مینه سوتا 19 جدید مرگ و میر یکی در درون اشراف شهرستان شیوع

روچستر, Minn. — دولت ارسال شده یکی دیگر از تک روز رکورد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در چهار شنبه, آوریل 22. نوزده مرگ و میر گزارش شده از همه اما یکی در شهرستان Hennepin.

تنها outstate مرگ و میر ثبت شده در اشراف شهرستان که یکی دیگر از 25 نفر و روز چهارشنبه که به دست آورده تقریبا همه از آن 126 تایید موارد در کمتر از یک هفته.

شیوع بیماری در جنوب غربی ایالت مینه سوتا شهرستان اعتقاد بر این است به تازگی توقیف JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون که در حال حاضر تمرکز گسترده دولت در بخش بهداشت و درمان تماس با ردیابی پاسخ.

گیاهان مواد غذایی باید پیوست تست و افزایش مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات به عنوان یکی از نگرانی های اصلی برای مقامات بهداشتی دولت در کاهش شیوع این بیماری در سطح ایالت. در روز سه شنبه, موارد گزارش شده در Jennie-O ترکیه کارخانه در ویلمار اگر چه Kandiyohi County, ثابت باقی مانده است و در 3 مورد در روز چهارشنبه.

تست افزایش یافت و به 1647 روز سه شنبه اما همچنان بسیار پایین تر از هدف اعلام شده از سرعت گرفتن به 5000 آزمون روزانه است. در طول دولت سنا شهادت در روز سه شنبه مقامات بهداشتی توصیف قطع ارتباط بین دولت بخشنامه برای ramped تا تست و متفاوت اقدامات درمانی خصوصی سیستم های که انجام این آزمون. رژیم صهیونیستی. تیم Walz به نام یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه به آدرس تست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این داستان به روز خواهد شد. به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>