه, فایل 3070 افزایش مجازات برای قاچاقچیان انسان و خانه فایل 464 بودجه خدمات توانبخشی برای بازماندگان تجاوز جنسی و خشونت خانگی.

بسیاری از قانون گذاران و طرفداران عینک فیروزه ای رنگ برای خشونت جنسی آگاهی است. HF 3218 نخست حامی Rep. کلی Moller, D-شورویو گفت: در روز سه شنبه جلسه کمیته است که کار در برابر خشونت های جنسی است نه یک مسئله حزبی.

“امروز ما نه قرمز. ما آبی نیست,” او گفت:. “ما در حال teal.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de