مینه سوتا مقامات بهداشت جزئیات $25M درخواست برای مقابله با کروناویروس

دولت به دنبال $20.9 میلیون در بودجه جدید از قوه مقننه در بالای 4.6 میلیون دلار دیده می شود از بهداشت عمومی صندوق اضطراری با توجه به مارگارت کلی, معاون کمیساریای مینه سوتا وزارت بهداشت.

بسیاری از $25.5 میلیون خواهد شد به کارگردانی به 12 ماه نقل و انتقال از 100 MDH کارکنان “کارکنان که در حال حاضر بودجه اختصاص داده شده برای مقاصد” و در حال حاضر در حال کار بر روی وظایف مربوط به کوروناویروس.

وزارت بهداشت همچنین انتظار می رود به صرف $1.7 میلیون در خانه آزمایشگاه تست هزینه های یک شکل به دست آمده از یک انتظار از 6000 تست در حدود 250 دلار در هر نمونه است. که شامل $200,000 برای پرداخت هزینه های ژنتیکی توالی تست های مورد نیاز برای اتصال موارد تایید شده برای شیوع پیگیری اهداف.

روز چهارشنبه دکتر غنی Danila دولت در بخش بهداشت و درمان فاش کرد که این سازمان دریافت کرده بود 90 در تماس های قبلی 24 ساعت از پزشکان در مورد بیماران به دنبال آزمایش یک شماره او به عنوان “نوعی بی سابقه است.” پس از غربالگری کسانی که درخواست دولت انجام شده نه آزمون دیروز همه بازگشت منفی است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دولت هنوز هیچ تایید موارد با توجه به MDH اطلاعات افسر مایکل Schommer “اما ما انتظار واقع بینانه در برخی از نقطه ما به یک مورد مثبت.”

در سراسر کشور وجود دارد 162 موارد و 11 مرگ و میر ثبت شده در ایالات متحده 10 از این مرگ و میر در ایالت واشنگتن و 1 در کالیفرنیا است. جهانی coronavirus شمارش رسیده 96,700 موارد با 3,300 مرگ و میر در 86 کشور جهان است.

Danila گفت: دولت “آزادسازی آزمایش ما” در نور در حال تغییر و پویایی COVID-19 بیماری های نظارت با استناد به یک مورد که در آن یک مینه سوتا بیمار با علائم اما هیچ مخاطبین در کشورهای متاثر دریافت کرده بود MDH تست به این دلیل که فرد اخیرا در 22 فرودگاه. مقامات بهداشتی می گویند دولت در ادامه به زمینه حدود 90 تماس در روز از پزشکان به دنبال تست.

یکی از بزرگترین هزینه های پیشنهادی MDH درخواست بودجه است $8.5 میلیون به کارگردانی به ادارات بهداشت محلی نیاز به حمایت بیماران در انزوا تنظیمات.

“آنها واقعا مردم با چکمه بر روی زمین” می گوید کلی از شهرستان مقامات بهداشتی. “آنها به ما کمک می کنند با نظارت بیمارانی که در خود شده است.” تحت قانون دولت بیماران را می توان تحت قرنطینه توسط سفارش از وزارت بهداشت و درمان با این شرط که دولت برای اطمینان از آنها مواد غذایی و داروها و سایر ملزومات به آنها تحویل داده.

کلی گفت: دولت حاصل از برآورد آن در انتظار تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز بر اساس هزینه آن را متحمل شده برای سال 2009 H1N1 flu بودجه برای تجهیزات است که تمام شده و نابود شد. در حالی که دولت انتظار دارد که نیاز به 2 میلیون قطعه هزینه بیش از $40 میلیون برای محافظ ماسک ، روپوش و دستکش های مورد نیاز مراقبت کارگران و اجرای قانون آن انتظار دارد که تجهیزات ارائه شده توسط سازمان های فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>