مایک Smyth: سیاست حزب دموکراتیک ملی no-fault ICBC بیمه gambit


B. C. برتر جان هرگن نمی تواند با این واقعیت مشکل سیاسی خود حریف اندرو Wilkiinson آمده است برابر آخرین حرکت: no-fault بیمه در ICBC. Jason Payne / فایل های PNG

نظر: B. C. برتر نورد سیاسی تاس با no-fault بیمه خودرو. لیبرال ها بیرون آمد و در برابر این ایده. که نمی خواهد زحمت هرگن کمی

این حرکت به هیچ تقصیر بیمه خودرو است که یکی از برجسته ترین برتر توسط جان هرگن دولت به تاریخ و تا کنون این کار را تنها راه او می خواهد.

هرگن گفت: خیره کننده تعمیرات اساسی ICBC همه چیز در مورد ساخت مطمئن شوید که افراد مجروح در تصادفات دریافت مراقبت های پزشکی نیاز آنها در حالی که رانندگان کاهش خودکار حق بیمه.

اما نمی بچه خودتان: بسیاری از سیاست در بازی در اینجا. و شما فقط باید در این استان در انتخابات جدول زمانی به آن را ببینید.

جدید no-fault سیستم حذف حق car-crash قربانیان به استخدام یک وکیل و شکایت ICBC برای خود درد و رنج به جز در موارد مربوط به رفتار مجرمانه مانند رانندگی در حال مستی.

این اخبار ویرانگر برای شخصی آسیب وکلا که می گویند ماشین-تصادف قربانیان را در حال حاضر دریافت پول کمتر از آنها می تواند برنده شدن در دادگاه است.

“آنها هیچ چیز برای خود درد و رنج” گفت: جان برنج جمهور از محاکمه وکلای Association of B. C.

“ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که زندگی برای همیشه تغییر کرده با صدمات فاجعه بار. آسیب های مغزی. ستون فقرات و طناب صدمات. ارتوپدی شکستگی و قطع دست و پا و سوختگی.

“این افراد قرار است به اعتماد ICBC در حال حاضر به مراقبت از آنها را برای بقیه زندگی خود را? هیچ کس نباید مجبور به انجام این کار است.”

این یک استدلال قوی برای وکلا را و شما می توانید شرط می بندم که آنها را با زور و اجبار آنها به عنوان مبارزه با تغییرات.

اما در حالی که دولت اذعان می کند ICBC نیست دقیقا محبوب ترین موسسه در B. C. آنها شرط بندی که griping وکلا را دریافت خواهد کرد حتی کمتر همدردی از مردم است.

و به نظر می رسد مانند وکلا را به مبارزه در این نبرد به تنهایی به عنوان عمده سازمان به نمایندگی از مردم مجروح در تصادف با خودرو ها تا کنون حمایت دولت است.

به عنوان بخشی از نمایشی تعمیرات اساسی دولت اعلام کرد یک برنامه جدید از مزایای مراقبت خواهد شد که پرداخت به قربانیان حادثه.

این شامل حداکثر $7.5 میلیون برای پزشکی و خدمات توانبخشی و بسیاری از دسته بندی های جدید در مراقبت مانند سفر و اقامت مزایای مراقب جبران خسارت توده مبالغ برای دانش آموزانی که در مدرسه را از دست ندهید, غم, مشاوره و اطلاعات بیشتر.

پزشکی و ناتوانی گروه مانند آنچه آنها را ببینید.

“ما هیجان زده هستیم” گفت: جاستینا Loh, مدیر اجرایی, از کار افتادگی داد از B. C. “آنها از جمله دسته بندی های بیشتر و اطمینان مردم به طور کامل پشتیبانی می کند.”


شخصی آسیب وکلا استدلال می کنند شما خواهید بود در رحمت ICBC اگر شدت صدمه دیده در تصادف تحت هیچ تقصیر بیمه. مخالفت خود را ندارد بسیاری از دیگران خود را از طرف هر چند دیگر از رهبر حزب لیبرال اندرو Wilkinson.

PNG

استان بالا, دکتر, همچنین حمایت دولت است.

“این تغییرات به معنی پوشش بهتر برای بیماران مجروح در تصادفات,” دکتر گفت: کاتلین راس رئیس جمهور از پزشکان B. C. “آن را فراهم می کند مراقبت های پزشکی و پیشرفته تر برای حمایت از بیماران ما در دوران بهبودی.”

تامین پشتوانه پزشکی و ناتوانی گروه بسیار مهم است به دولت را تلاش برای ترویج این خودکار-بیمه, تغییرات, بزرگترین ICBC در تاریخ.

آن را در تضاد کامل با گذشته زمان و هر دولتی سعی در معرفی no-fault بیمه در بریتیش کلمبیا.

که در 1990s در زیر یکی دیگر از NDP دولت است. در آن زمان شخصی آسیب وکلا همکاری با معلولیت و پزشکان و دولت را مجبور به عقب نشینی.

این وکلا هستند خود به خود. من فکر می کنم آنها در یک نبرد سخت به خصوص اگر دولت می تواند در ارائه آن وعده داده شده برش به رانندگان حق بیمه.

و این که در آن سیاست می آید در اینجا برای دموکرات ها که نگران بودند که افزایش ICBC نرخ درایو می تواند رای به B. C. لیبرال.

اما در حال حاضر NDP منجمد اساسی خودکار نرخ بیمه برای این سال در حالی که امیدوار کننده چشمگیر کاهش نرخ در سال آینده.

جدید no-fault سیستم بیمه — رسما به نام “پیشرفته مراقبت” توسط دولت برنامه ریزی شده است که اثر را در ماه مه 2021.

دولت می گوید این سیستم جدید را صرفه جویی زیادی در هزینه های قانونی است که رانندگان شروع به دیدن حق بیمه کاهش بلافاصله.

“هنگامی که شما خود را تمدید و افزایش پوشش مراقبت های سیاست پس از آوریل 1 2021 شما خواهد شد پر سود پس انداز — به طور متوسط از 400 دلار یا حدود 20 درصد نسبت به سال قبل” ICBC اعلام کرد در وب سایت خود را.

اگر شما تمدید بیمه خود را قبل از سیستم جدید در ضربات? هیچ مشکل دولت می گوید چون شما می توانید تخفیف چک در پست الکترونیکی.

“مشتریان دریافت نرم افزار تاریخ بازپرداخت بخشی از موجود خود را بیمه سیاست فراتر از مارس 1, 2021,” ICBC اعلام کرد.

تصور کنید که! رانندگان اخذ خواهد شد 20 درصد کاهش نرخ و تخفیف چک در پست الکترونیکی به عنوان 2021 گستراند همه با یک انتخابات بلندی در پاییز این سال است.

سیاسی زمان اصلاحات نگاه کامل به NDP استراتژیست بودند که بخش خصوصی هیجان زده هنگامی که رهبر حزب لیبرال اندرو Wilkinson بیرون آمد و در برابر هیچ تقصیر سیستم.

“هیچ تقصیر بیمه بهترین خدمت ICBC, مدیریت, نمی, B. C. درایور” ویلکینسون در توییتر اعلام کرد.

“من ایستاده ام با B. C. رانندگان و قربانیان حوادث پس از حزب دموکراتیک ملی را اعلام کرد که آنها خواهید بود لغو حق جبران درد و رنج اگر شما در یک تصادف مجروح.”

این دقیقا همان موقعیت جدید حزب دموکرات امیدوار ویلکینسون می کنند. آنها می خواستند او را به رفتن در برابر هیچ تقصیر به طوری که آنها می تواند رنگ او را به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از شخصی آسیب وکلا.

به عنوان یکی NDP خودی به من گفت: “او در زمان طعمه!”

در حال حاضر سازمان دیده بان برای NDP به گام در شتاب دهنده.

خود را پیشرفته مراقبت از سیستم بیمه بدون شک از ویژگی های برجسته در این روز با تاج و تخت گفتار. سپس دولت قانون معرفی به ایجاد سیستم جدید, و آنها بسیار خوشحال خواهد شد اگر ویلکینسون و لیبرالها رای در برابر آن است.

در حال حاضر همه آنها باید انجام دهید این است که ارائه آن بزرگ ICBC کاهش نرخ در سال آینده. اگر آنها می توانید انجام دهید که ویلکینسون و لیبرال ها ممکن است احساس مانند آنها snookered می شود هرگن.

msmyth@postmedia.com

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان