مینه سوتا coronavirus تست در حال حاضر تقریبا به طور کامل خصوصی

مرگ بود 98 ساله ساکن تسهیلات زندگی کمک در شهرستان رمزی آوردن ایالت مجموع به 30. Redwood و موری شهرستانهای هر دو موارد اضافه شده برای اولین بار در ICU استفاده از شروع به پریدن کرد و نه موارد به 57.

علاقه به مراقبت طولانی مدت و coronavirus مشخصی بیش از آخر هفته به عنوان وزارت بهداشت منتشر شد نام هر یک جمع زندگی تسهیلات در دولت به گزارش یک مورد در یک مقیم و یا کارگر. روز دوشنبه دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم هشدار داد که این فهرست باید به عنوان وسیله ای برای بی اعتمادی به امکانات نام برد.

“من از شنیدن بسیاری از نگرانی از امکانات مراقبت طولانی مدت در مورد چگونه مردم تفسیر لیست گفت:” مالکوم در طول یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و دیگر مقامات وزارت امور خارجه ، “داشتن یک مرکز در لیست به سادگی بدان معنی است که آنها یک مورد به این معنا نیست که امکانات دچار کمبود در برخی از راه و یا انجام هر چیزی اشتباه است. این امکانات در حال کار بسیار سخت برای محافظت از ساکنان و کارکنان. ما باید انتظار داشته باشید که بسیاری از امکانات را باید موارد فقط به عنوان بسیاری از محل های کار باید موارد است.”

روز دوشنبه پس از یک آخر هفته که در آن مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به طور رسمی توصیه می شود که آمریکایی ها پوشیدن پارچه پوشش صورت در مناطقی که آن را می شود سخت اجتماعی را حفظ فاصله مالکوم نیز تصریح کرد دولت در حال انجام در ماسک است که پوشیدن صورت و پوشش) نباید یک N95 ماسک است که می تواند به بهداشت و درمان کارگر نه باید از انجام این کار به یک از امنیت کاذب که پوشنده نیازی به عمل اجتماعی فاصله.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“افرادی که بیمار نیاز به ماندن در منزل و منزوی نمی کند احساس دوست داشتن آن امن به بیرون بروید چرا که آنها با پوشیدن یک ماسک” مالکوم گفت. “ماسک خود را محافظت می کند و من ماسک محافظت از شما اما این ماسک است که محافظت از پوست را کاهش می دهد. این حفاظت ثانویه با اولیه باقی مانده شستن مکرر دست ها پوشش سرفه و اجتماعی فاصله. هر آنچه که شما انجام این مهم شما همین حالا شروع به پوشیدن N95 ماسک به عنوان این است که به شدت مورد نیاز بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان.”

وزارت بهداشت و درمان انجام شده فقط 30 آزمون روز شنبه در حالی که کلینیک مایو و پراکنده در آزمایشگاه های خصوصی و انجام بیش از 1200 تفاوت تأکید بر کاهش توانایی دولت در بخش بهداشت و درمان برای شرکت در تست. تماس در روز چهارشنبه دکتر بابی Pritt وزارت آزمایشگاه mediciane و آسیب شناسی در کلینیک مایو گفت که این کلینیک کمک “از 1000 به 1500 تست های روزانه در داخل دولت” تعدادی برابر با خصوصی آزمون دوره های ذکر شده در هر روز در مینه سوتا وزارت بهداشت صفحه وب و اضافه کرد که این کلینیک کمک کرده 13,500 آزمون در درون دولت تا کنون.

آنچه که کمتر شناخته شده است که, در سراسر کشور, کلینیک مایو را آزمایش کرده است یکی دیگر از 62,000 نمونه علاوه بر ارائه نتایج برای بیماران خود را کوچکتر فلوریدا و آریزونا دانشگاه و همچنین به عنوان سخت-آمار مناطق مانند نیویورک و نیواورلئان.

اما در حالی که درمانگاه دسترسی به بیشتر تست مواد انجام مقامات بهداشتی دولت “متاسفانه ما در برخورد با بسیاری از همان زنجیره تامین مشکلات” Pritt گفت. به عنوان نتیجه مایو نه گسترش آن استخر مناسب افراد مورد آزمایش فراتر از آن تست شده توسط دولت علامتی بیماران در معرض خطر بالا از COVID-19 کارکنان مراقبت های بهداشتی با علائم و بستری بیماران با علائم COVID-19.

از آنجا که این آزمون محدود جمعیت ایالت, مورد, تعداد, به طور گسترده ای به عنوان نمایندگان راستین واقعی گسترش این بیماری در کشور است که در حال حاضر آماده را به نقض 1,000 در 986 موارد است.

همچنین در روز دوشنبه وزارت امور خارجه اعلام کرد که ایجاد یک گروه حقوق بشر تدریس خصوصی در (833) 454-0148 برای افرادی که تجربه تبعیض به علت شیوع.

“این مایه تاسف است این است که اتفاق می افتد” Walz گفت: “اما آن را هنوز هم ادامه می دهد اتفاق می افتد. ما هنوز در حال شدن راه بیش از حد بسیاری از تماس های تلفنی در مورد بیگانه ستیزی و نژادپرستی به دلیل COVID-19 به خصوص با هدف آسیایی-آمریکایی جامعه است. من می دانم که اکثریت قریب به اتفاق در خارج وجود دارد در حال حمایت از همسایگان خود و انجام آنچه باید انجام شود اما این زمان برای ما به ایستادن و کمک به همسایگان ما است.”

دولت به نظر می رسد که امید زیادی برای گسترش به اصطلاح sero-تست از جمعیت با توجه به اعلام هفته گذشته که در کلینیک مایو منتشر کرده است یک آزمون برای تعیین اگر یک فرد دارای آنتی بادی به این بیماری است.

“بله ما در حال ساخت برنامه ای که” مالکوم گفت. “فرماندار صحبت کرده در مورد کارگروه ها او وظیفه برای بهره گیری از این هم منجر شود که اجتماعی فاصله خریداری شده ما. یکی از کسانی که workstreams ها است که در حال توسعه استراتژی تست از آینده نه تنها تست های تشخیصی بلکه سرولوژی تستهای.”

“من مطمئن هستم که در یک ماه از در حال حاضر ما قادر خواهد بود به انجام این کار بسیار گسترده تر تست سرولوژيک” گفت: Pritt. “به این امید که قادر به انجام یک serosurvey و احتمالا استفاده از نتایج به کمک توگا مردم به عنوان خود را به خطر آلوده شدن یا نه…مردمی که ممکن است قادر به بازگشت به کار…من فکر می کنم هدف ما واقعا به حمایت دولت و قادر به تست دیگر بیماران در مینه سوتا است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>