مایک Smyth: جاستین ترودو فقط-watch-من لحظه بسیار محتاط تر از پدر


نخست وزیر جاستین ترودو صحبت می کند به خبرنگاران در مورد ساحلی GasLink خط لوله بحران و محاصره همراه با وزیر امنیت عمومی و آمادگی اضطراری بیل بلر و معاون نخست وزیر Chrystia Freeland در اتاوا در روز جمعه. پاتریک دویل / ایسنا

نظر: اگر رهبران بومی را محاصره و جاستین ترودو نمی خواهد نظم در ارتش های ساعت و سپس مستقیم RCMP در B. C. استانی و نیروهای پلیس در انتاریو و کبک به حرکت می کند ؟

به انجمن خوش آمدید جاستین ترودو “فقط من دیده بان” لحظه و مانند پدرش پررنگ اکتبر بحران قمار با ریسک بالا و خطر بزرگ است.

پیر ترودو تاریخی, تست های سیاسی خواهد آمد و در اکتبر سال 1970 پس از جدایی طلبان کبک ربوده شده دیپلمات انگلیسی جیمز عبور و کبک معاون نخست وزیر Pierre لاپورت.

چند روز بعد نظامی نیروهای نظامی گارد فدرال ساختمان های دولتی در مونترال باعث ترودو نمادین ارز با CBC TV گزارشگر تیم Ralfe.

“وجود دارد مقدار زیادی از خونریزی در اطراف قلب که فقط نمی خواهم برای دیدن کلاه و اسلحه” ترودو گفت. “همه می توانم بگویم این است که بروید و خونریزی.”

خواسته تا چه حد او را با آن ترودو معروف پاسخ داد: “فقط من دیده بان.”

سه روز بعد او با استناد به قانون اقدامات جنگ تعلیق آزادی های مدنی در کبک به عنوان پلیس گرد مظنون است.

حالا فلش رو به جلو 50 سال است. یکی دیگر از ترودو در دفتر نخست وزیر است. و کانادا راه آهن سیستم فلج blockaders دلسوز به مرطوب’suwet’en ارثی سران مخالف ساحلی GasLink خط لوله در شمال B. C.

چند روز پیش ترودو موعظه خویشتنداری و گفت و گو به عنوان اقتصاد رنج می برد. زمانی که محافظه کار رهبر اندرو Scheer خواستار محاصره بود برچیده ترودو گفت: رقیب خود را “غیر قابل قبول” نظرات “رد صلاحیت” او را از هر گونه نقش رهبری در حل و فصل بحران است.

اما در حال حاضر ترودو اتحادش را تغییر لحن خود را. زمان برای صحبت کردن است و به نظر می رسد شیر درست بود در تمام طول.

“موانع باید در حال حاضر پایین آمده” ترودو گفت. “این دستورات باید اطاعت شود. قانون باید حفظ شود.”

اما دقیقا چگونه خواهد ترودو انجام است ؟ نه با ارسال در ارتش مانند پدرش.

“ما با استفاده از ارتش علیه شهروندان کانادا,” او گفت: در حالی که خواستار بر ضد خط لوله بومی رهبران به خراب کردن موانع به طور داوطلبانه.

موفق باشید با آن.

در عرض چند ساعت از ترودو اعلام مرطوب’suwet’en ارثی ستاد صادر شده و خواسته های خود خواستار RCMP به برداشت گسترده خود را به طور کامل از قلمرو سنتی و ساحلی GasLink به توقف تمام خط لوله ساخت و ساز در زمین های خود را.

The Mounties ارائه شده به جلو و عقب از یک جاده سرویس ایستگاه بازرسی به نزدیکی شهر هوستون. که بود خوب به اندازه کافی برای مرطوب’suwet’en خط لوله مخالفان که نوشته شده مبارز پیام در رسانه های اجتماعی.

“هوستون, B. C., نیز, مرطوب’suwet’en قلمرو” ضد خط لوله blockaders از Gidimt’en قبیله ارسال شده در توییتر.

“RCMP گشت همچنان به آزار و اذیت و بازداشت/انتشار هواداران است.”

نیز وجود دارد هیچ تعهد برای توقف خط لوله ساخت و ساز حتی پس از B. C. دفتر ارزیابی زیست محیطی در دستور ساحلی GasLink در روز جمعه انجام مشاوره با جوامع بومی در مناقشه مرطوب’suwet’en خاک.

“این تاخیر کوتاه نمی خواهد ما تاثیر بهار ساخت و ساز برنامه” این شرکت گفت: خط لوله مقامات “تلاش” برای تعامل با ارثی رهبران که قبلا کمی نشان داد تمایل به مذاکره و یا حتی صحبت کردن.

به عنوان بن بست همچنان وجود دارد تنها جزئی از نشانه های پیشرفت است.

اعضای Neskonlith اول ملت به پایان رسید, محاصره CP آهنگ های راه آهن بین تعقیب و کملوپس. و معترضان رها یک راه آهن محاصره در مونترال ساحل جنوبی است.

اما به نظر می رسد به عنوان به زودی به عنوان یک محاصره برچیده است یکی دیگر چشمه.

و سخت ترین محاصره همه مانع از CN آهنگ های راه آهن توسط Tyendinaga Mohawks نزدیکی Belleville, Ont. — هنوز رفتن قوی.

راه آهن محاصره انداخته اند صدها نفر از کار backlogged ونکوور پورت و تهدید به اخلال در حمل و نقل از مهم کالاهای مصرفی مانند پروپان و کلر مورد استفاده برای تصفیه آب است.

برای ترودو و برای B. C. برتر جان هرگن بحران است خسته کننده و یکی برای دو سیاستمدارانی که مارک خود را به عنوان پیشرو حامیان آشتی با آزرده اول سازمان ملل.

هرگن به نظر می رسد به خصوص اذیت با Namoks کلیدی ارثی مرطوب’suwet’en رئیس stoking محاصره آتش.

هرگن رد پیشنهادات است که او باید شخصا ملاقات با Namoks در تور اخیر در شمال B. C.

“هنگامی که Namoks خواستار آن شدند که من خودم در حال حاضر من گفت:” من خوشحال هستم به صحبت کردن با شما در تلفن برای پیدا کردن زمانی که ما می توانیم ملاقات,'” هرگن گفت.

“او حاضر به گرفتن تماس تلفنی. من قصد ندارم به قبول مسئولیت برای تصمیم گیری است که ارثی رهبران در حال بدست گرفتن. من قصد ندارم به قبول مسئولیت برای موقعیت آنها در حال اتخاذ.”

به عنوان تقاضا برای تعطیل کردن خط لوله ساخت و ساز و انصراف از این پروژه آشکار هرگن بود و حتی ضخیمتر میشود.

“این یک گزینه نیست برای من,” او گفت:.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به ترودو “فقط من دیده بان” لحظه. اگر بومی رهبران را محاصره و او نمی خواهد نظم در ارتش خواهد او سپس مستقیم RCMP در B. C. استانی و نیروهای پلیس در انتاریو و کبک به حرکت می کند ؟

“ما اعتقاد داریم در یک راه حل مسالمت آمیز برای این” PM گفت: تکرار خط او که سیاستمداران باید به پلیس چه باید بکنید.

“اما ما نمی توانیم ادامه به تماشای کانادایی ها رنج می برند با کمبود و اخراج.”

او کارگردانی پلیس. اما او مطمئن بردن فشار بر روی آنها.

جوان ترودو زبان محتاط تر از پدر مرحوم معروف پهلوانان.

اما راه هنوز گذاشته شده است برای یک قطعنامه تاریخی به بحران دیگری است که امیدوارم پایان نیست در خشونت بیشتر ،

[email protected]

Twitter.com/MikeSmythNews

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>