مایک Smyth: پروب پول شویی است که حزب دموکراتیک ملی کشنده سلاح سیاسی


عدالت Austin کالن باعث می شود تا او را باز اظهارات در کالن تحقیق پول شویی در B. C در ونکوور در فوریه. 24. نیک PROCAYLO / PNG

نظر: است slimes Libs به عنوان پول شویی پرس و جو آغاز می شود. ممکن است آن را “مستقل” اما نمی بچه خودتان: این بیس بال سیاست است.

Coverup? چه coverup?

این موضوع از B. C. لیبرال ها در روز دوشنبه به این استان را مدتها در انتظار تحقیقات جنایی پول شویی لگد کردن در ونکوور. این تحقیق به رهبری عدالت Austin کالن است که قرار بود مستقل از دولت است. و این چیز خوبی است چرا که این موضوع تبدیل به یک جادوگر دم از حزبی سیاسی سم است.

تقاضا برای پرس و جو آغاز شد و به زودی پس از سال 2018 انتشار بمب, گزارش پول های کثیف توسط پیتر آلمانی سابق معاون کمیسر RCMP. این گزارش شرح داده شده شایع پول شویی در B. C. قمار کامل با تکان دهنده نظارت ویدئوها از سایه شخصیت های تخلیه کیسه های پول نقد همراه در “گانگستر رول” به صندوقدار قفس.

دادستان کل دیوید است ریخته کل متعفن ظروف سرباز یا مسافر در B. C. لیبرال ” دور شد و او در آن دوباره جمعه.

“این است که یک پرس و جو عمومی به فعالیت های جنایی” است گفت: نشان می دهد که لیبرال ها می خواهند به سرکوب شواهدی وجود دارد که ممکن است نشان می دهد لیبرال قبلی نقش دولت در تبدیل B. C. قمار به یک گانگستر بهشت. تحت قانون دولت سوابق قبلی دولت نگهداری می شوند به شدت راز. اما است خواستار لیبرال ها چشم پوشیدن از اصطلاح “دولت افتخار” و انتشار مطالب مرتبط با راز پرونده به پرس و جو.

کلید کابینه اسناد و مدارک شناسایی عمومی مستقل بندگان فرستاده Mike de Jong سابق لیبرال دادستان کل برای بررسی.

“De Jong است که شاید آخرین فرد بر روی زمین است که باید در این کار” است و افزود: de Jong می تواند به عنوان یک شاهد به توضیح قبلی اقدامات دولت در فایل. “او در یک تضاد عمیق از منافع.”

اما ده جونگ گفت که او “بهت زده” است توسط حمله اصرار تمام کابینه اسناد خواهد بود بیش از تبدیل به پرس و جو.

“آنها در حال کابینه در سطح اسناد و مدارک و در برخی موارد اسناد که کمیسیون بداند مربوط به” de Jong گفت: آشکار او تا به حال نشان داده شده است یک “سه اینچی چسب” مواد. “من انتظار دارم آنها می خواهم آن را تمام و این که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

در علاوه بر این به تبدیل بیش از همه اسناد و مدارک de Jong نیز محروم است پیشنهاد که او ممکن است آنها را سانسور.

“وجود دارد هیچ نقشی برای redacting و یا در هر راه تغییر آنها را” د جونگ گفت. “آنها دریافت اسناد و مدارک ثابت است.”

اثبات خواهد شد در ضرب المثلی پودینگ. اگر لیبرال حاضر به نوبه خود بیش از کابینه اسناد و مدارک آنها را شبیه آنها چیزی برای پنهان کردن.

در این میان سازمان دیده بان برای است برای حفظ stoking حزبی شعله های آتش. او نقاشی شوم پول شویی عکس در B. C. ارتباط آن با بیماری همه گیر مهلک مواد مخدر مصرف بیش از حد و غیرقابل تحمل بازار املاک و مستغلات.

است گفت: سابق لیبرال وزرای کابینه از جمله نخست وزیر سابق — باید به نام به شهادت ایستاده است.

“کریستی کلارک. Mike de Jong. غنی کلمن. من فکر می کنم آنها باید خوشحالم من کمیسر” است گفت:.

در واقع من فکر می کنم همه باید خوشحال در مورد آن است. کالن است کمیسر. او را محترم قاضی و او را مستقل است. او کسی است که باید تصمیم بگیرد چه باید اسناد و مدارک آشکار شود و آنچه شهود باید شهادت, نه زمان فوق العاده حزبی دادستان کل.

[email protected]

twitter.com/MikeSmythNews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>