Minn. خواهان آوردن تفنگ صورتحساب به معنای ساخت ‘اجماع’ دوباره برخورد با کنترل اسلحه طرفداران

صورتحساب خواهد نیاز به اجرای اضافی موجود اسلحه گرم قوانین اضافه کردن مجرم به لیست کسانی که فاقد شرایط لازم برای حمل اسلحه گرم و افزایش کمک های مالی به واحدهای که بررسی خشونت جرم مواد مخدر در بیشتر مینه سوتا است.

یک شنوایی در بسیاری از طرح های جمعه می آید حدود دو ماه پس از قانونگذاران سفر به هیبینگ به بحث در مورد چند پیشنهاد اعم از نیاز به چک های پس زمینه برای اسلحه خرید و نقل و انتقالات به اجازه می دهد واجد شرایط صاحبان اسلحه گرم به حمل بدون مجوز.

“مهم موضوع این است که ما می خواهیم برای حفاظت از Minnesotans و ما می خواهیم به محکوم کردن جنایتکاران” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت.

سنا قضائیه و امنیت عمومی کمیته روز سه شنبه در زمان چند تن از صورتحساب پس از تلاش برای اصلاح آنها شامل پرچم قرمز و چک های پس زمینه طرح شکست خورده است. و در حالی که برخی از جمهوریخواهان اقدامات برداشت از حمایت هر دو حزب دموکرات و کنترل اسلحه گروه گفت: این طرح نمی تواند به اندازه کافی و یا در برخی موارد بودند با هدف ایجاد شکاف بین شهری و روستایی Minnesotans.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ایران اسکناس را افزایش می دهد مجازات کیفری برای اعضای باند به داشتن اسلحه گرم در عمومی و یا برای کسی که آگاهانه نقل و انتقال اسلحه گرم به یک شناخته شده کیفری, را دولت مجوز حمل پنهان زبان را مطابق با قانون فدرال گسترش دولت درایو توسط تیراندازی قانون شامل مودبانه متعهد مجرم جنسی در گروهی از کسانی که فاقد شرایط لازم برای داشتن سلاح گرم و مجموعه 10 روز نیاز برای دادگاه برای اطمینان از سلاح گرم حذف شده اند تحت دستورات حفاظتی.

طرح های دیگر خواهد صندوق تخصصی و اجرای قانون واحد است که هدف خشونت باند و جرایم مواد مخدر در بیشتر مینه سوتا نیاز به شورای شهر به ارائه گزارش سالانه در مورد حمل و نقل ایمنی و افزایش دوربین های دیجیتال نیاز به مینیاپولیس و سنت پل به استفاده از 10 درصد از دولت های محلی خود کمک وجوه اضافه کردن افسران پلیس و منع رهبران محلی از خلع سلاح مأموران اجرای قانون.

“ما یک واقعیت است که ما باید برای مقابله با ما تقسیم دولت” سناتور. وارن Limmer R-افرا گراو گفت. “امروز صورتحساب به معنای ایجاد اجماع.”

دموکرات ها که برای سال بوده است هل دادن برای مجلس سنا را به یک جفت تفنگ اقدامات کنترل در عین حال گفت: این طرح بودند “milquetoast” و در خدمت شهری-مقابل-روستایی کمپین روایت بیش از تلاش برای مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز.

“آنها در حال آمدن است تا با این milquetoast صورتحساب این پنجره پانسمان” سناتور. ران Latz D-سنت لوئیس پارک ، “آنها بیرون رفتن و ادعا می کنند که آنها به طور جدی در تلاش برای کاهش خشونت مسلحانه اما در واقع همه آن است که پنجره پانسمان. و milquetoast است که قصد ندارم به کار انجام می شود.”

Latz و دیگر DFL قانونگذاران در پانل نگرانی در مورد نیاز است که مینیاپولیس و سنت Paul صرف یک مقدار مشخصی از دولت بودجه اختصاص داده شده در پلیس و با اشاره به برنامه های دیگر برای جلوگیری از خشونت در شهرهای دوقلو با تلاش برای گسترش جامعه حمایت از افراد جوان است.

و اسلحه به گروه کنترل شد و سریع به رها کردن تبلیغات انفجار رهبران مجلس سنا برای گرفتن یک پیشنهاد است که گوشت گاو تا چک پس زمینه در نقطه انتقال از یک اسلحه گرم و اجازه اجرای قانون برای حذف یک فرد سلاح گرم اگر آنها را در بر داشت به یک خطر برای خود و یا دیگران است.

“ما در حال گفتن قانونگذاران ما به انجام کار خود را و رای تفنگ ایمنی و اگر آنها نمی, ما رای آنها را از دفتر” جسیکا Deweerth داوطلب با Moms Demand Action را فصل مینه سوتا گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>