مایک Smyth: شرم و سرزنش است باید ثابت ICBC به جای


دادستان کل دیوید است ساخته شده است یک سری از تغییرات به ICBC سیاست در قانون جدید معرفی پنج شنبه. فرانسیس گرجستان / فایل های PNG

نظر: دادستان کل باعث می شود خود را در حرکت های بعدی برای کنترل مالی آشغال آتش سوزی در ICBC.

برای سال قبل از میلاد دولت لیبرال استفاده ICBC مانند شخصی خود را ATM machine, انحراف مسیر بیش از حد “پایتخت” در خارج از خودرو-شرکت بیمه مانند یک نیمه شب گاز دزد.

آنها حتی تغییر قانون به انجام آن اصلاح قانون بیمه, شرکت, عمل به اجازه دولت جیب بری از B. C. رانندگان است. لیبرال ها مکیده بیش از یک میلیارد دلار از ICBC در طول سال پول است که باید بازگشت به رانندگان برای کاهش حق بیمه خود را.

به جای پول جریان را به حریص چنگال دولت در همان زمان لیبرالها در اطراف رفت و لاف زدن که آنها تا به حال مطرح مالیات است. آیا بچه های خود را! تمام کسانی که ICBC افزایش نرخ بودند مالیات در لباس مبدل به عنوان دولت استفاده می شود تاج پارسیان. مانند یک راننده-حمایت مالی بانک پیگگی.

جدید NDP دولت دوست دارد به یاد رای دهندگان در مورد کسانی که غیر مستقیم لیبرال خفا مالیات از گذشته است. این یک راه عالی برای منحرف کردن سرزنش از ICBC مالی آشغال آتش هنوز سوختن درایور های کیف پول به یک ترد.

دادستان کل دیوید است که در آن دوباره شنبه, امیدوار کننده برای یک بار دیگر آن را غیر قانونی برای انتقال پول از ICBC و به خزانه دولت.

“ما نیاز به انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از آینده دولت از انحراف مازاد به دور از ICBC,” است گفت:.

این یک دیر حرکت می کند اما در اینجا چند چیز در ذهن نگه دارید:

حتی اگر لیبرال ها نمی تخلیه که $1.2 میلیارد دلار از بانک ICBC حساب خودکار-بیمه پارسیان. می توانست هنوز هم یک سبد اقتصادی مورد از دست دادن میلیاردها دلار بیشتر است. و حتی اگر است موفق به متوقف مالی خونریزی ICBC سود را هنوز هم نشان می دهد تا در دولت کتاب به عنوان یک دارایی کمک به جبران سیاسی آسیب رساندن کسری.

اما دولت نباید در این بی پروایی نشان دادن حملات مالی از ICBC. دولت های گذشته در زمان پول از B. C. آبی. که باید غیر قانونی اعلام کرد بیش از حد. و در حالی که است که در آن او باید کار بیشتری برای کنترل هزینه ها در ICBC و ارائه رانندگان بیشتر و انتخاب محصول به عنوان یک راه برای نگه داشتن درب ظرف را در حق.

B. C. رانندگان هنوز هم نمی تواند خود را تجدید بیمه خودرو آنلاین. به جای رانندگان مجبور به بازدید از یک کارگزار است که جیب هزینه برای یک معامله ساده است که می توان با کلیک یک ماوس کامپیوتر است. است می گوید دولت در حال مطالعه راه برای ساختن آنلاین تمدید یک واقعیت است. اما این علم موشک نیست. با آن.

چگونه در مورد به ازای هر کیلومتر بیمه است که فقط آن را مانند تلفن های موبایل: از شما کمتر رانندگی کمتر به شما پرداخت. و استفاده از مبتنی بر بیمه که با استفاده از تکنولوژی ساده برای اندازه گیری سرعت و عادات رانندگی برای ایجاد پس انداز برای رانندگان امن. و هیچ دلیلی وجود دارد ICBC نمی تواند خانواده ارائه تخفیف در دورانی که رانندگان جوان در حال گرفتن walloped سخت است.

همه این چیزها عادی در سایر حوزه های قضایی. پس از است می شود از طریق بشود و سرزنش لیبرال — دوباره — او باید با آنها.

[email protected]

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>