مینه سوتا قانونگذاران greenlight غرامت کارگران برای پاسخ ابتدا بیمار توسط COVID-19

در 130-4 رای در مجلس نمایندگان و اتفاق آرا در سنا تصویب این لایحه که در حال حاضر به فرماندار میز خود را برای تصویب. قانونگذاران گسترش در سراسر کنگره را برای گفتگو با برخی از پوشیدن در فولاد ماسک. و ده ها تن برای اولین بار زنگ زد در رای از دفاتر خود را در سنت پل وسایل نقلیه خود را پارک شده در شهر و خانه های خود را به حد پتانسیل گسترش COVID-19.

تصویب این لایحه پس از پیشنهاد به یک سری از موانع در کنگره. اعضای غرامت کارگران شورای مشورتی که نشان دهنده کار و کسب و کار نمی تواند به یک توافق در مورد نحوه اداره مزایای. در خصوص سوال در مورد نحوه پرداخت آن کاهش یافته و پیشرفت کرده.

اما پس از ذینفعان توافق به رها که تکه ترک نامشخص در حال حاضر چگونه منافع خواهد بود بودجه این طرح را به دست آورد سریع آهنگ در قوه مقننه است.

تحت قوانین فعلی اورژانس کارگران خواسته می تواند ثابت کند که آنها توسعه یک بیماری یا آسیب دیدگی در حالی که کار قبل از آنها می توانید بدست آوردن جزئی حقوق و دستمزد و مراقبت های بهداشتی تحت پوشش دولت غرامت کارگران برنامه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

و مراقبت های بهداشتی و ایمنی کارگران در خط مقدم از همه گیر گفت: این امر می تواند دشوار برای اثبات آنها قرارداد این بیماری در حالی که در محل کار و نه در خانه و یا در جای دیگر و در ضمن آنها به طور بالقوه می تواند باید به بیمار پرداخت نشده زمان و پرداخت هزینه درمان خود را.

اولین پاسخ افسران پلیس, آتش نشانان و کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله خانه کارکنان مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودکان کارگران ارائه مراقبت به اولین پاسخ دهندگان خواهد بود  اند قرارداد COVID-19 در حالی که در کار خواهد بود و واجد شرایط برای جبران خسارت کارگران. مزایای تنها می تواند توان انکار کرد اگر یک کارفرما یا بیمه گر می تواند به اثبات کارمند نیست قرارداد این بیماری در حالی که مشغول به کار است.

“این مردم هستند که مراقبت از ما و ما نیاز به مراقبت از آنها” سناتور. جف هاو R-Rockville گفت: این لایحه دو حزبی اشاره کرد هر کدام از خواهر و برادر خود بود یک آتش نشان و یا پاسخ اول.

این طرح همچنین نیاز به یک گزارش نوشته شود جزئیات چگونه بسیاری از COVID-19 مثبت کارگران در پی جبران. قانونگذاران خواهد بود قادر به نقد و بررسی این گزارش در سال آینده. و پوشش خواهد غروب آفتاب در سال آینده بدون یک فرمت از مینه سوتا قوه مقننه.

قانونی رهبران گفت: تعداد انگشت شماری از کارگران که در حال حاضر اعمال می شود برای جبران خسارت کارگران مزایای پس از عقد قرارداد COVID-19 نمی تواند تحت پوشش این لایحه اما پیش بینی تغییر می تواند کمک به اطمینان حاصل شود چند نفر از کارگران پیش بینی شده برای تبدیل شدن به بیمار به عنوان بیماری قله در دولت می رسد می خواهم که حمایت های اضافی.

معلوم نیست چه مقدار تغییر خواهد کرد اما برآورد پیش بینی قیمت $320 میلیون. در مورد بدترین سناریو قانونگذاران گفت که این هزینه می تواند به عنوان بالا به عنوان $580 میلیون و قانونگذاران هنوز توافق در نحوه پرداخت آن است.

“ما نمی خواهید به در یک وضعیت که در آن مردم احساس می کنند نمی توانند خود را در معرض خطر مالی آینده با ادامه خدمت ما” رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan Winkler, D-Golden Valley گفت. “ما نیاز به انجام این کار در حال حاضر و ما را رقم هزینه شده است.

شهرداری های محلی نگرانی شنبه در مورد مشخص نیست منبع مالی و گفت: آنها نگران بخش عمده ای از برچسب قیمت برای پوشش اولین پاسخ بیمار توسط COVID-19 خواهد سقوط به شهرستانها و در عوض مالیات دهندگان. لیگ مینه سوتا شهرستانها در انتشار اخبار گفت: این تغییر می تواند “منجر به بی سابقه استرس در دولت غرامت کارگران ،

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تکرار این نگرانی و گفت: دولت خواهد نیاز به یک راه برای کمک به پوشش هزینه چه از طریق حمایت دولت فدرال کمک های مالی و یا راه دیگر.

“این بسیار یک نگرانی برای من چقدر از این است رفتن به هزینه در پایان روز” Rep. پگی اسکات, R-Andover, گفت:.

اولین پاسخ دهندگان در روز سه شنبه ابراز حمایت خود را از این قانون در اخبار منتشر شده در رسانه های اجتماعی گفت: این امر آنها را به حفاظت اضافی اگر آنها بیمار و صلح از ذهن به عنوان آنها را به کار و در طول بیماری همه گیر.

“روزمره بهداشت و درمان کارگران آتش نشانان و اولین پاسخ دهندگان در حال قرار دادن خوب از جامعه ما جلوتر از خود ما ترس” کتی مایر یک آشپز در کرسبی مرکز پزشکی منطقه ای گفت: “و آن را به می دانم که اگر کسی گرفتن این ویروس است که ما به عنوان Minnesotans باید گفت که آنها خواهد شد مراقبت گرفته شده است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>