Minnesota Department of Human Services پرداخت تا به 29 میلیون برای هزینه های پزشکی از رکورد تکراری

ST. پل — Minnesota Department of Human Services پرداخت تا آنجا که حدود 29 میلیون دلار در هزینه های پزشکی در طول سه سال گذشته به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

این رقم که می تواند به عنوان کم به عنوان $12.6 میلیون دلار موجود در یک گزارش به قانونگذاران ایالتی در اوایل این ماه از وزارت امنیت داخلی و وزارت امور خارجه فناوری اطلاعات مقامات.

این گزارش فراهم می کند به روز رسانی به قبلا شناخته شده — اما هنوز رتبهدهی نشده است حل سردرد در دولت مدیکید برنامه شناخته شده به عنوان کمک های پزشکی که در آن یک فرد ثبت نام در این برنامه داده شده است چند شماره شناسایی شخصی. که می تواند در نتیجه پرداخت به ارائه دهندگان خدمات سلامت یا HMOs اما همچنین می تواند در نتیجه تاخیر در پرداخت و یا تاخیر و یا قطع خدمات.

پس از سال 2017, زمانی که مشکل پدید آمده پس از ارتقاء نرم افزار بین 41,575 و 47,390 ثبت نام باید به حال بیش از یک شماره شناسایی سالانه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این موارد باید بسیار کوچک تاثیر مالی — در اکثر کمتر از یک دهم از 1% پزشکی پرداخت بیش از سه سال مورد مطالعه در این گزارش” DHS در بیانیه ای گفت: عصر روز سه شنبه, فوریه. 25.

استار تریبیون اولین گزارش DHS شماره سهشنبه شب.

بر اساس این گزارش مقامات وزارت امور خارجه باید یک برنامه به آدرس تقریبا تمام مشکلات اواسط 2021.

“ما به عنوان بهبود منابع مالی از برنامه های بهداشتی و ارائه دهندگان خدمات ما بازپرداخت دولت فدرال” DHS بیانیه ای گفت:.

دولت به نظر می رسد در قلاب برای بین 7 میلیون دلار و 16 میلیون دلار در هزینه های برداشت توسط دولت فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>