Minn. قانونگذاران حرکت رو به جلو لایحه به انتشار برخی از جرمهای مجرم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مینه سوتا خانه امنیت عمومی و عدالت کیفری کمیته پنج شنبه, آوریل 30 گذشت یک 10-7 رای یک لایحه که انتشار برخی از جرمهای زندانیان از زندان در اوایل حد زندان اشغال به یک زندانی در سلول ارائه تلفن رایگان و تماس های ویدئویی به زندانیان قادر به در شخص بازدیدکننده داشته است و بیشتر به عنوان coronavirus گسترش در سراسر مینه سوتا است. طرفداران این لایحه می گویند کاهش جمعیت اهل بیت و غلظت درون امکانات کمک به زندانیان و کارکنان فاصله اجتماعی و جلوگیری از ابتلا و گسترش ویروس.

رمان coronavirus در حال حاضر ساخته شده راه خود را به برخی از زندانها. با توجه به وزارت امور خارجه از اصلاحات به عنوان چهار شنبه, 79 زندانی Minnesotans و 39 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای این ویروس با بیشترین شیوع در Willow River (45 زندانیان) و Moose Lake (33).

پنج شنبه رای می آید بر روی پاشنه از یک نامه فرستاده 35 سازمان به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اصرار او را به اقدامات اجرایی برای حفاظت از دولت زندان جمعیت از شیوع کروناویروس مانند کشورهای دیگر در سراسر این کشور دیده می شود. این سازمان-که شامل اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت مینه سوتا, NAACP-مینیاپولیس شانس دوم ائتلاف و 32 نفر دیگر — گذراند پیش نویس یک فرمان اجرایی برای Walz به ثبت نام.

در یک پنج شنبه در کنفرانس خبری Walz گفت دولت او وزن است که زندانیان می تواند اوایل منتشر شده اما گفت که او نگران است در مورد انتشار آنها را اگر آنها پایدار مسکن برای رفتن به زندان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این لایحه در حال حاضر حرکت می کند برای در نظر گرفتن توسط خانه راه و وسیله کمیته قبل از آن می تواند رسیدن به طبقه برای رای دادن.

دانا فرگوسن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان