مینه سوتا اندیشد انتشار بدون خشونت مجرم به عنوان coronavirus گسترش

ST. پل — رژیم صهیونیستی. تیم Walz در دوشنبه 16 مارس گفت که او در بحث با امنیت عمومی و مقامات قضایی اجازه می دهد تا برخی از خشونت پرهیزی در زندان زندانیان را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Walz و Minnesota Department of Public Safety کمیسر جان هارینگتون روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: آنها می خواهم صحبت با Hennepin County وکیل Mike Freeman, مقامات در وزارت امور اصلاحات و همچنین به عنوان اعضای قوه قضائیه و شهرستان برای تعیین اینکه آیا اجازه می دهد کسانی که با جزئی جرائم غیر خشونت آمیز می تواند منتشر شود. دولت مدافع عمومی را بیش از آخر هفته ساخته شده مشابه فشار گفت: زندان می تواند تبدیل به خطرناک به ویژه برای زندانیان و یا کسانی که با نگرانی های بهداشتی به این بیماری گسترش می یابد.

“کسانی که مکالمات ما با داشتن” Walz گفت. “هیچ چیز از دولت تصمیم گرفته شده است و در عین حال غیر از هر چیزی است که می تواند سرعت گسترش این بیماری و خم این منحنی که قرار نیست امنیت عمومی در خطر ما در حال بررسی است.”

اول-ترم فرماندار در روز دوشنبه گفت که دولت در حال شکل گرفتن است تا انواع طرح های است که می تواند tamp پایین گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در مینه سوتا است. مقامات بهداشتی دولت گزارش شده و در مجموع 54 مورد در دولت در روز دوشنبه و Walz صدور یک فرمان اجرایی به طور موقت بسته شدن ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها و همچنین به عنوان یک تنوع از جامعه های دیگر و جمع آوری فضاهای.

Walz نظر می آید پس از فریمن گفت: عمومی مدافعان در شهرستان Hennepin شد و تهیه یک لیست از افرادی که می تواند واجد شرایط برای وثیقه جلسات و انتشار اگر دادگاه موافقت کرد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مینه سوتا دادگاه در حال تنظیم برای محدود کردن جلسات که تلقی اولویت پایین تر در هفته های آینده با توجه به همه گیر. و که می تواند شامل وثیقه جلسات برای کسانی که با جزئی در اختیار داشتن مواد مخدر و یا سرقت خرده اتهامات اما نمی توان قبل از وثیقه.

“هدف ما این است که به ارائه برای ایمنی عمومی برای عدالت و برای از بین بردن برخی از فشار در زندان ظرفیت” فریمن گفت: در انتشار اخبار اشاره کرد او می خواهم به صحبت رئیس مدافع Bill Ward, همراه با 4th قضایی منطقه سر مدافع Chela گوزمان و نوجوان مدافع لیزا McNaughton. “افرادی هستند که به نظر می رسد باید متعهد کمتر جرائم جدی و به احتمال زیاد به یک تهدید برای امنیت عمومی.”

Harrington گفت: دولت به همراه شهرستانهای کلانترها و مقامات در وزارت اصلاحات را دارا بودند مشابه مکالمات.

“همه از آن صحبت شده اند از نظر کلی تنور از آنچه که ما نیاز به انجام این کار در شرایط عمومی امنیت؟” Harrington گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>