مینه سوتا مقامات بهداشتی می گویند: “متفکر” در مورد سفر در میان COVID-19 همه گیر

ST PAUL — مقامات در حال تشویق Minnesotans به “متفکر” در مورد برنامه سفر در میان COVID-19 pandemic, به خصوص اگر آنها در معرض خطر افراد است.

در یک جمعه, مارس 13 کنفرانس خبری وزارت مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر مشاوره آمریکایی ها برای لغو یا به تعویق انداختن همه داخلی برنامه سفر اما او توصیه Minnesotans محتاط باشد.

از جمعه, 14 Minnesotans باید آزمایش مثبت برای COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از قرار گرفتن در معرض coronavirus. دو بیمارستان بستری شده است. هر یک از این موارد تشخیص داده شد مربوط به سفر و یا تعامل با کسی که سفر کرده است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز جمعه اعلام کرد یک زمان صلح دولت از اورژانس و خواسته است که Minnesotans نگه ندارد و یا حضور در رویدادهای مهم 250 نفر یا بیشتر حتی اگر آنها نمی, نمایش علائم COVID-19 (که عمدتا تب و سرفه). حمل و نقل عمومی و امکانات مانند فرودگاه ها را شامل می شوند نیست که در اعلامیه, اما مالکوم گفت: اگر ممکن است او نشان می دهد Minnesotans تعویق برنامه سفر “از فراوانی احتیاط” به خصوص اگر آنها قصد سفر به یک منطقه دچار شیوع.

“یکی از عمده نکته: اگر شما بیمار هستید, لطفا, لطفا در حمل و نقل عمومی” مالکوم گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای کسانی که در معرض خطر دسته بندی — افراد مسن ضعف سيستم ايمنی و بیمار — مالکوم پیشنهاد اجتناب از سفر.

برای Minnesotans که تصمیم به لغو برنامه سفر به خارج از احتیاط, مینه سوتا, کمیسر تجارت استیو کلی هشدار داد در جمعه انتشار اخبار که ممکن است بیمه سفر را پوشش نمی دهد و هزینه های. کلی گفت: بسیاری از بیمه سفر خاص محرومیت برای شیوع و بیماری های همه گیر مانند COVID-19 و در حالی که سیاست ها به طور معمول انجام پوشش هزینه های اگر مسافر بیمار است و یا قرنطینه آنها اغلب نمی پوشش سفر لغو شد از ترس از ابتلا به بیماری است.

اگر لغو نشده است تحت پوشش بیمه سفر کلی پیشنهاد تماس با شرکت هواپیمایی و یا کروز اپراتور به طور مستقیم برای اعتبار.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>