مایک Smyth: پشتیبانی از خط لوله بالا می رود در محاصره جنگ هرگن تصویب نرخهای


حامیان بومی مرطوب’suwet’en ملت ارثی ستاد بلوک پت خلیج بزرگراه در ویکتوریا به عنوان بخشی از تظاهرات علیه ساحلی GasLink خط لوله در روز چهارشنبه. کوین نور / ایسنا

نظر: به عنوان تایر آتش سوزی و محاصره همچنان ادامه هرگن و ترودو سعی کنید برای پیدا کردن راه خود را از خط لوله بحران است.

در یک هتل در شهر Smithers, B. C., “مهم ترین جلسات در کانادا” شده اند مصرف بیش از سه روز.

این که چگونه سابق حزب دموکراتیک ملی MP ناتان کالن توصیف چهره به چهره مذاکرات بین ارثی روسای مرطوب’suwet’en اول ملت و نمایندگان دولت بریتیش کلمبیا و کانادا است.

پنج ارثی روسای مخالفت $6.6 میلیارد ساحلی GasLink خط لوله ساخته شده از طریق سنتی خود را از خاک و در نتیجه محلی جاده محاصره که باعث همدردی محاصره از خطوط راه آهن و بنادر و بزرگراه ها و پل ها و ساختمان های دولتی و پایانه های کشتی سراسر کشور است.

این مذاکرات با هدف پایین آوردن محاصره که فلج کانادا در سیستم راه آهن و آسیب دیده و اقتصاد است.

اما کالن منصوب رابط توسط B. C. دولت در اختلاف — گفت: مذاکرات باید با گسترش به مناطق وسیع تری از بومی حقوق و مالکیت سنتی خود را زمین.

“برخی از مردم فکر می کنم این است که فقط در مورد یک خط لوله, اما آن را تبدیل به بسیار بیشتر از آن” کالن به من گفت شنبه در طول یک استراحت در مذاکرات است. “این مهم ترین جلسات در کانادا در حال حاضر.”

وجود دارد حدود 20 نفر در اتاق جلسه کالن گفت: از جمله ارثی سران قبیله matriarchs بومی روابط وزرا از کانادا و B. C. همه فن حریف کارکنان و (البته) با وکلا.

آنها هنوز هم در جلسه در مطبوعات زمان بعد از ظهر شنبه. و در حالی که همه طرف گفت: آنها پیشرفت کالن گفت: هیچ کس تحت هیچ توهمی.

“این مسائل واقعا پیچیده است,” او گفت:. “این خواهد بود یک غلط انتظار است که یک چالش این مجموعه می تواند در حل و 2½ روز از جلسات. اما هنوز هم نشانه خوبی است که ما همه اینجا هستیم و همه ما در حال صحبت کردن است.”

بقیه کشور است و انتظار با هزاران نفر از شغل میلیاردها دلار در سرمایه گذاری و مشاغل سیاسی همه حلق آویز در تعادل است.

در حالت دوم نمره نخست وزیر جاستین ترودو و برتر جان هرگن هستند و هر دو در نظر گرفتن آسیب.

عظیم 70 درصد از کانادایی ها فکر می کنم ترودو انجام داده است یک کار بد دست زدن به بحران با توجه به آنگوس رید موسسه نظرسنجی. هرگن است همچنین گرفتن سوخته با 65 درصد از اهالی بریتیش کلمبیا گفت: او را ضعیف انجام شده در فایل بدترین امتیاز از هر استانی برتر.

آنها در حال گرفتن walloped از هر دو طرف. خط لوله مخالفان دیوانه در حمایت خود از این پروژه در حالی که خط لوله هواداران فکر می کنم آنها بوده ام ضعیف در ایستاده تا به قانون شکنی معترضان.

Smithers مذاکرات اقدام تنها پس از ساحلی GasLink به طور موقت متوقف ساخت خط لوله و RCMP متوقف گشت های پلیس در مناطق مورد مناقشه.

اما وجود دارد هیچ متقابل حسن نیت حرکت به پایین همه محاصره در حالی که مذاکرات رفت و در ساخت ترودو و هرگن ظاهر ناتوان در بن بست.

آیا این همه معنی ضد خط لوله blockaders در حال برنده شدن در مبارزه با ؟ به سختی. این آنگوس رید بررسی نشان داد خط لوله حمایت شات تا 10 درصد بیش از دو هفته گذشته.

به عنوان blockaders مجموعه خود را, علت, عمومی نیز تبدیل به آگاهی بیشتری از گسترده بومی برای حمایت از این پروژه است.

تمام 20 منتخب اول سازمان ملل در امتداد مسیر خط لوله امضا سود های توافق با ساحلی GasLink از طریق خود انتخاب گروه شوراها. پشتیبانی از خط لوله میان مرطوب’suwet’en مردم خود را در صدر 80 درصد با توجه به یک نظرسنجی به سفارش توسط خط لوله حامیان.

و یک موج جدید از جوانان تحصیل کرده بومی رهبران پدید آمده به طور علنی حمایت از بخش خصوصی و کسب و کار مشارکت و طبیعی-منابع توسعه به عنوان یک مسیر خارج از سازمان ملل فقر است.

نیز وجود دارد در حال رشد آگاهی و بی اعتمادی نسبت به دخالت خارجی در مبارزه است.

هفته گذشته B. C. حزب لیبرال به نام برای ممنوعیت خارجی کمک های مالی از گروه های زیست محیطی مبارزه با نفت و گاز توسعه است.

در بالای لیبرال لیست آمار: گروه مانند بورلی هیلز-بر اساس Leonardo DiCaprio Foundation که منابع مالی گروه در بریتیش کلمبیا به “تسریع مردمی مخالف در برابر زیان پروژه خط لوله” با توجه به فیلم های xxx عنقا pornstar وب سایت.

به عنوان مبارزه می رود B. C. فدرال و دولت باید حمایت نمی به دور از حمایت خود را از این خط لوله که عرضه گاز به پیشنهاد LNG کانادا صادرات ترمینال در Kitimat.

$40 میلیارد megaproject بزرگترین در تاریخ کانادا و حامیان آن می گویند مهم است که آن را ادامه دهید.

اگر دولت به غار به خواسته های ضد خط لوله معترضان و یا کسب و کار خارجی کنسرسیوم در پشت این پروژه بودند به ترک آن تاثیر خواهد آورد به گفته تحلیلگران کسب و کار.

“خواهد بود که بسیار بد” گفت: پرین بیتی مدیر عامل شرکت بازرگانی. “با نام تجاری خسارت برای کشور بسیار زیاد خواهد بود.”

هرگن دو برابر شده است در پشتیبانی از این خط لوله در هفته گذشته به عنوان ترودو. و هر دو سطوح دولت گفت: لغو پروژه خط لوله بود و نه در چانه زنی جدول در Smithers.

اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد هنوز مبارز.

“ما هرگز امضا سند و گفت ما داده تا هر چیزی” ارثی رئیس Namoks گفت: اخبار جهانی در روز شنبه. “وجود دارد هیچ معاهده وجود دارد. ما هرگز از شکست در جنگ است.”

پرسید که آیا دستیابی به موفقیت با دولت ممکن بود او گفت: “این بستگی دارد به آنچه که آنها قرار داده و بر روی کاغذ.”

اگر مذاکرات را سنگر پایین وجود خواهد داشت آه امداد در سراسر کشور است. اگر آنها نمی, فاز دیگری از ریسک و عدم قطعیت آغاز خواهد شد.

[email protected]

twitter.com/MikeSmythNews

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>