مینه سوتا DNR می افزاید: استان ها به گوزن تغذیه بان

DNR را گسترش خواهد گوزن تغذیه ممنوعیت در مینه سوتا مرکزی شروع دوشنبه به دلیل اضافی اکتشافات مزمن هدر رفتن بیماری در اسیر گوزن در اواخر سال 2019. جدید شهرستانهای موجود در گوزن تغذیه بان ها: Carlton, Chisago, Douglas, Isanti, Kanabec کاج و پاپ. گوزن تغذیه ممنوعیت باقی خواهد ماند در Stearns County با توجه به نزدیکی به Douglas County, مقامات گفت: در یک نسخه.

شروع جولای 1, DNR حذف خواهد شد تغذیه بان کی مون از Kandiyohi, مک لئود, Meeker, Renville و رایت شهرستان به عنوان CWD نمی شد تشخیص در هر یک گوزن وحشی در سومین سال متوالی از گوزن وحشی بیماری تست در مینه سوتا مرکزی.

یک گوزن جلب ممنوعیت باقی خواهد ماند در زیر شهرستانهای شمالی و مرکزی و جنوب شرقی ایالت مینه سوتا: Aitkin, Cass, Crow Wing, Dodge, Fillmore, Freeborn, Goodhue, هوستون, Hubbard, Mille Lacs, موریسون, ماشین چمن زنی, Olmsted, استیل, تاد Wabasha, Wadena و وینونا انتشار گفت.

“گوزن اغلب جمع آوری در اطراف خوراک و attractants و تماس نزدیک را تشویق می کند به گسترش بیماری” گفت: باربارا کلر DNR بزرگ برنامه بازی کرد. “به همین دلیل ما در حال درخواست از همه Minnesotans برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده با پیروی از این تغذیه و جلب ممنوعیت.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

گوزن attractants می تواند طبیعی و یا ساخته شده و شامل موارد شامل گوزن ادرار و خون و غده نفت و مدفوع و یا دیگر بدن مایع.

در شهرستان که در آن گوزن تغذیه ممنوع است مردم نیاز به حذف هر گونه دانه و میوه و آجیل و دیگر مواد غذایی که دام آهو. افرادی که خوراک پرندگان و یا پستانداران کوچک نیاز به مطمئن شوید که آهو نمی تواند دسترسی به مواد غذایی; برای مثال نگه داشتن خوراک حداقل 6 فوت بالاتر از سطح زمین. در مناطق که در آن جلب بان کی مون نیز در جای خود افراد باید حذف هر گونه مواد غذایی مایع بوی نمک و مواد معدنی و طبیعی دیگر و یا محصولات تولید شده است که جذب گوزن.

پیدا کردن اطلاعات در مورد تغذیه و جلب ممنوعیت در mndnr.gov/cwd/feedban.html.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>